Szakmunka munka ajánlat Pest megye területen

1-25 a(z) 175 állásból

Távolság
Cég
  • human centrum  2
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  30
  • Betanított nyomdai gépkezelő

    Budakeszi, Pest

    Gépmesternek való besegítés Adminisztráció készítése

    Hirdetés jelentése
  • Betanított munkás

    Tököl, Pest

    Dél-pesti műanyagipari cég munkavállalókat kerestököli székhelyére, flakonfúvó-, fröccsöntő gépek mellé: BETANÍ.

    Hirdetés jelentése
  • Raktári takarító

    Biatorbágy, Pest

    Raktárterület takarítása modern takarítógépekkel rámpák takarítása raklapok, rekeszek és csomagolóanyagok válogatása raktárosok munkájának segítése

    Hirdetés jelentése
  • Betanított Gépkezelő

    Törökbálint, Pest

    Különböző teljesítményű gépek kezelése, szerszámok használata Gyártási paraméterek beállítása Munkaterület tisztán tartása

    Hirdetés jelentése
  • Asztalos

    Dunakeszi, Pest

    Dunakeszi asztalos műhelybe, asztalosokat keresünk.
    4 nap ideje a Tutimunkak közül

    Hirdetés jelentése
  • Érdi takarítás

    Érd, Pest

    Takarítási munkalehetőség Érden. Keresünk egy fő takarítót 18.00-22.00-ig tartó munkaidőre. Időnként túlóra lehetőség, kiemelt bérezéssel.
    3 nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Forgácsoló - Gépkezelő

    Zsámbék, Pest

    Intraokuláris lencsék esztergálása és marása CNC vezérlésű gépeken Szükséges mérések és ellenőrzések elvégzése mikroszkópon

    Hirdetés jelentése
  • Műhelyvezető

    új Nagykovácsi, Pest

    Műhelyvezetőt keresünk német exportra gyártó forgácsoló üzemünkbe, hegesztésben való jártasság, német nyelvtudás előny

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő karbantartó

    Dunaharaszti, Pest

    A feladatról röviden: A palackozó gépsor üzemeltetése és karbantartásaA minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a kiemelten magas minőségi követelménye

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő

    Cegléd, Pest

    ...vállalkozása. Csarnokok, magánházak, önkormányzati épületek, rendezvények villanyszerelési munkáit végezzük. Feladatok: szakmunka végzése a szak.

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos

    Nagykőrös, Pest

    A pozíció: Lakatos Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 200 000. 0 Állománycsoport: szakmunkás Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvényköny
    3 nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Takarító hölgy-úr

    Budaörs, Pest

    Azonnali munkakezdéssel nappalos műszakra GÉPEZNI tudó takarító hölgyeket és urakat keresünk, teljes munkaidőben. Munkavégzés helye: Budaörs Fizetés: fix bérezé

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító 8 órás munkarend

    Göd, Pest

    Gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása, gépek tervszerű ellenőrzése, számítógépes adatnyilvántartás Hibanapló, megelőző karbantartás elvégzése, váratla

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító

    Dunavarsány, Pest

    Feladatok: A termelésben résztvevő gépek műszaki állapotának felügyelete, beállítása Gépek működésének biztosítása a gyártási hatékonyság és a minőség figyelemb

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő

    Pomáz, Pest

    Pomázi telephelyű, vezeték és kábelkonfekcionálással foglalkozó cég keres munkatársat a következő pozícióra: Gépbeállító és gépkezelőFeladatok: -konfekcionált v

    Hirdetés jelentése
  • CNC Forgácsoló

    új Veresegyház, Pest

    Veresegyházi telehelyünkre keresünk többműszakos munkarendbe CNC forgácsoló marós, esztergályos kollégákat. Feladatok: kis szériás gyártás megmunkálóközpontokon

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő operátor

    Manpower Bp - Capital Square Pest Megye, Pest

    Hirdetés azonosító: 1903--- Munkavégzés helye: Pest megye; Göd Szint: Pályakezdő Munkaidő: Teljes munkaidő Kreatív technológiai fejlesztésekben piacvezető partn
    3 nap ideje a manpower közül

    Hirdetés jelentése
  • Traktorvezető

    Bugyi, Pest

    A pozíció: Traktorvezető Elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állománycsoport: betanított munkás Foglalkoztatási

    Hirdetés jelentése
  • Cnc gépkezelő - Lézervágás

    CNC lemezmegmunkáló gépek kezelése Bystronic, Amada, Finn-Power. Gyártási műveletek végrehajtása a CNC vezérlésű lemezmegmunkáló gépeken a gyártási program szer

    Hirdetés jelentése
  • CNC gépkezelő

    Feladataid közé fog tartozni: Tapasztalt CNC operátorok és gépbeállítók munkájának segítése; Lyukasztó-, furó-, maró-, fűrészgépek kezelése; CNC programok betöl

    Hirdetés jelentése
  • Gyógyszeripari gépkezelő

    Veresegyház, Pest

    Termelő berendezések kezelése, ellenőrzése, tisztítása és ezek adminisztrációja Ömlesztett termék bulk csomagolás és dokumentálás Technológiai lépések elvégzése

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő

    Automatizált gyógyszeripari, élelmiszeripari, csomagoló gépek kezelése Gépek kiszolgálása alapanyaggal Alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása A

    Pest Megye, Pest

    Hirdetés azonosító: 1927--- Munkavégzés helye: Pest megye; Törökbálint, Tó park. Szint: Pályakezdő Munkaidő: Teljes munkaidő Törökbálinti partnercégünk elsődleg
    6 nap ideje a manpower közül

    Hirdetés jelentése
  • Takarítás Érd

    Érd, Pest

    Takarítási munkalehetőség Érden.
    30+ nap ideje a Tutimunkak közül

    Hirdetés jelentése
  • Takarítónő

    Kistarcsa, Pest

    Családi házba keresünk takarításra és vasalásra, hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkavégzéssel 7:30-16:00 megbízható, munkájára igényes munkatársat. Előny, de n

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: szakmunka pest megye

1 2 3 4 5 Következő »