Szakmunka munka ajánlat Pest megye területen

51-75 a(z) 189 állásból

Szerződés típusa
  • Állandó  2
  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Részidős
  • Teljes idős  2
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  3
  • Múlt héten  21
  • Fémmegmunkáló

    PATINÁS LÁMPA Lakberendezési Korlátolt Felelősségű Felsőpakony, Pest

    Nagymúltú lámpagyártó cég, komoly referenciákkal. Modern, klimatizált üzemmel. Réz aprólékos megmunkálásaFúrásReszelés, köszörülés, kézi marás, Szépérzék, alapo
    22 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító technikus (30/018-7-)

    WHC Göd, Pest

    Gépbeállító technikusokat keresünk Gödre, ha váltani szeretnél olvasd el ezt a lehetőséget! Feladatok Gyártó gépek zavartalan működésének biztosításaGépek tervs
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Karosszéria lakatos

    Solymár-Szalay Kft. Solymár, Pest

    A Ford Solymár, több mint 30 éve sikeresen működő hazai vállalat és egyben elkötelezett híve a Ford márkának, 3 telephellyel működő vállalkozás Solymáron, Eszte
    29 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Fémipari betanított munkás

    Szentendre, Pest

    Fémmegmunkálás, gépkezelés fúró, forgácsoló, maró felületkezelés szerelés anyagmozgatás

    Hirdetés jelentése
  • Faipari gépkezelő

    WHC Budaörs, Pest

    Budaörsi partnerünkhöz keresünk Faipari gépkezelőket! Feladatok Lapszabász gép, marógép, gyalugép működtetése, CNC lemezmegmunkáló és CNC lapszabász gépek beáll

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos

    Full Asztalosipari Fővállalkozó Kft. Százhalombatta, Pest

    A FULL Asztalosipari Kft. 1991 óta a hazai asztalosipar egyre növekvő jelentőségű szereplője. Termékeink több évtizedes gyártási tapasztalattal, korszerű techno
    17 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • CNC gépbeállító

    V-CASTING Kft. Ecser, Pest

    Alumínium alkatrészek gyártása, annak forgácsolása nagy szériákban 100% tulajdonú, magyar családi vállalkozás, CNC megmunkalóközpontok és robotcellák kezelése,
    14 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Karosszéria lakatos, fényező

    TÓALMÁS AUTÓHÁZ Kft. Tóalmás, Pest

    Stabi háttérrel, széles ügyfélkörrel rendelkező cégünk a Tóalmás Autóház Kft. Közel 20 éve végzi gépjármű javítási tevékenységét. Hosszú távú munkalehetőséget a
    15 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • CNC betanított gépkezelő

    Excellent Quality Kft. Göd, Pest

    Gödön található fémipari Partnerünkhöz betanított CNC gépkezelőket keresünk saját állományunkba 8 órás 3 műszakos azonnali kezdéssel. Feladatok: szálanyag(6-12
    16 nap ideje a IMunka Hu közül

    Fót, Pest

    Több évtizede működő karosszéria lakatos műhelyünkbe kollégát keresünk.
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Egyszerű betanított pozíció (ékszergyártás)

    Trenkwalder Magyarországon Abony, Pest

    Szereted az ékszereket? Jó a kézügyességed? Akkor itt a helyed! Abonyi partnercégünkhöz nemesfém termékek gyártásához keressük új munkatársainkat Betanított jel

    Hirdetés jelentése
  • CNC élhajlító gépkezelő/ CNC programozó

    FML Parts Mechanikai Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Pilisvörösvár, Pest

    Hazai és nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő fémmegmunkálással foglalkozó pilisvörösvári cég keres megbízható munkatársat. Hosszú távú stabil m
    8 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Műszerész technikus

    INDUCTOR Kft. Diósd, Pest

    Az Inductor Kft. Tevékenysége ipari nagyfrekvenciás technológiák és berendezések fejlesztése, kissorozatú gyártása. Szolgáltatásunk felöleli a tervezés, kivitel

    Hirdetés jelentése
  • CNC Maró gépkezelő

    Manpower Sóskút, Pest

    Feladatok: Heidenhain 530 és 630 vezérlésű CNC maró gépek kezelése A megmunkálandó alkatrészek rajz szerinti elkészítése A megmunkált alkatrészek méretének elle

    Hirdetés jelentése
  • Fröccsöntő gépbeállító

    Unitool-Plastik Diósd, Pest

    A munkakör jelenleg három műszakos, hétfőtől. Péntekig. A munkavégzés Diósd Petőfi Sándor utcai telephelyünkön történik. A bejárás Budapestről az Etele térről s

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos

    Pécel, Pest

    Hegesztés alumínium Darabolás, vágás, furatolás Szerkezetek összeállítása

    Hirdetés jelentése
  • Fröccsöntő (gépbeállító 3 műszak)

    START PLAST Kft. Újhartyán, Pest

    Biztos háttérrel rendelkező és folyamatosan fejlődő műanyagipari fröcsöntéssel foglalkozó céghez Újhartyánba. A termelés támogatása a műanyag fröccsöntő gépek g
    9 nap ideje a IMunka Hu közül

    GAÁL-Autóház Kft. Gödöllő, Pest

    A Gaál Autóház 1991-ben alakult. 1993-óta hivatalos Opel Márkaszervizként Opel gépkocsik javítására szakosodtunk. Cégünk családi tulajdonban és családi vezetés
    24 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Gépszerelő lakatos

    Worklife Gödöllő, Pest

    Emelőgépek (daruk, kosaras emelők) járműre szereléséhez szükséges segédalvázak, felépítmények, tartozékok gyártása, felszereléseSzervizre érkező emelőgépek eset
    30+ nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • CNC Programozó/Gépkezelő

    Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe Diósd, Pest

    CNC gép programozása, kezelése, beállások elvégzése, program betöltése, futtatásaFolyamatos gyártás megfelelő minőségben és mennyiségbenMűszak átadás-átvétel. E

    Hirdetés jelentése
  • Raktári diákmunka - akár haverokkal együtt

    Trenkwalder Magyarországon Fót, Pest

    Ha rugalmas beosztású, laza fizikai diákmunkát keresel, akkor nálunk meg is találod a tökéletes lehetőséget! Fóti partnerünk várja lelkes diákok jelentkezését e

    Hirdetés jelentése
  • Asztalos

    Fót, Pest

    Tömör fa megmunkálás Laminált bútorok készítése Lapszabászat Élzárás Kiszállítás, Helyszíni szerelések

    Hirdetés jelentése
  • Könnyű fizikai munka (Arab-Magyar nyelvtudással)

    Extra Bevételre Vágysz? Szeretsz precízen és igényesen dolgozni? Arab és magyar nyelvtudásoddal nálunk kiemelkedhetsz! Csatlakozz ékszergyártó csapatunkhoz, aho

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító (WHC01213)

    Budapest Aszód, Pest

    Aszódra, a világ vezető üvegárúgyártó vállalatához várjuk új Kollégánk jelentkezését! Feladatok: Fröccsöntő gépek beállítása, szerszámok fel. És leszerelése, ka

  • Gépkezelő, Operátor munkalehetőségeink, emelt bérekkel kimag

    Trenkwalder Magyarországon Cegléd, Pest

    Tovább bővülünk Cegléden! Téged keresünk gépkezelő, operátor pozíciónkba, ha hosszútávú munkalehetőségre, stabil vállalati háttérre és jó bérezésre vágysz! Gépk

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: szakmunka pest megye

« Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »