Szakmunka munka ajánlat Cegléd, Pest területen

1-9 a(z) 9 állásból

Rendezés
Város
  • Cegléd  9
Megye
  • Pest  9
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  4
  • Forgácsoló gépbeállító

    ECSERI Kft. Cegléd, Pest

    Gépkezelők folyamatleírásban meghatározott munkájának és gyártási teljesítményének folyamatos ellenőrzése és annak számonkérésetechnológiai paraméterek ellenőrz

    Hirdetés jelentése
  • Faipari Gépkezelő

    Pellet Hungary Kft. Cegléd, Pest

    Cégünk megújuló energiahordozó előállítójaként Téged vár, amennyiben hosszútávban és kiszámíthatóságban gondolkozol. Ceglédi telephelyünkre 8 órás munkavégzésre

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos szakmunkás

    EPMS Zrt. Cegléd, Pest

    Cégünk már 32 éve van jelen a piacon, elsősorban malomüzemek és különböző malomipari gépek javításával és karbantartásával foglalkozik. Lakatosipari munkák elvé

  • Gépkezelő, Operátor munkalehetőségeink, emelt bérekkel kimag

    Trenkwalder Magyarországon Cegléd, Pest

    Tovább bővülünk Cegléden! Téged keresünk gépkezelő, operátor pozíciónkba, ha hosszútávú munkalehetőségre, stabil vállalati háttérre és jó bérezésre vágysz! Gépk

    Cegléd, Pest

    Lakatosipari munkák elvégzése Technológiai szerelési feladatok elvégzése Munkaidő: 6:00-14:40-ig hétfőtől péntekig A munkavégzés helye: Cegléd projekt függően o

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő operátor

    Fontos számodra, hogy kiszámítható és tervezhető legyen a munkád? Hónapokkal előre rögzített munkarended legyen? Szeretnél fejlődni, de közben stabilitást is ke

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő (tisztatéri munkakörnyezetben)

    Rendelkezel gyári tapasztalattal? Értesz a számítógépekhez? Hosszútávra keresel egy stabil munkahelyet? Mindhárom kérdésben SEGÍTÜNK! Jelentkezz most Félautomat

    Hirdetés jelentése
  • Cnc gépkezelő

    Főbb feladatok: CNC gépek CNC eszterga, CNC megmunkáló központ kezelése, gépbeállítása, szerszámok cseréje-felügyelete Gyártott alkatrészeken előírt minőségelle

    Gépkezelők folyamatleírásban meghatározott munkájának és gyártási teljesítményének folyamatos ellenőrzése és annak számonkérése technológiai paraméterek ellenőr

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: szakmunka cegléd