Álláslehetőségek itt: Pest megye

  • Értékesítő  49
  • Technikus  42
  • Szakács  37
  • Gépkezelő  34
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  33
Távolság
Cég
  • veolia  3
  • lighttech  1
  • medicontur  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes  26
Munkaidő
  • Részidős  10
  • Teljes idős  155
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  115
  • Múlt héten  644
  • Támogató mérnök

    ACO LICHT Korlátolt Felelősségű Pest County, Pest

    Cégünk, az ACO Licht Kft. A hő.és füstelvezetés területén a magyar piac egyik legmeghatározóbb tagja. Fejlődésünk egyik legfontosabb zálogának a termékkör folya
    23 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Szerelő / Szerviztechnikus

    Gödöllő, Pest

    Új emelőgépek daruk, kosaras emelők, konténeremelők járműre történő felszerelése és elektromos, hidraulikus bekötése Szervizre érkező emelőgépek ellenőrzése, ka

    Hirdetés jelentése
  • Szakács

    Bacsó és Társa Vendéglátóipari Betéti Dunakeszi, Pest

    Éttermünk 25 éve működik Dunakeszin családi vállalkozásban. Ennek köszönhetően nagyrészt törzsvendégek látogatnak hozzánk ebédelni, vacsorázni illetve kisebb re

    Hirdetés jelentése
  • Garázsmester

    Supernova Intertrans Kft. Alsónémedi, Pest

    A Supernova Intertransnál egy fenntartható vállalat részévé válhatsz és munkáddal egy dinamikusan fejlődő, stabil cég hírnevéhez járulhatsz hozzá. A cég fő tevé
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Fröccsöntő technikus

    Medicontur Törökbálint, Pest

    Műanyag fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések üzemeltetéseMűanyag fröccsöntő gépek és robotok gyártástechnológia szerinti beállításaSzerszámok cseréje, ti

    Hirdetés jelentése
  • Vodafone értékesítő

    Worklife Hungary Kft. Budakalász, Pest

    Vodafone Partnerüzleteket üzemeltető cég megbízásából keresünk Budapesti (Campona, Soroksár, Óbuda), továbbá Budakalász és Dunakeszi Auchan, valamint Vác áruház

    Hirdetés jelentése
  • Hírszerző / elemző

    Információs Hivatal Érd, Pest  +17 elhelyezkedések

    Olyan munkát szeretnél, amivel utazhatsz külföldre, de nem kell elszakadnod Magyarországtól? Változatos, izgalmas és kreatív feladatokat végeznél, amikben folya
    30+ nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Credit Risk Analyst

    Törökbálint, Pest

    Understand customer propositions and commercial processes. Set up, regularly run and synthesize credit risk reports, allowing decision-makers to detect, underst

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatmérnök - újhartyán

    REHAU-Automotive Kft. Újhartyán, Pest

    A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő haza

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítési vezető

    Állásportál Szigetszentmiklós, Pest

    Értékesítési vezetőt keres nagy múltú pénzügyi csoport! Főbb feladatok: új tanácsadók mentorálása. Értékesítési csoport fejlesztése és vezetése. Értékesítési, á

    Hirdetés jelentése
  • Vagyonőr

    Szoltrend Véd Kft. Érd, Pest

    Vagyonőr Érdi építkezésre keresünk vagyonőri igazolvánnyal rendelkező munkatársakat. Érdeklődni munkaidőben a 06-20-311-0--- telefonszámon lehet.

    Hirdetés jelentése
  • Mosógépszerelő

    Elektromágus Kft. Pest

    Hosszú évek óta működő és dinamikusan fejllődő cég vagyunk. Telephelyünk a 22. kerületben található. Gyakorlattal rendelkező mosógépszerelő munkatársat keresünk

    Hirdetés jelentése
  • Energiagazdálkodási mérnök

    CHP Energia Kft. Budaörs, Pest

    A világ tele van lehetőségekkel. Alig várjuk, hogy velünk fedezd fel őket. Gondoskodó vállalati kultúránk és piacvezető technológiáink segítségével innovatív me

    Hirdetés jelentése
  • Kivitelezés ellenőr

    Százhalombatta, Pest

    Munkakör célja: Helyszíni ellenőrzési tevékenységek végrehajtása a karbantartási tevékenységekhez kapcsolódóan, valamint a belső/külső kapacitások hatékonyságán

    Hirdetés jelentése
  • Darusautó sofőr helyi munkavégzéssel, fix munkaidővel

    Hotorán Ház Kft. Fót, Pest

    Több évtizede stabilan üzemelő tüzép vagyunk, csak helyben szállítunk, rugalmasak vagyunk és ilyen munkavállalót is keresünk. Szakmai elvárások: CE kat. Jogosít

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító (Fémipari termékgyártási terület)

    OBO Bettermann Hungary Kft. Bugyi, Pest

    Az OBO Bettermann több mint 110 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalatcsoport, mely villamosipari termékek gyártásával és

    Hirdetés jelentése
  • Vevői- és gyártási minőségügyi mérnök (16-2823)

    Humanfield Érd, Pest  +16 elhelyezkedések

    Vevői. És gyártási minőségügyi mérnök (16-2823) Feladatok Vevőkkel való kapcsolattartás, Folyamat. És audittervek kidolgozása, Validációk lefolytatása és irányí

    Hirdetés jelentése
  • Elektromos technikus

    NIO Nextev Europe Holding B.V. Biatorbágy, Pest

    Mechanikus és elektromos részegységek összeszereléseEllenőrzi az előzetes szerelési folyamatokat és a neki kiadott technológiai utasítások (SOP, munkautasítás)

    Hirdetés jelentése
  • Windows/Linux rendszergazda

    Információs Hivatal Érd, Pest  +18 elhelyezkedések

    Használd az informatikai képességeidet a Haza szolgálatában Magyarország 30 éve hatékonyan működő polgári hírszerzésénél! Kerülj be az ország titkosszolgálati k

    Hirdetés jelentése
  • Nemzetközi- és belföldi fuvarszervező

    Biatorbágy, Pest

    -A cégünk nemzetközi. És belföldi fuvarfeladatainak megoldása alvállalkozókkal, a hozzájuk tartozó adminisztráció elvégzése. Partnereivel való kapcsolattartás t

    Hirdetés jelentése
  • Rakodó/Szortírozó - Alsónémedi

    Man at Work Alsónémedi, Pest

    Partnercégünk részére keresünk új munkatársat rakodó/szortírozó munkakörbe.

    Hirdetés jelentése
  • Általános- és gépkarbantartó

    EDP HUNGARY'' Kft. Pécel, Pest

    Az 1953 óta fennálló barcelonai vállalkozás 1996-ban hozta létre Pécelen összeszerelő gyáregységét, ahol egyedi kivitelű alkatrészek előállítása zajlik, csúcsmi

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő/Gépszerelő

    NATURO-KORK Kft. Diósd, Pest

    EGYÉB INFORMÁCIÓ Munkarend: Folyamatos 2 műszak (06:00-14:30; 14:00-22:30) Munkavégzés helye: Diósd, Diósdi gyártócég GÉPKEZELŐ/Gépszerelő pozícióba keresi új m

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő

    ELITANCE DUO Kft. Vecsés, Pest

    Cégünk hetedik éve foglalkozik Tesla típusú járművek javításával, de az elmúlt három évben már kizárólag csak ezt az egy márkát fogadjuk. A műhelybe érkező Tesl

    Hirdetés jelentése
  • Minőségellenőr

    Flavorchem Europe Kft. Kerepes, Pest

    Klasszikus analitikai vizsgálatok és egyszerű műszeres mérések szakszerű, előírás szerinti végzése, dokumentálása – titrimetria, spektrofotometria, stb. Gázkrom
    8 nap ideje a IMunka Hu közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: pest megye

« Előző 14 15 16 17 18 19 20 Következő »