Álláslehetőségek itt: Fót, Pest

Megye
  • Pest  53
Foglalkozás
  • Eladó  5
  • Szerelő  3
  • Autószerelő  2
  • Fejlesztő segítő  2
  • Karosszérialakatos  2
  • Könnyű fizikai munka  2
  • Lakatos  2
  • Net fejlesztő  2
  • Adminisztrátor  1
  • Biztonsági őr  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Részidős
  • Teljes idős  5
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  34
  • Autóvillamossági szerelő (Fót)

    Volánbusz Közlekedési Zrt. Fót, Pest  +1 Elhelyezkedés

    A Volánbusz Zrt. Közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási telephelyet és 137 autóbusz-állomást üzemeltető, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar

    Hirdetés jelentése
  • Karosszérialakatos

    Volánbusz Közlekedési Zrt. Fót, Pest

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő

    Hirdetés jelentése
  • Eladó

    Bagett Brigád Fót, Pest

    Delikát, kávézó jellegű igényes boltunkba keresünk tapasztalattal rendelkező hölgyeket, lányokat. Delikát, kávézó, cukrászda és pékáru mintabolt jellegű igényes

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros

    Fót, Pest

    Napelemes viszonteladó partnerek kiszolgálása Rendelések összekészítése Rendelés tételes átadása ügyfeleink részére Targoncával történő anyagmozgatás Beérkező á

    Hirdetés jelentése
  • Lovasterápiás segítő

    Nemzetközi Gyermekmentő Szolg.M.E. Fót, Pest

    A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat fóti Lovasterápiás Központjába, lovasterápiás foglalkozások alkalmával a terapeuta munkájának segítése – lóvezetésterápiás l

    Hirdetés jelentése
  • Karosszéria lakatos

    Das Auto Kft. Fót, Pest

    M0. M3 csomópontban található, több évtizede sikeresen működő műhelyünk a legkorszerűbb eszközökkel, és berendezésekkel felszerelt. Csapatunk bővítésére keresün

    Hirdetés jelentése
  • Árufeltöltő munkatárs

    Auchan Retail Fót, Pest  +11 elhelyezkedések

    Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelen

    Hirdetés jelentése
  • Gyártástámogató gyakornok - Fót (WHC021638)

    Budapest Fót, Pest

    A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői

    Hirdetés jelentése
  • Buyer Specialist

    Baker Hughes Fót, Pest

    Are you passionate about Procurement / Sourcing? Do you enjoy building supplier relationships and ensuring customer success? Join our innovative Sourcing TeamOu

    Hirdetés jelentése
  • Targoncavezető

    Fót, Pest

    Anyagmozgatás targoncával 1,5 tonna vagy 2 tonna Áru ki. És betárolása, mennyiségi minőségi ellenőrzése Szállítmányok fel. És lerakodása Kiszállítások összekész

    Hirdetés jelentése
  • Raktári diákmunka - akár haverokkal együtt

    Trenkwalder Magyarországon Fót, Pest

    Ha rugalmas beosztású, laza fizikai diákmunkát keresel, akkor nálunk meg is találod a tökéletes lehetőséget! Fóti partnerünk várja lelkes diákok jelentkezését e

    Hirdetés jelentése
  • Eladó - raktáros - Fót

    JYSK Fót, Pest

    Az állás leírásaKészen állsz a napi feladatok és rutinok kezelésének kihívására, hogy egy szervezett raktárat hozz létre? Szeretnél felelős lenni egy JYSK üzlet

    Hirdetés jelentése
  • Könnyű fizikai munka Fóton (TV-k csomagolása)

    Szeretnél egy rugalmas, jól fizető munkahelyet? Jelentkezz TV csomagoló és pakoló munkánkra és dolgozz akár barátaiddal együtt fóti partnerünknél! Könnyű fizika

    Hirdetés jelentése
  • Eladó a friss osztályon

    Auchan Retail Fót, Pest  +5 elhelyezkedések

    Hirdetés jelentése
  • Teszt technikus (WHC011233)

    Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében! Feladatok: Gyári tesztelés, panelek konfigurálásában az ügyfelek számára ISO, a CE és más szabályozá

    Hirdetés jelentése
  • Star Assistant szalon host/hostess

    Fót, Pest

    Star Assistantként Te leszel az első benyomásunk! Üdvözlöd a belépő vendégeket és proaktívan segítesz az elirányításukban a bemutatóteremben. Biztosítod, hogy a

    Hirdetés jelentése
  • Customer Care Representative - Italian speaking

    Are you passionate about building relationships and ensuring customer success? Do you enjoy being part of a successful team? Join our Global Customer Service te

    Hirdetés jelentése
  • Sales support

    WHC Fót, Pest

    Multinacionális partnerünk szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek az olajmező-szolgáltatási ágazatban. Az ügyfélszolgálati munkatárs egy olyan csapatkörnyezetben do
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó

    Auchan Retail Fót, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Hirdetés jelentése
  • Customer Care Coordinator HU

    Eurowag Fót, Pest

    Job Description In this role, you can impact our organization meaningfully while enjoying a supportive and flexible work environment. Position Summary Key Respo

    Hirdetés jelentése
  • French and English speaking Customer Care Representative

    Hirdetés jelentése
  • Gyártás előkészítő digitális nyomdában

    Fót, Pest

    Bejövő munkák rögzítése az általunk használt rendszerben Munkák leszervezése Szállítás leszervezése Munkák kikalkulálása az általunk használt rendszerben Alváll

    Hirdetés jelentése
  • Elektronikai összeszerelő (WHC01149)

    Jelentkezz önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében! :) Feladatok: Irányítástechnikai, elektronikai, mechanikai összeszerelés Mechanikus és elektromos ra

    Hirdetés jelentése
  • Operátor

    Manpower Fót, Pest

    Feladatok: Munkafolyamatok pontos elvégzése a meghatározottak alapján Betanítást követoen félautomata és automata gyártóberendezések szakszeru kezelése (stancol

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: fót

1 2 3 Következő »