Álláslehetőségek itt: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

  • Net fejlesztő  61
  • Java fejlesztő  42
  • Minőségbiztosító  30
  • Telefonos ügyfélszolgálat vezető  29
  • SAP munkatárs  27
  • Linux fejlesztő  21
  • Marketing munkatárs  12
  • Mérnök  12
  • Oracle adatbázis adminisztrátor  11
Távolság
Cég
  • accenture  2
  • Diplomás
  • Gyakorlat  5
Munkaidő
  • Részidős  1
  • Teljes idős  693
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  216
  • Múlt héten  604
  • Junior Export Sales Koordinátor

    Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Új partnerek és potenciális ügyfelek felkutatása Hideghívások indítása Adatbázisok kezelése, beszámolók készítése Napi és heti szintű riportok készítése Online

    Hirdetés jelentése
  • Senior UX Designer min 7 years exp

    Crestt Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We are seeking a talented Senior UX Designer to join team of professionals, where you will play a pivotal role in crafting innovative solutions for the legal an

    Hirdetés jelentése
  • Azure Data Engineer

    Lingaro Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Tasks: Designing and implementing data processing systems on Azure platform. This involves writing efficient and scalable code to process, transform, and clean

    Hirdetés jelentése
  • Senior Data Engineer IT Solutions

    új Sigma Software Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Seeking Senior Data Engineer to lead a small team, modernize a simple data platform into a cloud-based self-service analytics project. CUSTOMER Sigma Software p

    Hirdetés jelentése
  • Lead Software Engineer

    új Appfire Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Job purpose and overview: You can become part of the team behind Agile Poker for Jira & Planning Poker. Apps that make estimation a team play: choose estimation

    Hirdetés jelentése
  • Senior MuleSoft Developer

    Sofigate Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Would you like to join the leading business technology company in the Nordics? Do you speak both business and technology fluently? If yes, keep reading! As a Se

    Hirdetés jelentése
  • Project Manager

    Definition and establishment of project targets together with all parties involved in the project Coordination of the Project Team members within the Project Ma

    Hirdetés jelentése
  • Senior Shopify Developer

    ROIROI Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    We are a reputable headless eCommerce agency that works with some of the best digital native Scandinavian brands. Our mission is to inspire brands to take compe

    Hirdetés jelentése
  • Senior Python Developer Tech Lead

    Lingaro Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +1 Elhelyezkedés

    Tasks: Design, develop, and maintain the server-side logic of web applications. Implement scalable and efficient components and APIs. Work with relational and/o

    Hirdetés jelentése
  • Mid Backend Developer

    Travelist Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Chciał(a) byś odpowiadać za rozwój organizacji, będącej liderem w swojej kategorii? Chciał(a) byś rozwijać swoją karierę w międzynarodowej spółce działającej w

    Hirdetés jelentése
  • Power Platform Tech Leader

    Experis Manpower Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Tasks: Team leader responsible for project architecture and technical strategy Providing appropriate technical documentation and best programming practices for

    Hirdetés jelentése
  • Senior Cloud DevOps Engineer

    Ligo Headhunters Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Senior Cloud DevOps Engineer Location: Warsaw, Wrocław or 100% remote. Salary: 24 000-33 --- gross UoP to negotiable Employment based on an employment contract

    Hirdetés jelentése
  • Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

    Opus titász zrt. És opus tigáz zrt. Kapcsán érkező ügyfélmegkeresések fogadása és feldolgozása telefonon és írásban. Munkájához kapcsolódó adminisztratív felada

    Hirdetés jelentése
  • Scala developer

    Reality Games Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    You will be part of a backend team that develops solutions for one of our games and is responsible for the end-to-end. Together with game designers and product

    Hirdetés jelentése
  • Konsultant Aplikacyjny systemy medyczne weterynaryjne

    Marcel S.A. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wsparcie merytoryczne użytkowników oprogramowania w laboratoriach weterynaryjnych i/lub medycznych. Będziesz odpowiadać za pomoc, bezpośredni

    Hirdetés jelentése
  • Senior Data Engineer Analyst

    új Sunscrapers Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Are you ready to take on the challenge? We're looking for a Senior Data Engineer/Analyst to join our team in Warsaw or remotely. Advance your career with Sunscr
    Bruttó/év: 40,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Engineering Team Leader

    új Profitroom Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +1 Elhelyezkedés

    Profitroom. Empowering hotels directly Currently we are looking for an Engineering Team Lead to join our Technology team. In this role, you will technologically

    Hirdetés jelentése
  • Frontend Developer React

    DevsData Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Frontend Developer React Salary up to 55 USD per hour 100% remote work Full time ️ B2B contract We're currently seeking a Frontend Developer for an internationa

    Hirdetés jelentése
  • Hostess/Host

    A kaszinóba érkező vendégek fogadása, regisztrálása, beléptetése Ételek és italok felszolgálása Kérdés esetén a játéktér. És gépek bemutatása, ismertetése a ven

    Hirdetés jelentése
  • Application Service Desk Consultant

    Insys Video Technologies Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    Have you ever wondered how your favorite streaming platforms operate behind the scenes and what it’s like to work on the other side of the screen delivering vid

    Hirdetés jelentése
  • Senior Backend Developer NET

    Emphie Solutions Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Join the IT revolution at Emphie Solutions! At Emphie we're changing the game of software delivery. Currently we are revolutionizing chess training through our

  • API Integration Designer - Product Factory&Digital Processes

    új T-Mobile Polska S.A. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Location: Warsaw Type of work: Hybrid (to be decided) Form of employment: B2B Contract (Directly) Online recruitment process We would like to invite you to work

    Hirdetés jelentése
  • Senior iOS Developer freelance

    intent Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We’re currently seeking a passionate freelance Senior iOS Developer to join our forthcoming projects. As a freelancer cooperating with intent, you'll have the c

    Hirdetés jelentése
  • Mid Senior Frontend Developer

    új Reply Polska Sp. z o. o. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Responsibilities Collaborate closely with the development team to translate requirements into technical solutions. Design and develop desktop applications using

    Hirdetés jelentése
  • Darujavító villanyszerelő

    Rendszeres és ismétlődő karbantartások végrehajtása, emelőgépek műhelyben történő javítása, külső helyszínen telepített emelőberendezések hibaelhárítása, karban

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: miskolc

« Előző 9 10 11 12 13 14 15 Következő »