Álláslehetőségek itt: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

  • Python fejlesztő  58
  • Net fejlesztő  57
  • Java fejlesztő  43
  • Minőségbiztosító  32
  • SAP munkatárs  28
  • Telefonos ügyfélszolgálat vezető  22
  • Linux fejlesztő  17
  • Eladó  11
  • Mérnök  9
  • Oracle adatbázis adminisztrátor  9
Távolság
Cég
  • accenture  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  4
Munkaidő
  • Részidős  1
  • Teljes idős  606
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  14
  • Múlt héten  307
  • Senior Backend Engineer

    dotLinkers Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Type of contract: B2B or Up Salary ranges: up to 21 000 PLN Working model: 100% remote Join our client, one of the leading providers of logistics and transport

    Hirdetés jelentése
  • Senior Render Developer Unannounced Project

    Wargaming Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    Job Overview Wargaming is looking for an experienced Senior Render Developer to join our dynamic Game Engine Development team. As an integral part of our team,

    Hirdetés jelentése
  • Prémium Bankár - Miskolc

    Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Egy piacvezető banknál proaktívan menedzselni a prémium ügyfelek befektetési portfólióját; a bank kiemelt ügyfeleivel személyesen és telefonon hosszú távú, biza

    Hirdetés jelentése
  • QA Enginner

    új Interia.pl Sp. z o.o. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Interia. Pl jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 21 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawos

    Hirdetés jelentése
  • Senior 3D Animator World of Tanks

    Wargaming Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Job Overview Wargaming invites a 3D Animator to join its top AAA project. World of Tanks! It's a two-times Guinness award-winning vehicle action game with a 110

    Hirdetés jelentése
  • Azure Data Engineer

    Lingaro Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    Tasks: Designing and implementing data processing systems on Azure platform. This involves writing efficient and scalable code to process, transform, and clean

    Hirdetés jelentése
  • OpenText application manager

    HCLTech Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    At least 6+ years of experience in Content Server and Archive Center, with the extended ECM integration with SAP. Experience in providing day to day administrat

    Hirdetés jelentése
  • Microsoft Dynamics Consultant

    Click IT Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    Job Description: As a Microsoft Dynamics Consultant, you will be integral to the deployment and configuration of logistics, warehouse management, and retail sol

    Hirdetés jelentése
  • Adminisztrátor-Pénztáros

    Lakossági és céges ügyfelek kiszolgálása, bevételi és kiadási jegyek könyvelése, postázás, levelezés, partnercégekkel való kapcsolattartás, készletváltozások, v

    Hirdetés jelentése
  • Cloud Edge Security Architect

    Relout Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Relout is a place created by ambitious people with a passion for technology. We work for international projects and clients from various industries. We’re helpi

    Hirdetés jelentése
  • VFX artist World of Tanks

    Job Overview Wargaming invites a VFX Artist to join its top AAA project. World of Tanks! It's a two-times Guinness award-winning vehicle action game with a 110-

    Hirdetés jelentése
  • SAP HCM Developer

    1) Minimum 8-10 years of experience as an SAP HR/HCM Functional Consultant 2) Extensive Experience in PA, OM Modules. At least 3. 4 full life cycle implementati

    Hirdetés jelentése
  • Senior Azure DevOps

    STX Next Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    Hi there! We are the biggest European Python Powerhouse with over 19 years of experience, and deep commitment to Agile principles. Join a group of 500+ professi

    Hirdetés jelentése
  • Senior Java Developer

    Bytamic Solutions Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Bytamic is an international IT-services and Consulting company with its headquarters in Vienna, Austria and subsidiary companies in Warsaw and Poznan. We work w

    Hirdetés jelentése
  • Asztalos

    A Miskolci Nemzeti Színház Nonprofit Kft. Pályázatot hirdet asztalos munkakör betöltésére. Pályázati feltételek: szakirányú végzettség büntetlen előélet, cselek

    Hirdetés jelentése
  • Senior iOS Simulator Automation Engineer

    Idego Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    At Idego Group, you’ll work with people who find pleasure in programming and have deep knowledge about variety of technologies. We provide quality and give ours

    Hirdetés jelentése
  • Senior DevOps

    Text SA Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    About your team We have a top-notch, proficient team steeped in databases, automation, load balancing, and monitoring. Our team comprises six formidable talents

    Hirdetés jelentése
  • Senior IT Administrator

    APN Promise S.A. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +1 Elhelyezkedés

    Twoje obowiązki: Aktualizacja istniejących usług/rozwiązań Utrzymywanie infrastruktury w trybie reaktywnym i proaktywnym Administracja systemami, produktami ora

    Hirdetés jelentése
  • Senior Rust Developer

    Link Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    The Role: Join our team as a Senior Backend Software Engineer, contributing to the core of the Company platform. Our Solution, built in Rust, serves as the gate
    Bruttó/év: 50,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Backend Java Developer

    ITSG Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +1 Elhelyezkedés

    Who we are? We're ITSG Global. A modern and experienced software development company. We've been using the latest technologies to help our Clients to grow effec

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető helyettes Miskolc

    Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése, munkatársak vásárló központú vezetése, motiválása, tudatos képzése, az üz

    Hirdetés jelentése
  • Linux & VMware Administrator

    Kolomolo Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Job Vacancy: Linux & VMware Administrator Location: Poland. Remote / office (Kraków) Europe. 100% Remote Ukraine. 100% Remote Contract: B2B, Full-Time Company O

    Hirdetés jelentése
  • Automation Software Tester

    Aspire Systems Poland Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Currently, we are looking for ambitious and team-oriented automation software testers who could join one of our largest projects where they will be responsible

    Hirdetés jelentése
  • Senior Haskell Developer

    iRonin.IT Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    IRonin, or IT Samurai, is an IT professional striving to continuously improve their craft and provide IT services at the highest level. This concept holds true
    Bruttó/év: 40,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Senior GoLang Engineer RegTech

    DNA Technology Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    You will work on a startup Regulatory Tech solution that enables customers to take control of all their information through a single platform. The main technolo

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: miskolc

« Előző 7 8 9 10 11 12 13 Következő »