Álláslehetőségek itt: Fejér megye

  • Gépkezelő  40
  • Gyártosori összeszerelő  34
  • Raktáros  30
  • SAP munkatárs  30
  • Betanított munkás  28
  • Minőségellenőr  22
Távolság
Cég
  • mondelēz international  5
  • human centrum  1
Szerződés típusa
  • Állandó  13
  • Diplomás
  • Gyakorlat  71
Munkaidő
  • Részidős  2
  • Teljes idős  28
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  17
  • Múlt héten  423
  • Kommunikációs gyakornok

    PannonDiák Iskolaszövetkezet Székesfehérvár, Fejér

    Tartalomgyártás a belső munkavállalói kommunikációhozFacebook kommunikáció előkészítése, ügynökséggel való kapcsolattartásSzoros együttműködés a különböző szerv
    3 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Gépkocsivezető

    Classicmechanik Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Filmdíszletek gyártásával foglalkozó székesfehérvári cég, azonnali kezdéssel Gépkocsivezetőmunkatársat keres. Feladat: Székesfehérvári telephelyünkről belföldi
    2 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Anyagmozgató

    Trenkwalder Rácalmás, Fejér

    Alapanyag. És késztermék raktárban anyagok mozgatása magasemelésű, keskenyfolyósós targoncávalSzállítmány előkészítéseRaktári rend és tisztaság betartásaDokumen
    4 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Vállalati ügyfélmenedzser – Székesfehérvár

    UniCredit Bank Zrt. Székesfehérvár, Fejér

    A meglévő ügyfélportfólió felelősségteljes kezelése és megőrzése, folyamatos ügyfél kapcsolattartásterv szerinti akvizíció, új ügyfélkapcsolatok kialakítása, aj
    5 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Manager asszisztens

    új BECK AND PARTNERS Kft. Fejér, Fejér

    Az Önre váró feladatok: Vezetők munkájának teljes körű adminisztratív és operatív támogatása, Általános szervezési feladatok: időpont-egyeztetések, értekezletek
    1 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Bankár gyakornok Székesfehérvár

    Székesfehérvár, Fejér

    A bankár kollégák munkájának aktív támogatása Napi elemzések, jelentések készítése Adatrögzítés, adatbázisok kezelése, dokumentum-kezelés Értékesítés támogatása

    Hirdetés jelentése
  • PLC gyakornok

    Operatív PLC-s karbantartási feladatok végzése, villamos karbantartók PLC-s oldalról történő támogatása. Tervszerű javításokat, nagyjavításokat követő beüzemelé

    Hirdetés jelentése
  • Direct Procurement Specialist

    Harman Becker Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Execute critical sourcing to mitigate market shortages. Process management of related activities from RFQ to PO execution including monitoring and control recor

    Hirdetés jelentése
  • Díszletfestő

    Filmdíszletek gyártásával foglalkozó székesfehérvári cég, azonnali kezdésselDÍSZLETFESTŐmunkatársakat keresHa érdekel a filmes világ, érzel magadban kreativitás
    7 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Konstrukciós mérnök

    STX HORSEBOXES Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Gyártás felügyelése koordinálása a projekteknekMűszaki fejlesztés, a beszerzési és költségcsökkentési szempontok figyelembevételévelGépészeti tervezés és a hozz

    Hirdetés jelentése
  • Termeléstervező

    Feladatok: Rövidtávú (heti és napi) gyártási tervek készítése, Hosszú. (éves) és középtávú (havi) kapacitástervek készítése, Havi létszám tervek készítése kapac

    Hirdetés jelentése
  • Imds/ecn/pcn koordinátor

    IMDS adatbázis vezetése, adatok bekérése beszállítóktól, reportok benyújtása a vevőknek Külső. Belső változás kérések nyilvántartása, benyújtása és nyomon követ

    Hirdetés jelentése
  • Minőségellenőr

    Worklife Székesfehérvár, Fejér  +1 Elhelyezkedés

    Műszaki érdeklődésPrecizitásMunkájára és környezetére igényes, rendszerető Minőségügyi szemlélettel rendelkezőCsapatmunka3 műszakos munkavégzés vállalásaRugalma

    Hirdetés jelentése
  • Scrum Master

    Grundfos Magyarország Gyártó Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Coaching the team in self-management and cross-functionality. Being cognizant about team health and act/guide the team to ensure they continuously improve the w

    Hirdetés jelentése
  • Szerviztechnikus

    SCHNYDER Gear Tool Service Europe Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Régi CNC gépek felújításarégi gép szétszerelése technikai dokumentációk alapján, mind a mechanika, mind az elektronika beépítése, majd a gép felélesztése és bem

    Hirdetés jelentése
  • Finance Director

    Hydro Extrusion Hungary Kft. Fejér

    Develop the local strategy together with the responsible Managing DirectorActively develop operational financial analysis tools to identify operational improvem

    Hirdetés jelentése
  • Operátor

    TENORIT Kft. Fejér, Fejér

    Megbízó Partnerünk számára keresünk szakembert székesfehérvári, illetve pécsi munkavégzéssel, azonnali kezdéssel a fentebbi pozícióba! Nagyvállalati hátteret, c
    5 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő

    Vállalat termékeinek bemutatása és értékesítése Kapcsolattartás meglévő. És új ügyfelekkel Ügyféltalálkozók és ártárgyalások lebonyolítása Árajánlatok és projek

    Hirdetés jelentése
  • Gépi forgácsoló

    VIDEOTON EAS Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Európa szívében, a Videoton Csoport tagjaként a Videoton EAS Kft. Korszerű termelési környezetben kínálja nyomtatott áramköri lapok és box build products gyártá

    Hirdetés jelentése
  • Gyártásközi ellenőr

    Emerson Process Management Mo. Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Az Emerson Process Management amerikai vállalat története egy kis forgácsolóüzemmel kezdődött, mely mára már egy piacvezető, globális vállalattá nőtte ki magát.

    Hirdetés jelentése
  • Varró/Varrónői munka Pusztavámon havi 285.600 forintért

    EXTRACKT-PRO Kft. Pusztavám, Fejér

    Járműipari alkatrészeket gyártó partnercégünkhöz keresünk betanított munkakörben kollégákat azonnali kezdéssel. Havibér alapműszakokkal 285.600 Ft. Ipari varróg
    6 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Rakodómunkás

    Kiszállításra kerülő abroncsok bepakolása a szállítószalagról a kamionokbaBehelyezett abroncsok megszámolása Elvárások / RequirementsÁltalános iskolai végzettsé

    Hirdetés jelentése
  • Bérszámfejtő

    új Viapan „Dologidő” Kft. Iváncsa, Fejér

    A legkorszerűbb technológiát bevezető, kutatási, fejlesztési feladatokat is ellátó mezőgazdasági gépekhez alkatrészeket gyártó partnerünk csapatába keresünk Bér

    Hirdetés jelentése
  • Logisztikai küldeményfeldolgozó II. Székesfehérvár

    Csomagküldemények irányítási területre, kézbesítőjárásra való osztása

    Hirdetés jelentése
  • Gyártástervező

    Emerson Process Management Mo. Székesfehérvár, Fejér

    Emerson is a leading global technology, software and engineering company providing innovative solutions for customers in industrial, commercial, and residential

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: fejér megye

1 2 3 4 5 Következő »