Álláslehetőségek itt: Fejér megye

  • eastmen  1
Szerződés típusa
  • Állandó  3
  • Diplomás
  • Gyakorlat  25
  • Ideiglenes  3
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős  3
  • Teljes idős  83
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  438
  • Múlt héten  529
  • Targoncavezető - Mór

    új Man at Work Székesfehérvár, Fejér

    Partnerünk 3 műszakos munkarendbe keres targoncavezető kollégát.
    1 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Mechanikus karbantartó

    Fehrer Hungaria Járműipari Kft. Mór, Fejér

    Cégünk nemzetközileg ismert és elismert autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok és egyéb PUR termékek gyártása. Gépek, szerszámok és berendezése
    6 nap ideje a Talent.com közül

  • Kőműves szakmunkás

    MŰSZERTECHNIKA-HOLDING ZRT. Székesfehérvár, Fejér

    A Műszertechnika. Holdng Zrt. Ingatlangazdálkodással foglalkozó székesfehérvári csapatába keressük a jelöltet. Székesfehérvár Ikarus Ipari Park Ipari épületeine

  • Takarítási területi képviselő

    M&B Services Kft. Székesfehérvár, Fejér  +18 elhelyezkedések

    Takarítási területi képviselőTerületi képviselőt keres tisztítástechnológiai üzletágunk. Cégünk országos szolgáltatási hálózatának kiépítésére, működtetésére ta
    7 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Gépkezelő-üzemeltető

    új Székesfehérvár, Fejér

    Főbb feladatok: Ipari szennyvíztisztítóhoz tartozó berendezések működtetése, ellenőrzése, karbantartása. Technológiai paraméterek felügyelete. A technológiai és
    21 ó 41 perc ideje a Profession közül

  • Szoftverfejlesztő

    Alpha-Vet Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Olyan embert keresünk, mint amilyenek Mi is vagyunk! Ha szorgalmad, hozzáállásod, kitartásod és gondolkodásod egyezik a miénkkel, akkor együtt biztosan sikerese
    2 nap ideje a Talent.com közül

  • Minőségbiztosítási munkatárs

    STX HORSEBOXES Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Az STX Horseboxes Kft. Piacvezető vállalat a főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása terén. A

  • Területi képviselő (16-2800)

    Humanfield Székesfehérvár, Fejér  +16 elhelyezkedések

    Területi képviselő (16-2800) Feladatok Értékesítési célok teljesítésének elősegítése, Új ügyfelek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás, B2B értékesítés

  • Elektronikai szerelő/szervizes (mellékállás)

    Malompark Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Székesfehérvári központú, több mint 10 éves múltú, háztartási kisgép forgalmazó vállalkozás megnövekedett szerviz igénye miatt, rugalmas részmunkaidőben, fix mu

  • Horgásztó halőr

    Canter Kft. Alcsútdoboz, Fejér

    Diana és Zoltán Horgásztó és Pihenőpark Alcsútdoboz Göböljárás-puszta, 8087, JegyértékesítésHorgászokkal való kapcsolattartásVendégvárás, vendéglátásTerületkarb
    5 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Szakbolti értékesítő-eladó Dunaújváros

    új Dunaújváros, Fejér

    Az üzlet folyamatos működésének biztosítása értékesítő feladatok ellátása üzletbe betérő érdeklődők tájékoztatása, kiszolgálás készlet kezelés, árukiadás számla
    21 ó 30 perc ideje a Profession közül

  • Vevőkapcsolati koordinátor (16-2802)

    Humanfield Székesfehérvár, Fejér  +18 elhelyezkedések

    Vevőkapcsolati koordinátor (16-2802) Feladatok Vevői megrendelések kezelése, kapcsolattartás (angol nyelven is), Árajánlatokkal kapcsolatos egyeztetés, Jelentés

  • Víz/gáz és fűtésszerelő

    Műszertechnika- Holding Zrt. Székesfehérvár, Fejér

    A Műszertechnika. Holding Zrt. Ingatlangazdálkodással és járműipari gyártó leányvállalatokkal rendelkező vállalatcsoport. Jelenleg a székesfehérvári telephelyén
    7 nap ideje a Talent.com közül

  • Villanyszerelő

    Nagy és Társa Kft. Székesfehérvár, Fejér

    A Nagy és Társa Kft. Az ezredfordulón egyszemélyes vállalkozásként indult. A cég alapítója és ügyvezetője szaktudásával, kitartásával és irányításával mára már

  • Méréstechnikus

    Bericap Záródástechnikai Cikkeket Gyártó Betéti Székesfehérvár, Fejér

    Mérési eredmények dokumentálása, kiértékeléseMérési riportok készítése angol nyelvenKülönböző mérőeszközök szakszerű használataÚj és gyártásban lévő termékek mi
    3 nap ideje a Talent.com közül

  • Személyi asszisztens, időpont egyeztető, call center vezető

    MEVA Consulting Kft. Székesfehérvár, Fejér  +18 elhelyezkedések

    Személyi asszisztens, időpont egyeztető és call center vezető kerestetik egyszemélyben! Gazdasági tanácsadó cég keresi megbízható, önállóan dolgozni tudó, érték

  • Quote team leader

    Lead the Quote team to deliver world class service to customers Follow up, report and control the KPIs Quote hit rate, Booking, resource KPIs, etc. Review and R
    21 ó 43 perc ideje a Profession közül

  • Terápiás/szociális munkatárs (Dunaújváros)

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió Dunaújváros, Fejér

    Dunaújvárosi intézményünkbe kollégát keresünkTERÁPIÁS / SZOCIÁLIS MUNKATÁRSmunkakör betöltésére. Mit csinálunk mi?Szervezetünk több mint 10 éve szociális szolgá

  • Környezetvédelmi tanácsadó

    ENVIPROG GROUP Kft. Székesfehérvár, Fejér

    Az ENVIPROG GROUP (2003 óta tevékenykedik a környezetvédelmi szolgáltatások területén. Tevékenységünk a környezetvédelmi engedélyeztetési dokumentációk teljes s
    5 nap ideje a Talent.com közül

  • Minőségellenőr munkatárs

    Yaris Kabin Hungary Kft. Iváncsa, Fejér

    Dinamikusan növekvő és hosszú távú lehetőségeket kínáló nemzetközi termelő vállalatunk, a Yaris Kabin Hungary Kft. Pénzügyes csapatába, Iváncsára (közvetlen az

  • Karbantartó Villanyszerelő (Velence)

    Profession Fejér

    B+N Referencia Zrt. Leányvállalatához a Referencia Mosodák Zrt-hez keressük új kollégánkat, amely az ország 6 városában: Vácon, Miskolcon, Nyíregyházán, Szolnok

    Psóra-Elektrik Kft. Fejér, Fejér

    Cégünk elsősorban családi házak villamos és gyengeáramú hálózatának kivitelezésével foglalkozik. A magas minőségű kivitelezés és a korrekt üzleti kultúra mellet
    2 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Ruházati eladó

    új Székesfehérvár, Fejér  +3 elhelyezkedések

    A vásárlókkal való barátságos, aktív kapcsolattartás árufeldolgozás és árukihelyezés pénztárkezelés üzlettér rendben. És tisztántartása
    21 ó 44 perc ideje a Profession közül

  • Hardverfejlesztő mérnök (16-2803)

    Humanfield Székesfehérvár, Fejér  +17 elhelyezkedések

    Hardverfejlesztő mérnök (16-2803) Feladatok Nyomtatott áramkörök tervezése és fejlesztése, R&D projektekben való részvétel, Tesztelési eljárásokban való közremű

  • NPI minőségbiztosítási mérnök

    VIDEOTON Autóelektronika Kft. Székesfehérvár, Fejér

    A videoton holding zrt. A legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport. Fő tevékenységében, a szerződéses gyártásban már évek óta Európa vezető

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: fejér megye

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

« Előző 1 2 3 4 5 Következő »

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising