Telemarketing állás ajánlat

  • Telefonos munkatárs  14
  • Telefonos értékesítő  11
  • Inas  9
  • Ügyfélkapcsolattartó  9
  • Call Center Agent  7
  • Ügyfél-koordinátor  5
  • Ügyfélszolgálatos  5
Cég
  • ceva sante animale  17
  • raiffeisen bank  8
  • flextronics  1
  • veolia  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  2
Munkaidő
  • Részidős  8
  • Teljes idős  192
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  59
  • Múlt héten  181
  • Informatikkaufmann/-frau, IT-Supportspezialist/in

    Scheidt & Bachmann System ServiceGmbH Budapest, Budapest

    IT-Support, IT, Betriebssysteme, Cloud Computing, Netzwerktechnik Technician / IT specialist (m/f/d) it support / helpdesk we are looking for you as help desk t

    Hirdetés jelentése
  • Customer Service Agent (German speaking)

    Randstad Budapest, Budapest

    Cégleírás / Organisation/DepartmentOur prestigious partner, a market leader of pet supplies is looking for motivated and customer-oriented individuals to join t

    Hirdetés jelentése
  • RPO Team Lead (French Speaking)

    Randstad Sourceright Csongrád, Csongrád

    Randstad Sourceright is a global talent leader, providing solutions and expertise that help companies position for growth, execute on strategy, and improve busi
    20 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Jelzálog tanácsadó - Sopron

    Sopron, Győr-Moson-Sopron

    Lakossági és jelzálog termékek értékesítése meglévő és új ügyfeleknek Hitelközvetítő partnerek feltérképezése és velük való kapcsolattartás Jelzálog ügyletek le

    Hirdetés jelentése
  • Finance Intern (General Ledger)

    Trivium Budapest, Budapest

    Finance Intern (General Ledger) Trivium Packaging is a global sustainability leader in metal packaging with more than 60 locations worldwide, nearly 8,000 emplo

    Hirdetés jelentése
  • HR Operations Analyst with German

    Johnson Controls Budapest, Budapest

    What you will do Do you have an eye for detail and like to communicate with different management levels or employees? Would you like to learn Workday (HR system

    Hirdetés jelentése
  • Registration samples and reagent specialist

    CEVA SANTE ANIMALE Budapest, Budapest

    Registration samples and reagent specialistThe success of a company depends on the passionate people we partner with. Together, let's share our talents. As a gl

    Hirdetés jelentése
  • IT Service Management Intern

    Trivium Packaging Budapest, Budapest

    Trivium Packaging is a global sustainability leader in metal packaging with more than 60 locations worldwide, nearly 8,000 employees, and an annual revenue of a

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati Specialista

    Főoldal Magunkról Munkaadóknak Munkavállalóknak Pályázat Kapcsolat Hírek hu en hu en Főoldal Magunkról Munkaadóknak Munkavállalóknak Pályázat Kapcsolat Keresés
    6 nap ideje a karrierhungaria közül

    Hirdetés jelentése
  • Junior tanácsadó

    Budapest, Budapest

    Az Opus Simplex és az Opus Legal az ország piacvezető személyzeti szolgáltató partnereinek támogatására junior tanácsadót keres foglalkoztatási és munkaügyi ter

    Hirdetés jelentése
  • Senior Cost Accounting Analyst

    Kelly Services Pest, Budapest

    Our multinational partner is a global leader in the energy industry, dedicated to providing safe and sustainable energy solutions. The Cost accounting organizat

    Hirdetés jelentése
  • Learning Experience Leader - Trainer Dutch/English

    TaskUs

    About TaskUs: TaskUs is a provider of outsourced digital services and next-generation customer experience to fast-growing technology companies, helping its clie

    Hirdetés jelentése
  • Nyugdíjas kiszolgáló

    WHC Diósd, Pest

    Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, szín
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfél koordinátor - Budapest

    Amplifon Budapest, Budapest

    Csatlakozz hozzánk Ügyfél koordinátor pozícióba! Feladatok: Online naptár és az adminisztratív feladatok pontos, precíz kezelése Vizsgálati időpontok ütemezésév

    Hirdetés jelentése
  • Befektetési szolgáltatás - ügyfélszolgálati munkatárs

    Hirdetés jelentése
  • Univerzális tanácsadó - Balmazújváros

    Balmazújváros, Hajdú-Bihar

    Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítási termékek és szolgáltatások ajánlása, értékesítése és ügyintézése Keresztértékesítési lehetőségek kiha

    Hirdetés jelentése
  • Alapanyag kiszolgáló

    Randstad Alsózsolca, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Cégleírás / Organisation/DepartmentKőzetgyapot szigetelőanyag gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk alapanyag kiszolgáló kollégátPozíció leírása / Job d

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati diákmunka

    Trenkwalder Magyarországon Budaörs, Pest

    Stabil és hosszútávú munka érdekelne? Szeretsz emberekkel kommunikálni és olyan irodai munkát keresel ami nem igényel tapasztalatot? Jelentkezz logisztikai prof

    Hirdetés jelentése
  • Call Center munkatárs

    Manpower Budapest, Budapest

    Feladatok: Hívások fogadása (gépjármű asszisztencia) Telefonos tanácsadás és segítségnyújtás ügyfeleinknek A kezdeményezett intézkedések számítógépes dokumentál

    Hirdetés jelentése
  • Access Support Specialist Trainee (REF2301H)

    Deutsche Telekom IT Solutions Szeged, Csongrád

    Az állás leírása Szoftveres és telefonos távsegítség a Deutsche Telekom által megrendelt antenna (2G/4G/5G) állomásokat érintő műszaki fejlesztésekhez Ezzel kap

    Hirdetés jelentése
  • Hőkezelő - Nemesvámos

    Man at Work Nemesvámos, Veszprém

    A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba.
    30+ nap ideje a Jobrapido közül

    Hirdetés jelentése
  • Szolgáltatási ügyintéző

    Legalább középfokú végzettség, Ügyviteli, adminisztrációs területen szerzett gyakorlat, MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete, Büntetlen el

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélszolgálati munkatárs

    AEGON Budapest, Budapest

    Amiben SZÁMÍTUNK RÁD ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó feladatok ellátásabiztosítási kárbejelentések, változás bejelentések, szolgáltatási igények kezeléseteljes

    Hirdetés jelentése
  • Svéd nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

    WHC Budapest, Budapest

    Magabiztosan beszélsz svéd és angolnyelven? Jelentkezz szolgáltató partnerünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozíciójába! Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők

    Hirdetés jelentése
  • Lengyel nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

    Magabiztosan beszélsz lengyel és angolnyelven? Jelentkezz szolgáltató partnerünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozíciójába! Pályakezdők és tapasztalattal rendelkez

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: telemarketing

« Előző 6 7 8 9 10 11 12 Következő »