Álláslehetőségek itt: Veszprém megye

  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  19
  • Raktáros  16
  • Gépbeállító  15
  • Építésvezető  15
  • Szakács  13
  • Villanyszerelő  13
Távolság
Cég
  • loxon solutions  10
  • human centrum  1
  • raiffeisen bank  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  17
  • Ideiglenes  4
Munkaidő
  • Részidős  3
  • Teljes idős  40
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  8
  • Múlt héten  197
  • Gépkezelő - Veszprém

    Veszprém, Veszprém

    Feladatok: Gépek működtetése, átszerelése Minőség ellenőrzés, mérések és dokumentáció Beavatkozás nem megfelelő minőségű termék gyártása esetén Műszaknapló veze

    Hirdetés jelentése
  • Építésvezető

    VZM GENERAL GROUP Kft. Veszprém, Veszprém  +7 elhelyezkedések

    A VZM General Group Kft. 2022-ben alakult generálkivitelezési tevékenységek ellátására. Fő profilunk irodaházak és bankfiókok felújítási munkáinak kivitelezése.
    3 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Tehergépjármű vezető

    A méh zrt. Veszprémi telepe gyakorlattal rendelkező tehergépkocsi vezetőt keres 8 órás, hétfőtől péntekig tartó munkarendbe.

    Hirdetés jelentése
  • Camera software developer

    CANDID ITS Kft. Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    We are Hungary-based software development company with more decades of experience. We develop and sell AI-based ANPR and MMR software and related applications,

  • R&D Hardver fejlesztő mérnök (Veszprém Videoton Ipari Park)

    Valeo eAutomotive Hungary Kft. Veszprém, Veszprém

    Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk munkatársai azért dolgoznak, hogy az autózást

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatmérnök (Veszprém)

    Hire-One Kft. Veszprém, Veszprém

    Legyünk együtt sikeresek! Gyártó Partnerünkhöz keresünk kollégát az alábbi pozícióba: Pozíció leírása: Sorozatgyártás mérnöki támogatása; Hatékonyságnövelő inté

    Hirdetés jelentése
  • ERP specialist (16-2799)

    Humanfield Veszprém, Veszprém  +19 elhelyezkedések

    ERP specialist (16-2799) Feladatok Order to Cash fejlesztési projektek vezetése ERP oldalról; Új IT megoldások bevezetése a logisztikai folyamatokban; ERP proje

    Hirdetés jelentése
  • Folyamattervező mérnök - Pápa

    Man at Work Pápa, Veszprém

    Folyamattervező mérnököt keresünk pápai autóipari Partnerünkhöz új projekt miatti létszámbővülés okán!
    2 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Automatizált motortekercselési technológiai szakértő

    Az automatizált tekercselési technológiai szakértő jártas az automatizázás és a tekercselési technológiák terén egyaránt. Felelős a motortekercselési technológi

    Hirdetés jelentése
  • Gyártástámogató mérnök - Pápa

    Pápa, Veszprém

    Feladatok: A kárpitozási és szerelési gyártósorok gépeinek technológiai felügyelete, A gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése, Gépek folyamatos üzembiz

    Hirdetés jelentése
  • Minőségirányítási rendszermérnök (16-2795)

    Minőségirányítási rendszermérnök (16-2795) Feladatok Környezet-, minőség. És munkabiztonsági rendszer kialakítása, fejlesztése, Minőségirányítási technikák beve

    Hirdetés jelentése
  • Karosszérialakatos

    Volánbusz Közlekedési Zrt. Veszprém, Veszprém

    A Volánbusz Zrt. Közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási telephelyet és 137 autóbusz-állomást üzemeltető, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar

    Hirdetés jelentése
  • Épületvillamossági Projektvezető

    Weinberg '93 Építő Kft. Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    A Weinberg 1993-ban Sárospatakon alakult, magyar tulajdonú, ipari létesítmények generálkivitelezésére és acélszerkezetek gyártására szakosodott vállalat. Portfó

    Hirdetés jelentése
  • IT Project Manager

    Loxon Solutions Veszprém, Veszprém  +19 elhelyezkedések

    At Loxon we build world-class software covering the entire lifecycle of lending and risk management and deliver them as integrated solutions for the financial s

    Hirdetés jelentése
  • Eladó-Pénztáros Balatonalmádi

    Balatonalmádi, Veszprém

    A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése a termékek kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával gyors és pontos pénzt

    Hirdetés jelentése
  • Desktop üzemeltető munkatárs

    Magyar Posta ZRt. Veszprém, Veszprém

    A Magyar Posta Zrt. Szervezetében működő IT Üzemeltetési Igazgatóság felel az IT rendszerekkel támogatott üzleti folyamatok stabil működéséért. A magas szintű s

  • Hardware mérnök - fejlesztés, gyártástámogatás (pályakezdők

    IMPC Personnel Hungária Kft. Veszprém, Veszprém

    Nemzetközi tulajdonosi hátterű megbízónk elektromos járművek hajtásrendszeréhez fejleszt és gyárt komponenseket. Célkitűzése innovatív hajtástechnikai megoldáso

    Hirdetés jelentése
  • Konyhafőnök - séf

    Veganeeta Life Kft. Balatonalmádi, Veszprém

    Hat éve működő vegán étterem Balatonalmádiban. Magas szintű, kiváló alapanyagokkal dolgozunk, egyre növekvő, de már meglévő, nagy vendégkör, befutott brand, mag

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő

    M-J Wood Group Kft. Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    Cégünk az itthoni és nemzetközi piacon elismert. Ipari villanyszereléssel foglalkozunk. Villanyszerelő csapatunkba új munkatársak jelentkezését várjuk villanysz

    Hirdetés jelentése
  • Host/Hostess munkatárs

    Benks-Hyper Pénzügyi Tanácsadó Kft. Veszprém, Veszprém  +19 elhelyezkedések

    Host/Hostess munkatárs Cégünk Több, mint 14 éve van jelen a pénzügyi piacon, évről évre fejlődünk és bővülünk. Eredményeink nagymértékben köszönhetőek kiemelked

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatmérnök

    Ajka, Veszprém

    Feladataid egy átlagos munkanap során: Biztosítod a hozzád tartozó gyártóterület gépeinek és folyamatainak a minőségi és gondmentes működését Minőségi probléma

    Hirdetés jelentése
  • Termékfelelős minőségbiztosítási mérnök

    Le Belier Magyarország Formaöntöde Zrt. Ajka, Veszprém

    A Le Bélier francia központú, nemzetközi multinacionális autóipari vállalat, amely Amerikában, Ázsiában és Európában is jelen van. Az alumínium formaöntöde fő p

    Hirdetés jelentése
  • Senior Fraud Analyst

    Avis Budget Group BSC Kft. Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    Join our dynamic Team as a Senior Fraud Analyst at Avis Budget Group BSC in Budapest! Are you an enthusiastic and driven individual with a passion for complex t

    Hirdetés jelentése
  • Tablettaüzemi technológus (16-2737)

    Tablettaüzemi technológus (16-2737) Feladatok Termékfejlesztés, tabletta technológia fejlesztése, Tablettaüzemi termelési folyamatok felügyelete, Folyamatvalidá

    Hirdetés jelentése
  • Házgondnok

    Worklife Hungary Kft. Zánka, Veszprém

    Magyarország legnagyobb táboroztató cége megbízásából keresünk új pozíció betöltésére határozott időtartamra, májusi kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: veszprém megye

« Előző 13 14 15 16 17 18 19 Következő »