Álláslehetőségek itt: Vecsés, Pest

Foglalkozás
  • Gyakornok  9
  • SAP munkatárs  8
  • Szerelő  6
  • Szerződéskötési menedzser  6
  • Raktáros  5
  • Hegesztő  4
  • Műszaki előkészítő  4
  • Targoncavezető  4
  • Adminisztrátor  3
  • Asszisztens  3
Szerződés típusa
  • Állandó  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  8
  • Részidős
  • Teljes idős  22
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  5
  • Múlt héten  45
  • Gépkocsivezető B kat

    Vecsés, Pest

    Légi személyzet, vezetők és irodai dolgozók szállítása 9 személyes kisbuszokkal belföldi és nemzetközi európai útvonalakon

    Hirdetés jelentése
  • Beágyazott szoftverfejlesztő

    Egyedileg tervezett, saját gyártásban használt gépek szoftveres fejlesztése Géptípusok: Mérőgépek kis és nagyáramú Összeszerelő gépek Kézi, automata, félautomat

    Hirdetés jelentése
  • Építész műszaki előkészítő

    Kivitelezési árajánlatok készítése. Kivitelezési tervek műszaki ellenőrzése, ezek alapján anyagkimutatás véglegesítése. Kapcsolattartás a megrendelőkkel.

    Hirdetés jelentése
  • HR Gyakornok Német nyelvismerettel

    Assistance our multinational HR department with administrative support in Staffing Prescreening candidates in English/Serbian/Hungarian Organizing interviews an

    Hirdetés jelentése
  • Rakodó - Reggel Warehouse Operative

    Csomagok pakolása kamionról ki.és bepakolás Csomagok szkennelése Csomagok szortírozása Munkavégzés helye: Vecsés, Airport City Logistics Park Munkavégzés ideje:

    Hirdetés jelentése
  • Teherautó sofőr/rakodó C kategóriával

    Irodai nyomtatók magyarországi kiszállítása 3,5 tonnás furgonnal, és 5,5 tonnás teherautóval fel. És lerakodása az autóra, autóról illetve a kiszállítási címen,

    Hirdetés jelentése
  • HR Operation Specialist - Payroll

    We are searching for a highly motivated Specialist to join the Payroll team of our Hub. In this role, you will be mainly responsible for payroll and its control

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító

    Vecsési műanyagipari üzembe keresünk műanyagfröccsöntő gépbeállító munkatársat napi 8 órai munkaidőre. Munkakör: műanyagfröccsöntőszerszámok cseréje műanyagfröc

    Hirdetés jelentése
  • Szállodai recepciós

    Vendégek szakszerű fogadása, és üdvözlése Vendégek érkeztetése, utaztatása Számlafizetések lebonyolítása, ellenőrzése Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek meg

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatmérnök

    Támogatás nyújtása az új folyamatok és termékek beindításában. A gyártási paraméterek és ciklusidők meghatározása és javítása. Az operátorok és a műszaki személ

  • Global Change and Enabling Manager - HR IT Transformation Pr

    Develop and execute a comprehensive change management strategy tailored to diverse global stakeholders, aligning with project objectives and business goals. Lea

    Hirdetés jelentése
  • Részlegvezető

    Szoros együttműködés a kollégákkal a kiemelt értékesítési területeken: szállítás, eladótér, kasszasor, próbafülkék az értékesítési csapat munkájának megszervezé

    Hirdetés jelentése
  • Accounts Receivable Representative

    Feladatok: Cash application támogatása Nyilatkozatok, számlaméldányok és igazoló dokumentumok átadása az ügyfelek részére Sales számlák készítése Sales számlák

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító technikus

    Szerszámok cseréjében való közreműködés, beállítása rajzok alapján, azok indítása. Gyártó gépeken folyamatos gyártás biztosítása, hibaelhárítás. Szerszámok javí

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: vecsés

« Előző 5 6 7 8