Álláslehetőségek itt: Hódmezővásárhely, Csongrád

Megye
  • Csongrád  22
Foglalkozás
  • Csoportvezető  2
  • Gyakornok  2
  • Műszaki előkészítő  2
  • Agrármérnök  1
  • Beszerző  1
  • Bérszámfejtő  1
  • Eladó  1
  • Kiskereskedelmi értékesítési vezető  1
  • Műszakvezető  1
  • Projektmenedzser  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  2
  • Részidős
  • Teljes idős  4
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  4
  • Termék-Projektmenedzser

    Trenkwalder Magyarországon Hódmezővásárhely, Csongrád

    Csongrád-Csanád vármegyében található, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, Termék-Projektmenedzser pozícióba. Termék-Projektmenedzs

    Hirdetés jelentése
  • Specialist Transportation

    Villeroy & Boch Hódmezővásárhely, Csongrád

    Opportunities for makers and creators. Together we achieve more. A Villeroy & Boch Magyarország Kft. Európa egyik legnagyobb, a több mint 270 éves múltra vissza

    Hirdetés jelentése
  • Staff Electrical Technician

    Opportunities for makers and creators. Together we achieve more. A Villeroy & Boch Magyarország Kft. Európa egyik legnagyobb, a több mint 275 éves múltra vissza

    Hirdetés jelentése
  • Customs Specialist

    Opportunities for makers and creators. Together we achieve more. Ezekben a feladatokban számítunk Rád: Kapcsolattartás a vámhivatallal, Kapcsolattartás az ügyfe

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki előkészítő

    Bodrogi Bau Kft. Hódmezővásárhely, Csongrád

    A Bodrogi Bau Magyarországon meghatározó szerepet tölt be az építőanyag kereskedelemben, kivitelezésben, tervezésben és gyártásban. A Bodrogi Bau Kft. 30 éves j
    26 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Agrármérnök - növénytermesztési főmérnök

    Hódmezővásárhely, Csongrád

    Szántóföldi növénytermesztési folyamatok tervezése munkafolyamtok szervezése, irányítása a növénytermesztési ágazattal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellá
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Csoportvezető

    WHC Hódmezővásárhely, Csongrád

    Partnerünk számára keresünk csoportvezető kollégát asztalos üzembe, Hódmezővásárhelyre. Feladatok Bútorok gyártási és szervezési folyamatokban való részvételAla
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Driver / Data collector

    Terry Soot Hódmezővásárhely, Csongrád  +3 elhelyezkedések

    RequirementsMust have a valid Driver License (driving experience, 3 yrs minimum) Must have parking for vehicleEnjoys driving, with flexible scheduleAvailable fo

    Hirdetés jelentése
  • Bankfióki gyakornok - Hódmezővásárhely

    Erste Group Hódmezővásárhely, Csongrád

    Nálunk lehetőséged lesz: Magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjában tapasztalatot szerezni; Adminisztratív felad

    Hirdetés jelentése
  • Eladó

    Deichmann Hódmezővásárhely, Csongrád  +5 elhelyezkedések

    Allgemeine Information: Imádod a cipőket, érdekel a divat és szeretsz emberekkel dolgozni? Üzleteinkben egy motivált csapat tagjaként aktívan részt veszel a ker

    Hirdetés jelentése
  • Pénztáros Hódmezővásárhely - Nyugdíjas

    Partnerünk Magyarországon 1990 óta van jelen a kiskereskedelmi piacon, fejlődésük azóta is folyamatos és dinamikus. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi lánca

    Hirdetés jelentése
  • Vám-és jövedéki termék ügyintéző

    Kapcsolattartás a vámhivatallal, Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal, A vám és jövedéki termék ügyintézéssel járó adminisztráció ellátása, Dokume

    Hirdetés jelentése
  • Bolti dolgozó - Hódmezővásárhely, Hódtó u. 2

    Lidl in Deutschland Hódmezővásárhely, Csongrád

    ÖsszegzésÉrtékünk a kollégánk! A Lidl stabil munkahely és Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalata. A Lidl Magyarország közel 20 éve van jelen és az

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítési - Ügyfélszolgálati képviselő

    AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD: Telekom üzletünkbe betérő ügyfelek igényeit felméred, majd az ügyfélérdekeket és a vállalati célokat szem előtt tartva a l

    Hirdetés jelentése
  • Orvostanhallgató gyakornok - diákmunka

    Statisztikák, kimutatások készítése Excel táblák kezelése, frissítése Szakmai projektekben történő aktív részvétel Részvétel orvosszakmai megbeszéléseken, jegyz

    Hirdetés jelentése
  • Stratégiai beszerző

    Szállítói ajánlatkérések kezelése folyamatos beszerzés árukészlet-fogyás alapján promóciók tervezése és szervezés a partnerekkel piacelemzés, potenciális beszál

    Hirdetés jelentése
  • Boltvezető Kálvin téri ABC

    Dinamikusan növekvő bolthálózatunk részeként hódmezővásárhelyi boltunkba keresünk üzletvezetőt. Ha szeretnél egy stabil, jó hangulatú csapat tagjaként egy élelm

    Hirdetés jelentése
  • Bérszámfejtő és tb ügyintéző

    Főbb feladatok, munkák: Munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés. Személyi. És munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése

    Hirdetés jelentése
  • Helpdesk munkatárs

    A szoftver felhasználóink telefonon érkező hívásainak segítőkész fogadása; Kéréseik, problémájuk telefonon történő megoldása, segítség nyújtás; Szakszerű tájéko

    Hirdetés jelentése
  • Műszakvezető Hódmezővásárhely

    Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése, az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítás

    Hirdetés jelentése
  • Kísérleti technikus

    Cégünk hódmezővásárhelyi telephelyére keresünk kísérleti technikus munkatársat, akinek feladata a szántóföldi kísérletek beállításában, gondozásában, értékelésé

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki rajzoló / előkészítő

    Feladatok: gyártmánytervek készítése helyszíni felmérés alapján tervek készítés termelésvezető munkájának támogatása

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: hódmezővásárhely