Álláslehetőségek itt: Budapest

  • loxon solutions  5
  • mondelēz international  3
  • dvm group  2
Szerződés típusa
  • Állandó  4
  • Diplomás  2
  • Gyakorlat  229
  • Ideiglenes  10
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős  87
  • Teljes idős  2,871
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  170
  • Múlt héten  3,134
  • Quant Start” Program Pályakezdők számára – Kockázatkezelési

    UniCredit Bank Zrt. Budapest, Budapest

    2024. júliusában rotációs programot indítunk a Kockázatkezelési és Pénzügyi divíziónkban, az UniCredit Banknál. Ha gondolkodtál már rajta, hogy az egyetemen els
    3 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Pizzaszakács

    Csepe food kft. Budapest, Budapest

    XXI.kerületi Don Pepe keres pizzás kollégát! Csak házhoz szállítással foglalkozunk! Stabil háttér! Rugalmas csapat! ,Az ételek elkészítése itiner szerint. Dagas

  • Gépkezelő (Budapest XVII. Kerület)

    Work Force Kft. Budapest, Budapest

    Élelmiszeriparban tevékenykedő partnerünkhöz keresünk GÉPKEZELŐ kollégákat Budapest 17. Kerületi partnerünkhöz! ,töltősorhoz kapcsolódó gépek, berendezések keze
    2 nap ideje a Talent.com közül

  • Szakács

    TABATA Kft. Budapest, Budapest

    23 éve működő Budai étterembe keressük minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkező szakács kollégánkat) 1113 Budapest, Kosztolányi Dezső tér 2Hemingway Étter
    5 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Vízszerelő

    West-Line Group Kft. Budapest, Budapest

    Lakossági és közületi víz, -gáz, -fűtés szerelési feladatok ellátása Fűtésrendszer kiépítés, javítás (padlófűtés, radiátor) Csőtörések meghatározása, javítása V

  • Szerszámgép Karbantartó

    FÉMALK Zrt. Budapest, Budapest

    Szerszámgépek javítása és karbantartása, esztergák, marógépek, megmunkáló központokMegelőző karbantartásMűszaki rajzolvasásAlkatrész rendelés, alkatrészek legyá
    4 nap ideje a Talent.com közül

  • Financial Controller

    ArcelorMittal Distribution Hungary Kft. Budapest, Budapest

    The company is part of the world’s leading multinational steel group, based in Budapest. The activity is the whole-sale of steel products. Performing the full r
    7 nap ideje a Talent.com közül

  • Investment sales support

    UniCredit Bank Zrt. Budapest, Budapest  +7 elhelyezkedések

    UniCredit Bank Hungary Zrt. Is the Hungarian member of UniCredit operating the largest and most diversified international banking network in Central and Eastern
    6 nap ideje a Talent.com közül

  • Treasury szakértő

    Raiffeisen Bank Zrt Budapest, Budapest

    Our Treasury/ALM function is looking for an experienced Senior Treasury Analyst. Review regular Interest Rate Risk (IRR) and Liquidity Risk metrics and complian

  • Áramellátási mérnök

    MÁV Zrt. Budapest, Budapest

    A munkakör célja: az áramellátást biztosító berendezések, rendszerek üzemeltetésének, szerelésének, javításának, felügyelete, ellenőrzése, valamint tevékenyég e
    2 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Szenior műszaki projektvezető

    Dunamelléki Református Egyházkerület Budapest, Budapest

    A Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatalán belül működő Beruházási Főigazgatóság az egyházkerület illetékességi területén megvalósuló beruházási p

  • Műszaki előkészítő / Projekt koordinátor

    Óbudai Egyetem Budapest, Budapest

    Építési és felújítási projektekben való részvétel (előkészítéstől kulcsátadásig) Érintett felekkel történő kommunikációProjektvezetővel szoros együttműködésMűsz

  • Stratégiai beszerző @ FESTO-AM Kft

    FESTO-AM Kft. Budapest, Budapest

    A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra
    Bruttó/év: 1,200,000Ft
    5 nap ideje a Talent.com közül

  • Lízing bírálati szakértő

    Nyiss ajtót a lehetőségre és építsd a karriered a Raiffeisen Banknál! A kockázatkezelési divízió a tervezhető kockázatok megfogalmazásával, menedzselésével és k

  • Viszontbiztosítási szakértő

    Magyar Posta Biztosító Zrt. Budapest, Budapest

    Biztosítási portfólió aktuáriusi projektjeinek támogatása, együttműködés a társosztályokkal, viszontbiztosítási igények koordinálása, szerződések kezelése, megú

  • Villamos építésvezető

    FW-Vill Kft. Budapest, Budapest

    Cégünk elkötelezetten dolgozik azon, hogy alkalmazkodjunk a növekvő piaci igényekhez, s ezt figyelembe véve bővítsük szolgáltatásaink körét, növeljük azok minős
    7 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Éttermi munkatárs

    McDonald’s Budapest, Budapest

    Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni? Gyere a Mekihez! A pozíció amire a jelentkezésedet várjuk: Éttermi munkatárs Budafoki út 113. Szám alatt található étte

  • Cukrász

    Opera Gasztronómia Kft. Budapest, Budapest

    Szenvedélyed a cukrászati szakma? Büszke lennél, ha az általad készített süteményeket szolgálnák fel a város legelegánsabb rendezvényein, egy esküvőn a Budai Vá

  • Senior c+ fejlesztő

    Femtonics Kft. Budapest, Budapest

    Légy részese Te is az agykutatási felfedezések sikereinek! Dinamikusan fejlődő, nemzetközi szabadalmakkal bíró, innováció nagydíjas kutató-fejlesztő cégünk szof

  • Termelésirányító műszakvezető

    Semilab Zrt Budapest, Budapest

    A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján ha

  • Projektiroda vezető

    Budapest, Budapest

    A Digitális Kormányzati Fejlesztés és Projektmenedzsment Kft. Aktív szereplőként vesz részt digitalizációt támogató fejlesztési programok keretében megvalósuló

  • FP&A Lead Analyst (Eastern Europe team)

    új DIAGEO Zrt. Budapest, Budapest

    About usDiageo is the worlds leading premium drinks company with an outstanding collection of brands, such as Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys, Captain Morgan,
    1 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Lakberendező dekoratőr, beszerző

    Kenway Real Estate Kft. Budapest, Budapest

    Stílus. Elegancia. Egyediség. Időtállóság. Kényelem. Ezek képezik alapját a Kenway Propetynek. Nagy múltú belsőépítészeti tervezés és kivitelezés alatt kitapasz

  • Gépbeállító-műszakvezető

    EURO-MATIC Kft. Budapest, Budapest

    Fúvóüzem hatékony, műszakszintű irányításaműszak teljesítményének folyamatos felülvizsgálataminőségi probléma esetén a hibák elhárításaa termelés feltételeinek

  • Szakorvos/dializáló orvos

    TritonLife Dialízis Center Kft. Budapest, Budapest  +1 Elhelyezkedés

    A TritonLife Dialízis Center Kft. Kollégákat keres SZAKORVOS/DIALIZÁLÓ ORVOS munkakörbe, teljes vagy részmunkaidőben az alábbi dialízis központjainkba: Hatvan,

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: budapest

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

« Előző 1 2 3 4 5 Következő »

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising