Álláslehetőségek itt: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Net fejlesztő  70
  • Java fejlesztő  66
  • SAP munkatárs  53
  • Minőségbiztosító  35
  • Telefonos ügyfélszolgálat vezető  31
  • Linux fejlesztő  29
  • Mérnök  24
  • Eladó  16
  • Üzletfejlesztési menedzser  15
Távolság
Cég
  • accenture  3
  • Diplomás
  • Gyakorlat  10
Munkaidő
  • Részidős  1
  • Teljes idős  953
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  7
  • Múlt héten  908
  • Junior Export Sales Manager

    új Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Új partnerek és potenciális ügyfelek felkutatása Hideghívások indítása Adatbázisok kezelése, beszámolók készítése Napi és heti szintű riportok készítése Online

    Hirdetés jelentése
  • React Developer

    MindPal Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We are looking for React Developers Responsibilities: Creating and developing web applications using React and other front-end tools Working with designers to t

    Hirdetés jelentése
  • Senior UX UI Designer m w d

    AVAG Holding Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    HARD FACTS Project: End-customer project (no recruitment agency involved) Start: asap Duration: 12+ months Location: Remote, occasionally traveling to Augsburg

    Hirdetés jelentése
  • Programista PHP

    3e sp. komandytowa Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Poszukujemy Programisty PHP. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła i wspierała webowe aplikacje dedykowane. Nasze rozwiązania głównie wspierają e-commerce i p

    Hirdetés jelentése
  • Quantitative Developer - Cryptocurrency Trading

    Accelerated.Finance Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Quantitative Developer. Cryptocurrency Trading Company Overview: Our fintech firm is at the forefront of innovation in the cryptocurrency trading space. We are

    Hirdetés jelentése
  • Senior QA Engineer

    Angry Nerds Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Angry Nerds to dostawca niestandardowych rozwiązań programistycznych, który na nowo definiuje, co to znaczy urzeczywistnić swoją wizję. Założona w 2015 roku, z

  • Kompresszor villamos, műszer- és irányítástechnikai mérnök

    Borsod-Abaúj-Zemplén

    Főbb feladatok: A földgázszállítás folyamatosságának fenntartása a kompresszorállomások rendelkezésre állásának, folyamatos üzemmenetének biztosításával. Karban

    Hirdetés jelentése
  • Fullstack Developer Angular + Net

    C&F S.A. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Your responsibilities: As a Fullstack Developer (Angular +. Net) you will work as an integral part of our Development Team implementing projects for foreign cli

    Hirdetés jelentése
  • Principal Engineer

    Belvedere Recruitment Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Shape the Future of Global Private Banking as a Principal Engineer Are you driven by the prospects of leading the technological advancement of a major player in

    Hirdetés jelentése
  • Data Engineer Snowflake

    MindPal Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    We are looking for experienced Data Engineers with knowledge of Snowflake platform. Responsibilities: Creating and managing data in the Snowflake environment. D

    Hirdetés jelentése
  • Senior Engine C+ Developer

    Link Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Responsibilities: Designing, building, and maintaining engine mechanics; Working on custom engine development; Handling technical debt and ensuring code quality

    Hirdetés jelentése
  • Dimension laboratory technician

    GKN Automotive Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A GKN Automotive a világ egyik vezető járműipari technológiai vállalata, amelynek úttörő szerepe van az elektromos hajtásrendszerek kifejlesztésében és a jövő k

    Hirdetés jelentése
  • Gyártósori gépkezelő

    Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Gépek és kiegészítő berendezések kezelése, üzemeltetése, karbantartása Termelés folyamatosságának biztosítása, felmerülő zavarok, problémák azonnali kezelése Mi

    Hirdetés jelentése
  • Lead Product Designer

    Qodeca Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Are you ready to elevate your design career to new heights? We are a Polish software house collaborating with international clients, primarily from the USA, exp

    Hirdetés jelentése
  • ERP Template Release Manager

    ZF Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    About us: ZF is a global technology company suppling systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of

    Hirdetés jelentése
  • Azure Data Engineer

    We are looking for an experienced Cloud Data Engineer proficient in Azure and Databricks. Proven experience in Azure cloud-based infrastructure, Databricks and

    Hirdetés jelentése
  • Senior Data Scientist AzureML + Python

    1dea Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Senior Data Scientist (AzureML) Do you have a passion for building and deploying cutting-edge Machine Learning solutions? Are you an expert in AzureML and eager

    Hirdetés jelentése
  • Senior GoLang Engineer RegTech

    DNA Technology Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    You will work on a startup Regulatory Tech solution that enables customers to take control of all their information through a single platform. The main technolo

    Hirdetés jelentése
  • Anyagkönyvelő

    Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Anyagmozgás és alapanyagfelhasználás rögzítése SAP-ban Az elkészült késztermékek készletre vétele Selejtezési adminisztrációs dokumentáció elvégzése Kapcsolatta

    Hirdetés jelentése
  • QA Engineer

    Inspeerity Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    TL; DR Who: QA Engineer Seniority: Mid Employment Type: B2B/UoP Salary range: Up to 100 PLN/h Start date: ASAP Company: Software House Who we are: We are Inspee

    Hirdetés jelentése
  • Cloud Engineer Expert

    STX Next Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Hi there! We are the biggest European Python Powerhouse with over 19 years of experience, and deep commitment to Agile principles. Join a group of 500+ professi

    Hirdetés jelentése
  • IT Service Owner

    GLS Poland Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Jako IT Service Owner będziesz kluczowym członkiem zespołu, odpowiedzialnym za serwis informatyczny na każdym etapie cyklu życia w szczególności za jego utrzyma

    Hirdetés jelentése
  • Adminisztrátor / mérlegkezelő

    COLAS HUNGÁRIA Tarcal, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Az Ön feladata lesz: Az adott területen felmerülő adminisztratív feladatok ellátása és a belső ügymenet gördülékeny működésének biztosítása (nyilvántartások pon

    Hirdetés jelentése
  • NET Developer

    Hi there! We are the biggest European Python Powerhouse with over 18 years of experience, several offices in Poland and deep commitment to Agile principles. Joi

    Hirdetés jelentése
  • Univerzális tanácsadó - Felsőzsolca

    Felsőzsolca, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítási termékek és szolgáltatások ajánlása, értékesítése és ügyintézése Keresztértékesítési lehetőségek kiha

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: borsod-abaúj-zemplén megye

« Előző 9 10 11 12 13 14 15 Következő »