13 Üzletvezető állásajánlatok

Rendezés
Szerződés típusa
  • Állandó
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • Boltvezető

    DIEGO Gyula, Békés

    A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vízálló padló, szőnyeg, padlószőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészí
    21 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Boltvezető (ajka / zone center)

    Beck & Partners International HR Consulting Veszprém, Veszprém

    Főbb feladatok, munkák: Az áruház termékeinek értékesítése, A vásárlók választásainak segítése, tájékoztatás a termékekről, a saját márkás termékek ajánlásával,
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Debrecen, Hajdú-Bihar

    Eredmények napi zárása. Pénztár zárása. Megrendelések tervezése, szervezése, vezetése. Webáruház koordinálása.
    30+ nap ideje a Profession közül

  • Boltvezető Sopron

    Sopron, Győr-Moson-Sopron

    Bolti munkafolyamatok megszervezése Árugazdálkodási feladatok ellátása Munkavégzés, pénzkezelés felügyelete Munkatársak szakmai képzésének, oktatásának biztosít

    Mosonmagyaróvár, Győr-Moson-Sopron

    Egy boltvezető feladata nálunk: az üzlet zavartalan működésének és rendezettségének folyamatos biztosítása, a feladatok megfelelő fontossági sorrendben történő

    Győr, Győr-Moson-Sopron

    Az árukészlet beszerzése, megrendelése, átvétele. A bolti készletnyilvántartó rendszer kezelése, az árukészlet mennyiségi és minőségi követése. Vásárlók kiszolg

  • Boltvezető Százhalombatta

    Százhalombatta, Pest

  • Boltvezető Kálvin téri ABC

    Hódmezővásárhely, Csongrád

    Dinamikusan növekvő bolthálózatunk részeként hódmezővásárhelyi boltunkba keresünk üzletvezetőt. Ha szeretnél egy stabil, jó hangulatú csapat tagjaként egy élelm

  • Boltvezető Kossuth ABC

    Kecskemét, Bács-Kiskun

    Dinamikusan növekvő bolthálózatunk részeként megújult csapatunk élére nagykőrösi boltunkba keresünk üzletvezetőt. Csatlakozz a csapatodhoz, ha: szeretnél egy st

  • Balatonkenese - Boltvezető

    Balatonkenese, Veszprém

    Csapatod irányítása, motiválása és összetartása Új munkatársak beillesztése, betanítása és megtartása Bolti munkafolyamatok megszervezése, munkaidő beosztás kés

  • Boltvezető - Szabadság ABC

    Nagykőrös, Pest

  • Boltvezető gyakornoki program

    Győr, Győr-Moson-Sopron  +4 elhelyezkedések

    Mire számíthatsz? A program során Gyakornokként fő feladatod lesz elsajátítani mindazt a szakmai tudást, vezetői szemléletet, megismerni a vállalati folyamatot,

  • Boltvezető Vas vármegye

    Vas

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: üzletvezető

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising