Webfejlesztő munka ajánlat Budapest területen

1-3 a(z) 3 állásból

Rendezés
Város
  • Budapest  3
Megye
  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Részidős
  • Teljes idős  2
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  1
  • Webfejlesztő gyakornok #Software and IT #Trainee

    Bosch Budapest, Budapest

    Job Description► Create applications which help the daily work of your colleagues► Making softwares for measuring instruments► Software maintance and service► E

    Hirdetés jelentése
  • Medior Backend Webfejlesztő

    Manpower Budapest, Budapest

    Feladatok: Folyamatosan fejlődő belső banki rendszereik, üzleti logikai rétegeihez kapcsolódó feladatok megvalósítása; Részvétel a stand-up meetingen; Fejleszté

    Hirdetés jelentése
  • Senior Java Fullstack Webfejlesztő

    thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. Budapest, Budapest

    Feladataid Belső használatú web alkalmazás mind frontend mind backend részének tervezése és fejlesztése Clean Code elvek követése Aktív részvétel az architektúr