Vendéglátás / Turizmus munka ajánlat Tolna megye területen

1-6 a(z) 6 állásból

Foglalkozás
Elhelyezkedés
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • Pék

    Dunaföldvár, Tolna

    Dunaföldvári pékségbe pék munkatársat keresünk kézműves pék és cukrászati termékek előállítására éjszakai műszakba.

    Hirdetés jelentése
  • Pincér, pultos, felszolgáló

    Dunaföldváron a Rakpart Étterembe keresünk szakképzett, vagy némi gyakorlattal rendelkező pincér, pultos munkatársakat.

    Hirdetés jelentése
  • Konyhai kisegítő és takarító

    Dunaföldváron a Rakpart Étterembe keresünk konyhai kisegítőt a szakács melleti egész napos feladatok megoldására, az ételek előkészítése és elkészítésében is.

    Hirdetés jelentése
  • Szakács

    Bonyhád, Tolna

    Feladatok: Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása A konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése A meglévő készletek, készételek felméré

    Hirdetés jelentése
  • Konyhafőnök

    Tolna, Tolna

    Versenyképes fizetést. Alapbéren felüli juttatásokat, teljesítményarányos prémiumot. Munkaruha biztosítását. Személyzeti étkezést Igény esetén szállást tudunk b
    30+ nap ideje a Jobprofi közül

    Hirdetés jelentése
  • Pincér

    Paks, Tolna

    Az állás: Pincér Szükséges gyakorlat: nincs Munkakör kiegészítése: Felszolgáló Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 219 000. 0 Állománycsoport: szakmunkás Fogl
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: vendéglátás turizmus tolna megye