Telemarketing munka ajánlat borsod-abaúj-zemplén területen

1-25 a(z) 41 állásból

Rendezés
Város
  • Miskolc  37
  • Felsőzsolca  2
  • Tiszaújváros  1
Megye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén  41
Foglalkozás
  • Telefonos ügyfélszolgálat vezető  34
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  7
Távolság
Cég
  • eastmen  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  30
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  4
  • Múlt héten  18
  • Kis- és középvállalati tanácsadó Szakember - Miskolc

    UniCredit Bank Zrt. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép. És Kelet-Európában. Cél

    Hirdetés jelentése
  • Munka- és tűzvédelmi tanácsadó

    Munkavédelmi Kutató és Tanácsadó Kft. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +18 elhelyezkedések

    Munkavédelmi Kutató és Tanácsadó Kft. Munka. És tűzvédelmi tanácsadó munkatársat keresünk. Feladatok: Közreműködés a következő feladatok elvégzésében: Munkabizt

    Hirdetés jelentése
  • Salesforce Administrator with German

    EVIDEN an Atos Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Eviden, part of the Atos Group, with an annual revenue of circa € 5 billion is a global leader in data-driven, trusted and sustainable digital transformation. A

    Hirdetés jelentése
  • Team Leader

    XTB Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w roli Team Leadera. Osoba na tym stanowisku będzie łączyć kompetencje techniczne oraz liderskie. W naszej s

    13 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Bankfióki tanácsadó - Miskolc

    Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni az értékesítési szakma
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Data Platform Engineer Consultant – Team Leader

    Elitmind Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We’ve been honored as Microsoft Partner of the year 2023 in Poland and following that achievement we are focusing on growth and development, that’s why we are r

    Hirdetés jelentése
  • Senior ServiceNow Consultant

    GuideVision Polska Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Join us at GuideVision in Poland as a Senior ServiceNow Consultant (Architect, Lead). We recruit all over Poland! About us: GuideVision, a ServiceNow Elite Part

    Hirdetés jelentése
  • Senior PHP Developer with Magento 2 Adobe Commerce

    Xebia sp. z o.o. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    You will be: part of Xebia Poland community of PHP developers working closely together in the PHP Guild, supported by Team Leader and receive development opport

    Hirdetés jelentése
  • Data Architect

    új NeoGames Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    NeoGames, a leader in Online Real Money Gaming, is hiring a Data Architect to drive data architecture and modelling initiative. Join our Data & BI team to shape

    Hirdetés jelentése
  • Software Engineering Team Leader

    új Booksy Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Booksy to polski startup założony w 2015 r. Oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedn

    Hirdetés jelentése
  • Shop Floor Sub Leader/ Sorvezető

    LG Magna e-Powertrain is currently looking for an experienced, motivated, and results-oriented Shop Floor Sub Leader to join our team, reporting to the head of

    Hirdetés jelentése
  • Java FullStack Team Leader

    NATEK Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    JOB LOCATION: remote (meetings in office 1x monthly in Warsaw) JOB DESCRIPTION: Join Natek and support our client in the development of banking applications for

    Hirdetés jelentése
  • Software Engineering Manager

    új Shaped Thoughts Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We are looking for a Software Engineering Manager who wants to lead outstanding engineering teams towards successful, transparent and predictable delivery of be

    Hirdetés jelentése
  • Backend Nodejs Engineer remote

    Appfire Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Appfire is an enterprise collaboration software company that enables teams to plan and deliver their best work. Since launching in 2005 as one of the original A

    Hirdetés jelentése
  • DevOps Engineer

    Aperia Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Summary Join Aperia Solutions, a leader in SaaS solutions for the Payments and Compliance industries. Aperia is a Texas-based fintech and managed consultancy fi

    Hirdetés jelentése
  • Engineering Manager Frontend Angular

    ClickUp Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    ClickUp is the world’s only all-in-one productivity platform that flexes to the way people want to work. It replaces all individual workplace productivity tools
    Bruttó/év: 50,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Nevelőszülői tanácsadó

    Borsod-Abaúj-Zemplén

    Feladatok: A nevelőszülői hálózatban élő gyerekekkel és nevelőszülőkkel kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátása. A nevelőszülői család rends

    Hirdetés jelentése
  • Business Analyst

    Booksy Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Booksy is a Polish startup founded in 2015, offering an online platform for booking appointments and a business management system for the hair & beauty industry

    Hirdetés jelentése
  • AI Domain Lead Head of AI

    We are looking for an AI Domain Lead to join our existing Dream-Team at Elitmind. AI Domain Leader is a role that involves leading and managing a team of AI and

    Hirdetés jelentése
  • Product Application Engineer

    új GKN Automotive Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    GKN Automotive is the global leader in drive systems. A global automotive technology company that pioneered electric drive systems and is now driving the future

    Hirdetés jelentése
  • Head of IAM

    7N Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    7N is an agent for high-end IT professionals. For over 30 years of operation we have proven that a clear and transparent financial model, collaboration exclusiv
    Bruttó/év: 42,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Team Leader with French Support Team

    Randstad Polska Sp. z o.o. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Currently, for one of our biggest client from technology sector we are looking for Team Leader with French position at Service Desk environment supporting custo

    Hirdetés jelentése
  • Senior Backend Nodejs Engineer remote

    Hirdetés jelentése
  • Csoportszintű Ügyfélszolgálati munkatárs

    MOL Magyarország Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Employee Status: Fixed-term Job Type: PermanentJob Level Individual ContributorLocation Hungary-Tiszaújváros Úgy érzed, hogy szívesen hozzájárulnál a MOL Csopor

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: telemarketing borsod-abaúj-zemplén megye

1 2 Következő »