Számlázási munkatárs munka ajánlat Budapest területen

1-14 a(z) 14 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  1
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  10
  • Irodai kollégát keresünk

    Globál Pack kft. Budapest, Budapest

    Több, mint 20 éves múlttal rendelkező cégünk fiatalos csapatába keresünk új kollégát. Főbb feladatok: Bejövő rendelések rögzítése Számlázás Ügyfelekkel való kap

    Hirdetés jelentése
  • Számlázási munkatárs

    MET Group Budapest, Budapest

    Állás leírásaMilyen feladataid lesznek ebben a pozícióban? Üzleti ügyfelek számlázási folyamatainak támogatása; Kiemelt üzleti ügyfelek egyedi számlázásának...
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Customer service specialist

    Beck & Partners International HR Consulting Budapest, Budapest

    Feladatok: A meglévő ügyfelek listázása a megrendelési összegek, vásárolt termékek száma és a vásárlási gyakoriság szerint, Az ügyfelek vásárlási folyamatainak
    1+ év ideje a Talent.com közül

  • Business Operations Associate @ Black Cell Magyarország Kft

    Black Cell Magyarország Budapest, Budapest

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatValamilyen számlázóprogram ismerete (preferáltan Kulcs-Soft) Min. Középszintű angol nyelvtudásNagyfokú precizitásMulti-t
    12 nap ideje a IMunka Hu közül

    Budapest, Budapest

    Üzleti ügyfelek számlázási folyamatainak támogatása; Kiemelt üzleti ügyfelek egyedi számlázásának napi szintű végrehajtása; Standard kondíciókkal rendelkező...

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi földgáz számlázási munkatárs

    Üzleti ügyfelek számlázásával kapcsolatos feladatok ellátása Számlák számlázási rendszerben történő ellenőrzése Ügyfél és számlázási adatbázisok...

    Hirdetés jelentése
  • Számlázási és elszámolási munkatárs

    ALAPFELADATOK: a megújuló energiával kapcsolatos villamosenergia-díjak és támogatások elszámolása, a szabályozási kapacitásdíjak, szabályozási energiadíjak és a

    Hirdetés jelentése
  • Számlázó munkatárs

    Integrált vállalatirányítási rendszerben elektronikus számlák kiállítása vevőkkel, telephelyekkel történő egyeztetés analitikus nyilvántartások vezetése egyéb s

    Hirdetés jelentése
  • Vevőszolgálati munkatárs

    Vásárlóink udvarias, szakszerű kiszolgálása vevői rendelések lebonyolítása áruk bemutatása, ismertetése a vevők részére, vásárlók ösztönzése számlázás részvétel

    Hirdetés jelentése
  • Webshop munkatárs

    Webshopba beérkező rendelések kezelése, összekészítése, futárnak átadni. Áru kipakolása, polcok rendszerezése. E-mailek, számlázó program kezelése. Raktári veze

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi munkatárs német és angol nyelvtudással

    Ajánlatok, termékleírások, ügyfélanyagok készítése Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel Üzleti levelezés német illetve angol nyelven is A cég adminisztráci

    Hirdetés jelentése
  • Sales specialist

    Charter utakhoz árajánlatok, kalkulációk, szerződések készítése angolul kapcsolattartás az ügyfelekkel szóban és írásban angolul számlázás előkészítése

    Hirdetés jelentése
  • Utazásszervező

    Saját árualap értékesítése, ajánlatkészítés utazásszervezés ki. És beutaztatás szállásfoglaló rendszerek használata repülőjegyfoglalás biztosítások intézése szá

    Hirdetés jelentése
  • Logisztikai szakértő Purchasing szakértő

    Komplex vasútlogisztikai szolgáltatások kidolgozása. Nemzeti vasútvállalatok és más vasúti fuvarozással foglalkozó vállalatok díjainak beszerzése és kiértékelés

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: számlázási munkatárs budapest