Nincs találat a következőre:"rendszertechnikus"

Találatok mutatása a következőre: komárom, komárom-esztergom

Rendszertechnikus munka ajánlat Komárom, Komárom-Esztergom területen

1-25 a(z) 124 állásból

Rendezés
Foglalkozás
Város
  • Komárom  124
Megye
  • Komárom-Esztergom  124
Távolság
Cég
  • raiffeisen bank  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Részidős
  • Teljes idős  29
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  27
  • Minőségirányítási mérnök

    SK Battery Manufacturing Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    Szeretnél tagja lenni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a kö

    Hirdetés jelentése
  • Minőségügyi technikus

    Autoneum Magyarország Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    A svájci székhelyű Autoneum Vállalat világszinten piacvezető a járművek hő. És hangszigetelő elemeinek gyártásában. Meglevő csapatunkba keresünk kollégákat Komá

    Hirdetés jelentése
  • Ehs specialista

    Enchem Hungary Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    A 2012-ben Dél-Koreában alapított Enchem akkumulátorokba gyárt elektrolitokat és magas funkcionalitású adalékanyagokat. A vállalat 2024-ben Magyarországon, Komá

    Hirdetés jelentése
  • Minőségügyi csoportvezető

    Mylan Hungary Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    Feladatok: Támogatást biztosít a beérkező anyagok és késztermékek felszabadításához szükséges minőségbiztosítási tevékenységekhezFelelős a LIMS szoftverben tört

    Hirdetés jelentése
  • Sales support specialist

    VCC Live Hungary Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    VCC Live is a fast-growing tech company providing cloud-based contact center solutions and telecommunication services. With a constantly growing client base, we
    3 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Személy- és vagyonőr Komárom

    Komárom, Komárom-Esztergom

    Vezetők tájékoztatása a rendellenességekről, beavatkozásokról Az objektum működését biztosító rendszabályok betartatása Kulcsok kezelése Vagyonvédelmi jogszabál

    Hirdetés jelentése
  • Vámügyintéző (Komárom)

    ROYAL SPED Zrt. Komárom, Komárom-Esztergom

    A közel 30 éves múltra visszatekintő Royal Sped Zrt. Legfőbb értékét munkavállalói jelentik. Ők azok, akik elsődleges szerepet játszanak társaságunk eredményes

    Securitas Biztonsági Szolgáltatások Magyarország Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    Főállásba keresünk Munkavállalókat! Munkarend: 12 órás nappali-éjszakai szolgálatok Munkakezdés ideje: 06:00 óra Feladatok: Vezetők tájékoztatása a rendelleness

    VCC Live Hungary Kft. Komárom, Komárom-Esztergom  +7 elhelyezkedések

    Hirdetés jelentése
  • Business Development Representative (BDR)

    Intretech Hungary Komárom, Komárom-Esztergom  +8 elhelyezkedések

    Az Intretech Hungary Kft. Immár 4 éve van jelen Kapuváron. Dinamikus fejlődési terveinek megfelelően 2023-ban további gyártóterületekkel és egy kiterjedt raktár

    Hirdetés jelentése
  • Accounts Receivable Trainee

    Komárom, Komárom-Esztergom  +1 Elhelyezkedés

    KOSTAL Group is a global, family-owned German company that develops market-leading solutions for the solar and automotive industries. The company has been estab
    2 nap ideje a IMunka Hu közül

    Félkész és késztermék vizuális és műszeres ellenőrzése Alapanyagok bevizsgálása Kiszállítandó termék azonosítás Termelési munkatársak minőségügyi oktatása

    Hirdetés jelentése
  • Senior Fraud Analyst

    Avis Budget Group BSC Kft. Komárom, Komárom-Esztergom  +8 elhelyezkedések

    Join our dynamic Team as a Senior Fraud Analyst at Avis Budget Group BSC in Budapest! Are you an enthusiastic and driven individual with a passion for complex t

    Hirdetés jelentése
  • Operations Service Coordinator (Hebrew speaking)

    Trax Retail Kft. Komárom, Komárom-Esztergom  +7 elhelyezkedések

    Trax’s mission is to enable brands and retailers to harness the power of digital technologies to produce the best shopping experiences imaginable. Trax’s retail

    Hirdetés jelentése
  • Controller capex

    Would you like to take part in building one of the most dynamically developing electric car battery manufacturing companies in Hungary? Is sustainable developme

    Hirdetés jelentése
  • Production Planner

    Performing production planning/scheduling in order to ensure the finished product availability on time according to the order request and maximize packaging eff

    Hirdetés jelentése
  • Projekt Mérnök

    ROSSI Biofuel Zrt. Komárom, Komárom-Esztergom

    Részvétel meglévő berendezések fejlesztésében, új berendezések kidolgozásábanBeruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint a
    20 nap ideje a IMunka Hu közül

    -Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi rendszer kialakítása és folyamatos fenntartása, és jogszabályoknak megfelelő működtetése. Bevallások határidőre tö

    Hirdetés jelentése
  • Létesítményüzemeltető mérnök

    A gyár teljes területén az elektromos és épületgépészeti berendezések zavartalan működésének biztosítása (fűtési/hűtési rendszerek, épületgépészet, tűzbiztonság

    Hirdetés jelentése
  • EHS Koordinátor

    Cloud Network Technology Kft. (CNSBG) Komárom, Komárom-Esztergom

    Cloud Network Technology Kft (CNSBG), Munkavédelmi-, tűzvédelmi-, valamint környezetirányítás folyamatainak működtetése, fejlesztése és ellenőrzéseAz EHS szakte

    Hirdetés jelentése
  • Investment sales support

    UniCredit Bank Zrt. Komárom, Komárom-Esztergom  +6 elhelyezkedések

    UniCredit Bank Hungary Zrt. Is the Hungarian member of UniCredit operating the largest and most diversified international banking network in Central and Eastern

    Hirdetés jelentése
  • Villamosmérnök

    B&O Kft. Komárom, Komárom-Esztergom

    A B&O Engineering társas vállalkozást Borsos Balázs és Óvári Attila alapította azzal a célkitűzéssel, hogy az ipar területén felmerülő problémákra hatékony mego

    UniCredit Bank Zrt. Komárom, Komárom-Esztergom

    10 nap ideje a IMunka Hu közül

    Feladatok: Támogatást biztosít a beérkező anyagok és késztermékek felszabadításához szükséges minőségbiztosítási tevékenységekhez Felelős a LIMS szoftverben tör

    Hirdetés jelentése
  • Tax accountant

    SK Battery Manufacturing Kft. Komárom, Komárom-Esztergom  +1 Elhelyezkedés

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: komárom

1 2 3 4 5 Következő »