Pénzügy és Számvitel munka ajánlat Vas megye területen

1-11 a(z) 11 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  1
  • Főkönyvelő

    Dreiszker és Társai Kft. Szombathely, Vas

    A Dreiszker családi vállalkozásból indult. Ma már közel száz főt foglalkoztató cégként, a jól megalapozott, több mint 20 éves múltunkra építjük a jövőnket. A

    Hirdetés jelentése
  • Diák regisztráció szombathely (whc021725)

    Szombathely Szombathely, Vas

    ...Feladatok: A munkaerőpiac számos területéről kínálunk lehetőségeket: Gyakornoki programok az alábbi területeken: IT, mérnök, gazdasági (HR, pénzügy...
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatfejlesztő kontroller

    WHC Celldömölk, Vas

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Feladatok Termelési folyamatok ellenőrzése, adatok elemzése, kimutatások készítése, értékeléseIdőszakos és éves leltárban v

    Hirdetés jelentése
  • Minőségirányítási vezető

    Randstad Sárvár, Vas

    Cégleírás / Organisation/DepartmentPartnerünk, Magyarország egyik legjelentősebb élelmiszeripari vállalata számára keresünk Minőségbiztosítási vezetőt. Pozíció

    Celldömölk, Vas

    Vállalatirányítási rendszer teljeskörő megismerése. Átfogó termelési folyamatok ellenőrzése, adatok elemzése, kimutatások készítése, értékelése. Időszakos és év
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Pénzügyi Könyvelő

    Trenkwalder Magyarországon Vas

    Pénzügyi Könyvelő Amit kínálunk: Munka és magánélet egyensúlya Kihívásokkal teli hétköznapok Kiemelkedő bejárás támogatás Versenyképes juttatási csomag Rugalmas

    Hirdetés jelentése
  • Receptionist

    Receptionist Amit kínálunk: Work-life balance Outstanding crawl support Weekdays full of challenges Competitive benefits package Flexible work schedule Supporti

    Hirdetés jelentése
  • Bérszámfejtő és TB ügyintéző

    A vállalkozás bérelszámolási és társadalombiztosítási feladatainak teljeskörű szervezése, irányítása, elvégzése. Intézkedés az adók és járulékok határidőre tört

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő

    Telephelyen forgalmazott termékek és árucikkek helybeni értékesítése Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé és azok utókövetése Megrendelések kezelése A

    Hirdetés jelentése
  • Pénzügyi kontroller

    Szombathely, Vas

    Döntéselőkészítő anyagok összeállítása a vezetőség számára, amelyek támogatják a stratégiai és operatív döntéshozatalt. A vállalat pénzügyi teljesítményének fol

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki értékesítő

    Vas

    Új értékesítési lehetőségek felkutatása és létrehozása Potenciális új Ügyfelek felkeresése és személyes értékesítés a megismerési folyamaton keresztül, valamint

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: pénzügy számvitel vas megye