Pénzügy és Számvitel munka ajánlat Szentendre, Pest területen

1-3 a(z) 3 állásból

Rendezés
Foglalkozás
Város
  • Szentendre  3
Megye
  • Pest  3
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • Építőanyag értékesítő

    Szentendre, Pest

    Főbb feladatok: A telephelyen forgalmazott építőanyagok, termékek és árucikkek értékesítése, a vevők kiszolgálása. Árajánlatok készítése, továbbítása a vevők fe

    Hirdetés jelentése
  • Hitelügyintéző

    Ügyfelek számára a megfelelő finanszírozási ajánlatok kiadása Finanszírozáshoz szükséges dokumentumok bekérése Ajánlatok rögzítése, bírálatra küldése Finanszíro

    Hirdetés jelentése
  • Internal Auditor – Ford of Europe

    Conduct business interviews in order to document key business process control points and assess business risk Assess the effectiveness of the operational and fi