Pénzügy és Számvitel munka ajánlat Zala megye területen

1-17 a(z) 17 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  5
  • Értékesítő

    Zalaegerszeg, Zala

    Faanyag értékesítés Targoncázás Faipari termékek gyalulása

    Hirdetés jelentése
  • Pénzügyi munkatárs

    A cég pénzügyi tevékenységének támogatása Bejövő ügyfelek irányítása, kiszolgálása a pénztárban Beszerzési folyamatok irányítása Statisztikai táblázatok vezetés

    Hirdetés jelentése
  • Pénzügyi termék értékesítő

    Zala

    Nyújts teljes körű tájékoztatást termékeinkről és szolgáltatásainkról Ismerd meg az ügyfelek elképzeléseit Ezek alapján értékesítsd termékeinket A szerződésköté

    Hirdetés jelentése
  • Project Manager Manufacturing

    Planning and controlling of NPI projects, with specific consideration of customer requirements and other internal goals quality, volume, timelines, cost Act as

    Hirdetés jelentése
  • Bérszámfejtő

    új Zalaegerszeg, Zala

    Munkakör: Bérszámfejtő Elvárt gyakorlati idő: 2 év felett 5 évig Munkakör kiegészítése: Bérszámfejto és munkaügyi ügyintézo Felajánlott havi bruttó kereset (Ft)
    20 ó 20 perc ideje a Allandoallasok közül

    Zala Megye, Zala

    Versenyképes fizetés, biztos, hosszútávú munkahely, szakmai fejlődési lehetőség, összetartó, jó hangulatú csapat.
    30+ nap ideje a Jobprofi közül

    Hirdetés jelentése
  • Számviteli-pénzügyi vezető

    Zalaszentgrót, Zala

    Számviteli terület szakmai irányítása! Havi főkönyvi zárási feladatokban részvétel, főkönyvi kivonat ellenőrzése. Havonta mérleg és eredménykimutatás készítés,

    Potenciális vállalati ügyfelek megkeresése telefonon, e-mailen keresztül Árajánlatok készítése, megrendelések felvétele, illetve nyomon követése A cég termékein

    Hirdetés jelentése
  • Pénztáros / könyvelő

    Zala

    Házipénztár kezelése Vevő számlák kiállítása, könyvelése Szállítói számlák iktatása, könyvelése, alaki, tartalmi, számszaki ellenőrzése A számlázási folyamatokk

    Hirdetés jelentése
  • Könyvelő

    Tófej, Zala

    Bejövő-, kimenő számlák könyvelése Kapcsolattartás ügyfelekkel Bankbizonylatok, pénztárak, folyószámlák könyvelése Főkönyvi egyeztetések, Áfa nyilvántartások ve

    Hirdetés jelentése
  • Analitikus könyvelő

    Gyenesdiás, Zala

    Munkakör: Analitikus könyvelő Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése: KÖNYVELŐ Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állománycsoport: ügyint
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Szállodai értékesítő

    Szállodai értékesítő Turizmus / Hotel / Vendéglátás Értékesítési manager Zala megyében található hotelünk keresi a szállodai értékesítésért felelős kollégáját.

    Vöröskő Kft. Zalaegerszeg, Zala  +9 elhelyezkedések

    Vöröskő Kft. 68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több m
    30+ nap ideje a Workline közül

    Vöröskő Kft. Nagykanizsa, Zala  +2 elhelyezkedések

    Vöröskő Kft. 69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több m

    Hirdetés jelentése
  • Hitelügyintéző-Pénztáros

    Vöröskő Kft. Keszthely, Zala  +3 elhelyezkedések

    Hirdetés jelentése
  • Pénztáros-Hitelügyintéző

    Vöröskő Kft. Zalaegerszeg, Zala  +3 elhelyezkedések

    Vöröskő Kft. Boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint

    Hirdetés jelentése
  • Ingatlanközvetítő-, és vagy pénzügyi tanácsadó

    OTP Ingatlanpont Kft. Zala

    OTP Ingatlanpont Kft. Ingatlanközvetítő-, és vagy pénzügyi tanácsadó OTP Ingatlanpont Kft. A munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Lenti Munkaidő: telje

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: pénzügy számvitel zala megye