Pénzügy és Számvitel munka ajánlat Fejér megye területen

1-13 a(z) 13 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Részidős
  • Teljes idős  3
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  6
  • Értékesítő - Dunaújváros/ Nagykanizsa/Dunakeszi

    Fejér

    Elektronikai cikkek és egyéb kiegészítők értékesítése Vásárlók kiszolgálása és szakmai tanácsadás.

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő/Szervizes

    Székesfehérvár, Fejér

    Üzletbe betérő ügyfelek kiszolgálása/informálása, számítógépek, notebookok szakszerű tesztelése, javítása. Üzlet raktérkészletének folyamatos ellenőrzése, termé

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő

    Fejér

    Élelmiszeripari termékeink kiajánlása vendéglátóipari egységek részére kifőzdék, büfék, éttermek, szállodák, továbbá független kiskereskedelmi egységek részére.

    Hirdetés jelentése
  • Senior HR kontroller

    új Bicske, Fejér

    Aktív részvétel a HR budget tervezésében, nyomonkövetésében Folyamatos változáskövetés és előrejelzés a személyzeti budgetre vonatkozóan HR adatok, mutatók elem

    Hirdetés jelentése
  • Analitikus könyvelő

    Munkakör: Analitikus könyvelő Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 230 000. 0 Állománycsoport: ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony: Munka T
    4 nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Order Handler

    Emerson Székesfehérvár, Fejér

    SUMMARY OF ROLE Entering and handling of customer orders and change orders via the business/ERP system accurately and in a timely manner; keeping Sales Offices
    2 nap ideje a Emerson közül

    Hirdetés jelentése
  • Újautó értékesítő

    Ügyfeleink, érdeklődőink udvarias, magas színvonalon történő kiszolgálásával. A cég és a márka hiteles, szakmai képviseletével. Vásárlói élmény folyamatos bizto

    Hirdetés jelentése
  • B2b értékesítési manager

    Fejér

    Ipari vállatok által keresett, minőségi termékeink értékesítése Magyarországon. Telefonos, illetve személyes tanácsadás és támogatás nyújtás, meglévő és új ügyf

  • Informatikus, - értékesítő, szervizes munkatársat keresünk a

    Fejér, Fejér

    Informatikus Munkatársat Keresünk a Gárdonyi PC-Bolt-ba! Munkakör leírása: Gárdonyban található számítástechnikai szaküzlet és szerviz (PC-Bolt Gárdony) keres i
    30+ nap ideje a jobmonitor közül

    Vas-Fémker Székesfehérvár, Fejér

    Értékesítő Budapest vagy Székesfehérvár Feladatok: Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás Új ügyfelek megkeresése személyesen és telefonon Ajánlatok készítése Rend
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Mérlegképes könyvelő

    Manpower Bp - Capital Square Fejér Megye, Fejér

    ...pénzügy szakirányon, mérlegképes könyvelői végzettség. Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat könyvelői pozícióban. Kommunikációképes német és/vagy angol...
    30+ nap ideje a manpower közül

    Hirdetés jelentése
  • Security Delivery Specialist - Audit Management

    IBM Székesfehérvár, Fejér

    Introduction At IBM, work is more than a job. It's a calling: To build. To design. To code. To consult. To think along with clients and sell. To make markets. T
    21 nap ideje a IBM közül

    Hirdetés jelentése
  • CICS System Programmer

    Introduction System Administrators are the gatekeepers to the many systems that run our company and our clients. As a System Admin with IBM, you will have the o
    30+ nap ideje a IBM közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: pénzügy számvitel fejér megye