Pénzügy és Számvitel munka ajánlat Békés megye területen

1-6 a(z) 6 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  1
  • Könyvelő (analitikus)

    Gyula, Békés

    Munkakör: Könyvelő (analitikus) Tapasztalat: nincs Munkakör kiegészítése: pénzügyi-számviteli ügyintéző Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 190 000. 290 000 Á
    4 nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő Sales

    Orosháza, Békés

    Műszaki tanácsadást nyújtasz a vevőink részére értékesítés során Elkészíted a szerződéseket az értékesítéshez Feldolgozod a vevői megrendeléseket Részt veszel a

    Hirdetés jelentése
  • Mérlegképes könyvelő

    Vevőszámlák importálása, főkönyvi könyvelése könyvelői rendszerbe Folyószámla egyeztetések Bejövő utalások egyeztetése SIXPay, Wirecard, Stripe, PayPal Tárgyi e

  • BÉKÉSCSABAI Neckermann irodába értékesítő munkatársat keresü

    Békés, Békés

    BÉKÉSCSABAI Neckermann irodába értékesítő munkatársat keresünk Turizmus / Hotel / Vendéglátás Idegenforgalmi értékesítő A NUR Neckermann Kft. Békéscsabai irodáj
    30+ nap ideje a Jobprofi közül

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő

    Követelmények: Gyakorlattal rendelkező Munkakörülmények: Irodai munka Követelmények: Nyelvtudás Angol, szerb, román vagy német nyelvtudás alap szint, pénztárgép
    23 nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Senior Könyvelő

    Manpower Bp - Capital Square Békés, Békés

    Hirdetés azonosító: 1926--- Munkavégzés helye: Békés megye; Szint: Beosztott Munkaidő: Teljes munkaidő Partnercégünk részére új munkatársat keresünk Senior köny
    30+ nap ideje a manpower közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: pénzügy számvitel békés megye