Menedzsment / Vállalkozásfejlesztés munka ajánlat Veszprém megye területen

1-25 a(z) 27 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
Távolság
Szerződés típusa
  • Állandó
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős
  • Teljes idős  3
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  2
  • Múlt héten  12
  • Területi képviselő (16-2780)

    Humanfield Veszprém, Veszprém  +13 elhelyezkedések

    Területi képviselő (16-2780) Feladatok Értékesítési célok teljesítésének elősegítése, Új ügyfelek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás, B2B értékesítés
    4 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Számviteli osztályvezető

    Nitrogénművek Zrt. Pétfürdő, Veszprém

    Könyvelési tevékenység irányítása (teljeskörű könyvelés, többek közö tárgyi eszköz, készlet, karbantartás stb) Belső számviteli szabályozás felülvizsgálata a tö
    7 nap ideje a Talent.com közül

  • Műszaki igazgató

    BCTC - BUS-CAR-TRUCK CENTER Kft. Veszprém, Veszprém  +7 elhelyezkedések

    Jármű műszaki ismeretekkel rendelkező cégvezetőt keresünk Százhalombatta külterületen a 6-os autópálya melletti telephelyünkre. Cégcsoportunk 25 éves múlttal, j

  • Területi képviselő, Üzletkötő, Értékesítő

    Elite Team 25Kft Veszprém, Veszprém  +16 elhelyezkedések

    Otthon érzed magad a fitnesz és a fitneszgépek világában Akkor a mi csapatunkban a helyed! Csapatunk bővítése miatt munkatársakat keresünk. Fitneszgép, táplálék

    Elite Team 25Kft Veszprém, Veszprém  +18 elhelyezkedések

    Otthon érzed magad a fitnesz és a fitneszgépek világábanAkkor a mi csapatunkban a helyed! Csapatunk bővítése miatt munkatársakat keresünk. Fitneszgép, táplálék
    6 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Területi képviselő-értékesítő

    Sümeg, Veszprém

    Nyugat-magyarországi székhelyű, mezőgazdasági gépkereskedelemmel foglalkozó cég. Veszprém vármegyében – területi képviselő-gépértékesítő, üzletkötő munkatársat
    30+ nap ideje a Profession közül

  • Területi képviselő

    Alfa Vienna Insurance Group Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    Új név, új logó, új lehetőségAz Alfa Biztosító új név a magyar biztosítási palettán, valójában azonban a vállalat hazánk egyik legnagyobb múltra visszatekintő b
    2 nap ideje a Talent.com közül

  • Operations Service Coordinator (Hebrew speaking)

    Trax Retail Kft. Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    Trax’s mission is to enable brands and retailers to harness the power of digital technologies to produce the best shopping experiences imaginable. Trax’s retail
    3 nap ideje a Talent.com közül

  • Key account manager

    AMT Hungary Kft. Veszprém, Veszprém  +8 elhelyezkedések

    Országosan, dél-magyarországi, kelet-magyarországi, nyugat-magyarországi régió, Újonnan induló üzletágunk értékesítési, üzleti lehetőségeinek feltárása, az érté
    8 nap ideje a Talent.com közül

    TENKES-TÉRSÉGI FOGLALKOZTATÓ Kft. Veszprém, Veszprém  +7 elhelyezkedések

    250 főt foglalkoztató háztartási műanyagárut gyártó KKV várja leendő értékesítést támogató key account manager-ének jelentkezését! ,Az értékesítési vezető irány

    BCTC - BUS-CAR-TRUCK CENTER Kft. Veszprém, Veszprém

  • Csoportvezető Balatonfüred

    Balatonfüred, Veszprém

    Hozzájárulsz a meghatározott napi értékesítési célok megvalósításához, támogatást nyújtasz az Üzletvezetőnek üzletvezető távollétében irányítod az üzlet napi op

  • Projektmenedzser (autóripar)

    Le Belier Magyarország Formaöntöde Zrt. Ajka, Veszprém

    A Le Bélier francia központú, nemzetközi multinacionális autóipari vállalat, amely Amerikában, Ázsiában és Európában is jelen van. Az alumínium formaöntöde fő p

  • Minőségbiztosítási csoportvezető

    Valeo Auto-Electric Magyarország Kft. Veszprém, Veszprém

    Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap m

  • Ipari mérnökségi vezető

    Trenkwalder Magyarországon Veszprém, Veszprém

    Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát Ipari mérnökségi vezető munkakörbe: Ipari mérnökségi vezető Amit kínálunk: Családias légkör multinaci

  • Globális beszállítói fejlesztési menedzser

    új Trenkwalder Magyarországon Veszprém, Veszprém

    Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát Globális beszállítói fejlesztési menedzser munkakörbe: Globális beszállítói fejlesztési menedzser Ami
    1 nap ideje a Talent.com közül

    új Alfa Vienna Insurance Group Veszprém, Veszprém

    1 nap ideje a IMunka Hu közül

    Veszprém, Veszprém

    A minőségügyi szabványok gyártási környezetben történő megfelelő alkalmazása új minőségügyi technikák bevezetésének koordinálása, a bevezetéshez kapcsolódó okta

  • Toxicology Manager

    Huntsman Pétfürdő, Veszprém

    Description: Toxicology Manager Role Overview: Huntsman Corporation’s Product Safety and Regulatory Compliance Team is searching for an experienced Toxicology M

  • Részlegvezető

    Beck & Partners International HR Consulting Veszprém, Veszprém

    Feladatok: Gyártási folyamatok tervezése a megvalósulás lekövetésével, irányítása és ellenőrzése Üzemi munkaügyi feladatok ellátása Termékek, folyamatok ellenőr
    30+ nap ideje a Talent.com közül

  • Productivity buyer

    Valeo Veszprém, Veszprém

    Valeo is a tech global company, designing breakthrough solutions to reinvent the mobility. We are an automotive supplier partner to automakers and new mobility
    10 nap ideje a Talent.com közül

  • Kivitelezési Projektmenedzser

    VPP SOLAR Kft. Veszprém, Veszprém  +1 Elhelyezkedés

    Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő
    16 nap ideje a IMunka Hu közül

    Zánka, Veszprém

    A Társaság üzemeltetésében lévő ingatlanok és ingóságok jogszabályok és szakhatósági előírások szerinti működtetése Ellenőrzi az ingatlanok műszaki állapotát és

  • Területi képviselő - szaktanácsadó

    A cég képviselete, a forgalmazott agronómiai input anyagok értékesítése, szaktanácsadás. Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, új ügyfelek felkut

  • Csoportvezető Balatonalmádi

    Balatonalmádi, Veszprém

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: menedzsment vállalkozásfejlesztés veszprém megye

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

1 2 Következő »

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising