Menedzsment / Vállalkozásfejlesztés munka ajánlat Törökbálint, Pest területen

1-5 a(z) 5 állásból

Rendezés
Város
  • Törökbálint  5
Megye
  • Pest  5
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  1
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • Key Account Manager

    Manpower Törökbálint, Pest

    Feladatok: Újonnan bevezetett márka/ termékcsoport gondozása és képviselete Kapcsolatok kialakítása és fenntartása meglévő ügyfelekkel/partnerekkel és viszontel

    Hirdetés jelentése
  • Procurement Manager Eastern Europe

    Xylem Törökbálint, Pest

    Xylem |ˈzīləm| 1) The tissue in plants that brings water upward from the roots; 2) a leading global water technology company. Xylem, a leading global water tech
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Motorkerékpár üzleti tanácsadó

    Red Baron Törökbálint, Pest

    MOTORKERÉKPÁR ÜZLETI TANÁCSADÓ AMIT KÍNÁLUNK Motoros környezet Folyamatos képzés Fejlődési, továbblépési lehetőség Versenyképes fizetés Örömteli munkavégzés leh

    Hirdetés jelentése
  • Raktári csoportvezető Törökbálint heti 40 óra

    Törökbálint, Pest

    Raktár folyamatos működésének és kiszállításának támogatása. A raktári folyamatok teljes körű, magas szintű elsajátítása, ismerete Top raktárosi szinten Raktáro

    Hirdetés jelentése
  • Device Business Development Manager

    Lead device related projects from commercial aspect to develop new customer services and processes around devices Manage end to end the projects from concept cr

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: menedzsment vállalkozásfejlesztés törökbálint