Művészet / Szórakoztatás munka ajánlat Budapest területen

1-25 a(z) 145 állásból

Rendezés
Város
  • Budapest  145
Megye
Távolság
Cég
  • eastmen  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  2
  • Részidős
  • Teljes idős  9
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  63
  • Múlt héten  65
  • Tablettaüzemi technológus (16-2737)

    Humanfield Budapest, Budapest  +13 elhelyezkedések

    Tablettaüzemi technológus (16-2737) Feladatok Termékfejlesztés, tabletta technológia fejlesztése, Tablettaüzemi termelési folyamatok felügyelete, Folyamatvalidá

    Hirdetés jelentése
  • Csomagolástervező mérnök gyakornok - diákmunka

    új Fürge Diák Iskolaszövetkezet Budapest, Budapest

    Ipari termék. És formatervező mérnöknek tanulsz? Nehezen találsz ennyire speciális szakmai lehetőséget, de szívesen kipróbálnád magad a gyakorlatban? Partnerünk
    1 nap ideje a IMunka Hu közül

  • Specjalista w zakresie facility CPD Centrum Przetwarzania Da

    ORLEN S.A. Budapest, Budapest  +2 elhelyezkedések

    Specjalista w zakresie facility CPD (Centrum Przetwarzania Danych) (B2B) Opis stanowiska: Bieżące monitorowanie stanu technicznego infrastruktury Centrum Przetw

    Hirdetés jelentése
  • Likviditási szakértő - vezető modellező

    MNB Budapest, Budapest

    Likviditási szakértő. VEZETŐ MODELLEZŐA Magyar Nemzeti Bank Prudenciális modellezési főosztályaLIKVIDITÁSI SZAKÉRTŐ. VEZETŐ MODELLEZŐmunkatársat keres. A Felügy

  • Call center operátor - Megváltozott munkaképességű (WHC01298

    Nincs Budapest, Budapest

    Megváltozott munkaképességű munkavállalókat keresünk Partnerünkhöz Budapest 04. Kerületi munkavégzéssel. Call center operátori részmunkaidős 4 órás álláslehetős

    Hirdetés jelentése
  • Főszerkesztő

    új Budapest, Budapest

    A Főszerkesztő megbízását a Magyar Művészet folyóirat főszerkesztőjének, főszerkesztő-helyettesének és a szerkesztőbizottság további tagjainak megbízásáról...
    11 ó 10 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • PET/CT operátor főállásban

    Pozitron-Diagnosztika Kft. Budapest, Budapest

    A Pozitron Diagnosztika Központ Budapest XI. Kerületében működő magán-egészségügyi intézmény. 18 éves szakmai tapasztalattal rendelkezünk. Képalkotó diagnosztik
    22 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Fermentációs operátor

    lesaffre Budapest, Budapest

    12 órás folyamatos műszakban: 2 nap munka, 2 nap pihenőFeladatai: Számítógépes folyamatirányításBiotechnológiai folyamatok ellenőrzése, korrekciójaLabor mérések

    Hirdetés jelentése
  • Szerviztechnikus

    Trenkwalder Magyarországon Budapest, Budapest

    A 3 Print tanácsadói és üzletfejlesztési szolgáltatásokat nyújt nyomtatási szolgáltatóknak, szállítóknak, szoftverfejlesztőknek és vállalkozóknak. Tanácsot adun

    Hirdetés jelentése
  • Junior contact center operátor

    Magyar Posta Budapest, Budapest

    A Magyar Posta Zrt. Ügyfélszolgálati IgazgatóságNemzetközi lakossági csoportjajunior contact center operátormunkakörbe munkatársakat keres. Főbb feladatok Telef

    Hirdetés jelentése
  • Megváltozott munkaképességű telefonos operátor

    TopGainers Budapest, Budapest  +17 elhelyezkedések

    Megváltozott munkaképességű munkaerőt keresünk az egész országban call center operátori munkára! Megváltozott munkaképességű telefonos operátorAmit kínálunk: Fi
    23 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Operátor

    Termékek specifikációk alapján történő tesztelése, tisztítása, minőségi ellenőrzése.
    11 ó 17 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Készletgazdálkodási szakértő (erőforrás tervezés)

    e.kundenservice Netz Budapest, Budapest  +1 Elhelyezkedés

    E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft. Határozatlan idejű | Teljes munkaidős Az Erőforrás tervezés szakterület felel a készlettervezésért, illetve a hálózati anyagok r
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Telecom Network Penetration Tester

    T-Mobile Polska S.A. Budapest, Budapest  +2 elhelyezkedések

    Opis stanowiska: You will be end-to-end responsible for the penetration tests of the telecommunication services Wymagania: Having performed pentests and/or red

    Hirdetés jelentése
  • Betanított szigetelőanyag gyártó operátor

    Siemens Energy Budapest, Budapest

    Betanított szigetelőanyag gyártó operátor About the Role Location Hungary Budapest Budapest Company Siemens Energy Kft. Organization Grid Technologies Business

    Hirdetés jelentése
  • Powder painter

    Trimble Budapest, Budapest

    Description: Trimble (NASDAQ: TRMB) is a leading global technology company focused on the collection and analysis of geodetic and positioning information. The c

    Hirdetés jelentése
  • Facial Animator

    Budapest, Budapest

    About the role At the company, they believe great games are made by diverse and empowered teams with a shared passion for play. As one of the world’s top game d
    1+ év ideje a Pearlhunt közül

    Hirdetés jelentése
  • Senior grafikus

    Digitális POSM, DTP, online media és egyéb kreatívok készítése arculati könyvek alapján
    11 ó 22 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Real Estate Manager

    Randstad Budapest, Budapest

    Cégleírás / Organisation/DepartmentOur partner is a leading multi-brand restaurant operator dedicated to delivering exceptional dining experiences across variou

    Hirdetés jelentése
  • EDM Engineer (EDM Technológus)

    EDM Engineer (EDM Technológus) About the Role Location Hungary Budapest Budapest Company Siemens Energy Kft. Organization Gas Services Business Unit Central Ful

    Hirdetés jelentése
  • CNC operátor+ (3/5 tengely)

    Eastmen Budapest, Budapest  +1 Elhelyezkedés

    Egy olyan vezető, aki nagy és összetett alumínium termékek tervezésében és építésében jeleskedik, egy olyan növekvő és kihívásokkal teli piacon CNC operátorokat

    Hirdetés jelentése
  • Project Engineer Broadcast Automation

    Evertz Budapest, Budapest  +3 elhelyezkedések

    This role would suit a person with a desire to work in a diverse position where there is always something new to learn. Being a global company, there are many o

    Hirdetés jelentése
  • SailPoint Content Developer

    RITS Professional Services Budapest, Budapest  +3 elhelyezkedések

    In order to capitalize on the success and continued growth plans at a leading global operator of electronic trading we are seeking a SailPoint Content Developer

    Hirdetés jelentése
  • Kötészeti vágó

    Alapos betanítás után nyomdai vágógép kezelése nyomdai gyártási utasítások végrehajtása
    11 ó 9 perc ideje a Profession közül

    Randstad Hungary Budapest, Budapest

    We offer: Premium Compensation, Annual bonus, Company discount in our stores, Close-knit team with diverse experience where we support each other every day, sha

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: művészet szórakoztatás budapest

1 2 3 4 5 Következő »