Művészet / Szórakoztatás munka ajánlat Baranya megye területen

1-12 a(z) 12 állásból

Rendezés
Foglalkozás
Elhelyezkedés
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  3
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  10
  • Főszerkesztő-Helyettes

    Humanfield Pécs, Baranya  +17 elhelyezkedések

    Főszerkesztő-Helyettes (16-2786) Feladatok a főszerkesztő munkájának támogatása, a szerkesztőségi csapat operatív munkájának irányítása, munkafolyamatok áttekin

    Hirdetés jelentése
  • Grafikus/kiadványszerkesztő (16-2796)

    Grafikus/kiadványszerkesztő (16-2796) Feladatok Kiadványok, grafikai anyagok tervezése és szerkesztése Nyomdai anyagok előkészítése Weboldal és online megjelené

    Hirdetés jelentése
  • Tablettaüzemi technológus (16-2737)

    Humanfield Pécs, Baranya  +19 elhelyezkedések

    Tablettaüzemi technológus (16-2737) Feladatok Termékfejlesztés, tabletta technológia fejlesztése, Tablettaüzemi termelési folyamatok felügyelete, Folyamatvalidá

    Hirdetés jelentése
  • Megváltozott munkaképességű telefonos operátor

    TopGainers Pécs, Baranya  +17 elhelyezkedések

    Megváltozott munkaképességű munkaerőt keresünk az egész országban call center operátori munkára! Megváltozott munkaképességű telefonos operátor Amit kínálunk: F

    TopGainers Pécs, Baranya  +18 elhelyezkedések

    Megváltozott munkaképességű munkaerőt keresünk az egész országban call center operátori munkára! Megváltozott munkaképességű telefonos operátorAmit kínálunk: Fi
    4 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Dekorációs munkatárs

    Pécs, Baranya

    Dekoros utómunka, fóliaszedés, fóliatekercsek kezelése. Reklámfóliák kasírozása, laminálása. Nyomdaipari utómunkák. Reklámtáblák, molinók elkészítése, felhelyez
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Kínai tolmács

    Trenkwalder Magyarországon Pécs, Baranya

    Pécsi partnercégünk részére keresünk magyar és kínai nyelven egyaránt beszélő tolmács munkatársat. Kínai tolmács Amit kínálunk: Határozott, 6 havi munkaszerződé

    Hirdetés jelentése
  • Operátor pozíció 1 műszakban!

    Több mint 100 éves múlttal rendelkező japán tulajdonú textilipari partnercégünk részére keresünk Operátor munkatársakat. Operátor pozíció 1 műszakban! Amit kíná

    Hirdetés jelentése
  • Telecom Network Penetration Tester

    T-Mobile Polska S.A. Pécs, Baranya  +5 elhelyezkedések

    Opis stanowiska: You will be end-to-end responsible for the penetration tests of the telecommunication services Wymagania: Having performed pentests and/or red

    Hirdetés jelentése
  • Project Engineer Broadcast Automation

    Evertz Pécs, Baranya  +5 elhelyezkedések

    This role would suit a person with a desire to work in a diverse position where there is always something new to learn. Being a global company, there are many o

    Hirdetés jelentése
  • SailPoint Content Developer

    RITS Professional Services Pécs, Baranya  +5 elhelyezkedések

    In order to capitalize on the success and continued growth plans at a leading global operator of electronic trading we are seeking a SailPoint Content Developer

    Hirdetés jelentése
  • Szerződéskezelési és üzletfejlesztési szakértő

    e.kundenservice Netz Pécs, Baranya  +3 elhelyezkedések

    E.ON MyEnergy Kft. Határozott idejű | Teljes munkaidős A Te feladatod lesz: A reguláció üzleti célú proaktív alakítása érdekében, az alternatívák kidolgozásában
    30+ nap ideje a Talent.com közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: művészet szórakoztatás baranya megye