Kereskedelem / Szolgáltatás munka ajánlat Budapest megye területen

26-50 a(z) 960 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
Távolság
Cég
  • profiles international hungary  1
  • raiffeisen bank  1
Szerződés típusa
  • Állandó  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Ideiglenes  1
Munkaidő
  • Részidős  16
  • Teljes idős  22
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  473
  • Múlt héten  499
  • Üzletkötő @ Recruby

    Recruby Budapest, Budapest

    Dinamikusan fejlődő, közel 20 éves múlttal rendelkező magyar partnercégünkhöz keressük Üzletkötő pozícióba az új kollégát, prémium minőségű termékek értékesítés
    Bruttó/év: 1,000,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Varró / Varrónő

    SILKO 2012 Kft. Budapest, Budapest

    Az Agnes Silka egy Andrássy úti divatszalon, itt készíti egyedi legmagasabb igényeknek megfelelő ruhakölteményeit férfi és női vásárlók részére, folyamatosan ép

    Hirdetés jelentése
  • Irodai ügyintéző

    PLOSE HUNGARIA KFT. Budapest, Budapest

    30 éves múlttal rendelkező vállalkozás munkatársat keres adminisztratív irodai munkára. Új kollégát keresünk, aki asszisztensként erősítené meglévő csapatunkat.

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető

    Jégcsillag Kft. Budapest, Budapest

    ...kereskedelem és üzletvezetés területénKiváló vezetői és kommunikációs készségekRugalmasság és hatékonyság stresszes helyzetekben isKiváló problémamegoldó...
    8 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Eladó Campona

    új Budapest, Budapest

    Vevőkiszolgálás Árukihelyezés Rendrakás Kasszázás
    14 ó 12 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Kozmetikus

    Jadesol 2011 Kft. Budapest, Budapest

    A L'intimage szalon a belváros szívében, az Andrássy úton 12 éve működő, főleg szőrtelenítésre szakosodott szépségszalon. Vendégeink a világ minden tájáról érke

    Hirdetés jelentése
  • Varrónő/Varró

    Ilonovia Budapest, Budapest

    Többszörösen díjnyertes, budapesti esküvői ruhaszalon, jól megközelíthető helyen, az V. Kerületben, álomszép, hatalmas választékú, világmárka kollekciók gyönyör

    Hirdetés jelentése
  • Testületi ügyintéző

    Budapest, Budapest

    A terézvárosi önkormányzat jegyzője pályázatot hirdet testületi ügyintéző munkakör betöltésére. A kinevezés határozatlan időtartamra szól, hat hónap próbaidő ki

    Hirdetés jelentése
  • Klinikavezető helyettes

    Profident Fogászati Centrum Kft. Budapest, Budapest

    Közel három évtizede köteleztük el magunkat amellett, hogy minden szempontból kivételes minőségű fogászati ellátást nyújtsunk hazai és nemzetközi ügyfeleink szá

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítési munkatárs (indoor sales)

    AUSTROMAR KFT. Budapest, Budapest

    Tengerentúli szállítmányozással foglalkozó osztrák tulajdonú cég. Főbb feladatok: Díjkalkulációk és árajánlatok készítése valamint ezek után követése (LCL, FCL
    21 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Eladó Árkád Budapest

    14 ó 27 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Tanügyigazgatási ügyintéző

    KÖZÉP-PESTI TANKERÜLETI KÖZPONT Budapest, Budapest

    A Közép-Pesti Tankerületi Központ a XIII. És xiv. Kerületben működő általános iskolák, alapfokú művészeti iskolák, gimnáziumok, egységes gyógypedagógiai módszer

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítés támogató mérnök (nagyfeszültségű termékek)

    Hitachi Energy Hungary Kft. Budapest, Budapest

    A Hitachi Energy-nél célunk a fenntartható energia jövőjének előmozdítása mindenki számára. Energiát hozunk otthonainkba, iskoláinkba, kórházainkba és gyárainkb

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítő / kereskedelmi munkatárs

    Worklife Hungary Kft. Budapest, Budapest

    Nagy múltú magyarországi lámpagyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Értékesítő / kereskedelmi munkatárs Elvárások: Kiváló kommunikác

    Hirdetés jelentése
  • Fodrász

    Fodor Szalon Budapest, Budapest

    A Fodor Szalon XII. Kerület legszebb és legminőségibb szalonja. Kiépült, nagy vendégkörrel, luxus termékekkel és szolgáltatásokkal, stabil és családias csapatta

    Hirdetés jelentése
  • Tanügyigazgatási (gyógypedagógiai) ügyintéző

    16 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Bérszámfejtési ügyintéző

    Bérszámfejtési feladatok ellátása.
    14 ó 20 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Eladó / pénztáros

    117 boltot üzemeltető kereskedelmi csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: Eladó / pénztáros Elvárások: Jó kommunikációs készség, kereske

  • Nagyvállalati tanácsadó szenior szakember - Multinational Te

    UniCredit Bank Zrt. Budapest, Budapest

    ...egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után, képzések, extra szabadnap, távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.

    Hirdetés jelentése
  • Varró / varrónő

    575 Sportswear Webshop Kft. Budapest, Budapest

    8 évvel azzal a céllal alapítottuk márkánkat, hogy az egyik legnagyobb magyar sportruházati gyártó cég legyünk. Ma már a 3 legnagyobb között vagyunk, és folyama

    Hirdetés jelentése
  • Üzemeltetési és energiagazdálkodási ügyintéző

    Országos Vérellátó Szolgálat Budapest, Budapest

    Előkészíti és ellenőrzi az OVSz épületeinek energia és közmű hálózatát érintő felújítási, karbantartási és kisebb javítási munkálatait, műszaki és szabványosság

    Hirdetés jelentése
  • Gazdasági ügyintéző

    Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Zrt. Budapest, Budapest

    GAZDASÁGI ÜGYINTÉZŐA több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. A hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a spor
    17 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Eladó Csepel Plaza

    14 ó 21 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Elszámolási ügyintéző

    Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. Budapest, Budapest

    Folyamatosan bővülő csapatunkba Elszámolási ügyintéző munkatársat keresünk. Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. Tevékenységi körét tekintve egyedüli szereplő

    Hirdetés jelentése
  • Fodrász

    ETELE HAIR Kft. Budapest, Budapest

    Az okos fodrászat! Legdinamikusabb fejlődő Magyar franchise hálózat! ,Légy részese az ETELE PLÁZA és BioHair páratlan élménynek! Ha Nő. Férfi fodrász illetve Ba

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: kereskedelem szolgáltatás budapest megye

« Előző 1 2 3 4 5 Következő »