Kereskedelem / Szolgáltatás munka ajánlat Bács-Kiskun megye területen

51-64 a(z) 64 állásból

Rendezés
Távolság
Szerződés típusa
  • Állandó
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős  2
  • Teljes idős  2
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  11
  • Üzletvezető - Kecskemét

    Kecskemét, Bács-Kiskun

    Az üzlet vezetése áru, forgalom, személyzet Munkatársak betanítása, fejlesztése Vevőkiszolgálás Árukihelyezés Kasszázás A pozícióhoz tartozó feladatok ellátásáh
    9 nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Szállítási ügyintéző / Back office munkatárs

    Szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése belföldi rakodójegyek, szállítólevelek hívása, export rakodójegyek, szállítók, CMR Logisztikai és vevőszolgálati

  • Eladó-szaktanácsadó Baja

    Baja, Bács-Kiskun

    Szaktanácsadással segíted vásárlóinkat a megfelelő sporttáplálék és étrend-kiegészítő termékek kiválasztásában Gondoskodsz az üzlet nyitásáról, zárásáról és a v

  • Gépjármű - Értékesítési Tanácsadó

    Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése új autó értékesítése Ügyféltárgyalások lebonyolítása Ügyfél-elégedettség mérése H
    8 nap ideje a Profession közül

  • Pénzügyi vezető

    Soltvadkert, Bács-Kiskun

    Főbb feladatok: Pénzügyi terület munkájának koordinálása, Banki, pénztári folyamatok felügyelete, Banki utalások, banki ügyintézés koordinálása, Bejövő számlák

  • Kirendeltség vezetőKiskőrös

    Kiskőrös, Bács-Kiskun

    A kirendeltségi értékesítés teljeskörű irányítása; A kiszállítás, illetve a raktári folyamatok koordinálása; Az értékesítési csapat vezetése, motiválása; Partne

  • Termékmenedzser

    Terméknevek, termékleírások készítése, árazás, SEO beállítások, keresőoptimalizálás és terméktámogatás. Termékek tesztelése és minőség-ellenőrzés, RMA ügyintézé

  • Szakbolti értékesítő-eladó Kiskunhalas

    Kiskunhalas, Bács-Kiskun

    Az üzlet folyamatos működésének biztosítása értékesítő feladatok ellátása üzletbe betérő érdeklődők tájékoztatása, kiszolgálás készlet kezelés, árukiadás számla

  • Lakossági ügyfélkapcsolati tanácsadó - Kiskunfélegyháza

    Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun

    Bankunk munkatársaként széles termékpalettánkból kínálhatsz korszerű termékeket és szolgáltatásokat ügyfeleink igényeinek felmérése, a számukra megfelelő pénzüg

  • Üzletvezető SINSAY - Kecskemét

    Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttat

  • Kereskedelmi menedzser

    Dunaegyháza, Bács-Kiskun

    A kereskedelmi igazgató munkájának támogatása, rendszeres kapcsolattartás, közös munka. Kereskedelmi rendelések visszaigazolása, napi rendelések nyomonkövetése.

  • Bér-, TB és munkaügyi ügyintéző

    Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés a munkaszerződések és egyéb dokumentumok elkészítése SAP rendszerben történő munkavégzés Ada

  • Eladó

    Nyárlőrinc, Bács-Kiskun

    A 100%-ban magyar tulajdonú Univer Coop Zrt. 38 élelmiszer üzletet működtet a COOP égisze alatt. Cégünk büszke, hogy közel 500 munkatársunknak biztosítunk stabi

  • Területi Értékesítési Vezető Délkelet-Magyarország

    Bács-Kiskun

    8-10 üzletből és 100-120 főből álló értékesítési hálózatot látogatsz és irányítasz, illetve támogatod a vezetőidet a célok megvalósításban Aktívan részt veszel

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: kereskedelem szolgáltatás bács-kiskun megye

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

« Előző 1 2 3

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising