Informatika / Távközlés munka ajánlat Hajdú-Bihar megye területen

51-75 a(z) 448 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
Távolság
Cég
  • loxon solutions  3
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  399
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  7
  • Múlt héten  144
  • Fullstack Developer

    új Uptime Development Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Uptime Development is looking for a proactive developer with experience in writing code from scratch. We are searching for a specialist who will be working in t

    Hirdetés jelentése
  • Python Backend Game Developer

    GameCode Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    About the company Start your career in developing games. We are creating cutting-edge games. The company was founded in 2017. At the moment the development team

    Hirdetés jelentése
  • Java Developer Mid Senior

    Scalo Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Cześć Java Developerze! W Scalo znajdziesz różne możliwości. Wybierz najlepszą dla siebie: #1 Projekt dotyczy: transformacji systemów do platformy chmurowej GCP

    Hirdetés jelentése
  • Rendszergazda/ Rendszermérnök

    Hajdú-Bihar

    Szerverek, NAS-ok, Storage-ok összeszerelése, konfigurálása Szerverek telepítése, szerverüzemeltetés Linux, Windows szerverek telepítése, beállítása, jogosultsá

    Hirdetés jelentése
  • Data Management Specialist

    KUBO Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Dive into the heart of healthcare innovation as a Data Management Specialist! For our client's project, we are looking for ambitious specialists who will suppor

    Hirdetés jelentése
  • Sap fico designer

    emagine Polska Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Client: E-commerce & Advertising Remote work: 100% Rate: up to 220-250 PLN on B2B (depending on experience) Project length: 6 months + possible extensions Proje
    Bruttó/év: 42,000Ft

    Hirdetés jelentése
  • Senior Data Engineer

    DevsData Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Senior Data Engineer 70K to 120K EUR/year 100% remote work in Europe/hybrid in London ️ Full-time B2B Do you want to expand your career path and work on creatin

    Hirdetés jelentése
  • Data Engineer

    Xebia sp. z o.o. Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    You will be: developing, constructing, testing and maintaining architectures (such as data warehouses and large-scale processing systems), ensuring that the dev

    Hirdetés jelentése
  • Senior Java Engineer with JavaServer Faces

    N-iX Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    (1599) We are looking for talented Senior Java Engineer (with JavaServer Faces) to join our N-iX Team. The primary aim of this project is to undertake a compreh

    Hirdetés jelentése
  • Senior MLOps Engineer

    DCV Technologies Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Exciting Opportunity: Senior MLOps Engineer Remote, Poland B2B; 1.600. 1.800 PLN/day + VAT covered Total Yrs. Of Experience 7-10+ years Relevant Yrs. Of experie

    Hirdetés jelentése
  • Adózási specialista

    Randstad Debrecen, Hajdú-Bihar

    Cégleírás / Organisation/DepartmentPartnerünk Debrecen egyik kiemelkedő autóipari gyártó vállalata, bővülő pénzügyi csapatukba keresnek adózási specialistát. Po

    Hirdetés jelentése
  • Jira Administrator ka

    KRUK S.A Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pra

    Hirdetés jelentése
  • Junior Mid Site Reliability Engineer

    Future Mind Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Future Mind to doświadczony zespół specjalistów, w którym tworzymy szyte na miarę oprogramowanie dla naszych klientów, od koncepcji po wdrożenie. Korzystając z

    Hirdetés jelentése
  • Architekt Rozwiązań

    Bank Millennium Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Architekt Rozwiązań Zadania: Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie architektury systemów wspierających procesy sprzedaży kredytów Samodzielne projektowanie i

    Hirdetés jelentése
  • Senior Plugin PHP Developer

    Bytamic Solutions Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Bytamic is an international IT-services and Consulting company with its headquarters in Vienna, Austria and subsidiary companies in Warsaw and Poznan. We work w

    Hirdetés jelentése
  • Senior Java Engineer

    új N-iX Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    (1618) We are looking for a talented Senior JAVA Engineer to join our team in Poland. Our California-based customer is an American global e-commerce leader, one

    Hirdetés jelentése
  • Genesys Developer

    HCLTech Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    You are responsible for development AND maintenance because we work DEVOPS. You will work with Genesys software but we need you to have at least fundamental kno

    Hirdetés jelentése
  • Senior Kotlin Java Engineer

    Rite NRG Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Dołącz do naszej ekipy Rite NRG jako Senior Kotlin/Java Engineer i bądź częścią zespołu tworzącego centrum technologiczne w Polsce dla lidera w branży iGaming.

    Hirdetés jelentése
  • Senior iOS Simulator Automation Engineer

    Idego Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    At Idego Group, you’ll work with people who find pleasure in programming and have deep knowledge about variety of technologies. We provide quality and give ours

    Hirdetés jelentése
  • DevOps Engineer

    DAC.digital Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    At dac. Digital, we are constantly growing our business. As a DevOps Engineer, you will be responsible for designing, implementing, maintaining, and optimizing

    Hirdetés jelentése
  • Technical Lead Product Development

    Sybilla Technologies Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    About Sybilla Technologies Sybilla Technologies designs builds and operates robotic optical observatories for monitoring objects in space. The company specializ

    Hirdetés jelentése
  • Atlassian Engineer Developer

    Optimatis sp. z o.o. Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Atlassian Engineer / Developer ️ Kogo poszukujemy? Szukamy osoby, która dołączy do kilkunastoosobowego zespołu oraz weźmie udział w wielu ciekawych projektach k

  • Młodszy Specjalista Młodsza Specjalistka ds Testów Automatyc

    Centralny OśrodekInformatyki Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    Opis oferty Jako członek naszego zespołu będziesz brał udział w projektach opartych o rejestry rządowe oraz systemy tworzone i rozwijane przez COI, wytwarzane w

    Hirdetés jelentése
  • Fullstack Python React Engineer

    Intellectsoft Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    We are Intellectsoft. A digital transformation consultancy group and engineering company that delivers cutting-edge solutions for global organizations and techn

    Hirdetés jelentése
  • Konsultant Aplikacyjny systemy medyczne weterynaryjne

    Marcel S.A. Debrecen, Hajdú-Bihar  +5 elhelyezkedések

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wsparcie merytoryczne użytkowników oprogramowania w laboratoriach weterynaryjnych i/lub medycznych. Będziesz odpowiadać za pomoc, bezpośredni

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: informatika távközlés hajdú-bihar megye

« Előző 1 2 3 4 5 6 Következő »