Informatika / Távközlés munka ajánlat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területen

151-175 a(z) 277 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  253
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  2
  • Múlt héten  74
  • Młodszy Programista Młodsza Programistka Java

    Centralny OśrodekInformatyki Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Rozwoju e-Usług! Jesteśmy zespołem, który tworzy innowacyjne rozwiązania cyfrowe, mające realny wpływ na życie obywate

    Hirdetés jelentése
  • Senior Application Manager BW

    EVIDEN an Atos Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    What will you do: As a Senior Application Manager BW, you and developers will be responsible for ensuring that changes are checked and tested and sent to produc

    Hirdetés jelentése
  • Fullstack Developer Java & React

    emagine Polska Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Work model: Remote (1 day a week from Warsaw’s office if possible) Business trips: 2. 3 times a year Remuneration: 37. 44 EUR/h Project language: English/Polish

    Hirdetés jelentése
  • Architekt Rozwiązań

    Bank Millennium Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    Architekt Rozwiązań Zadania: Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie architektury systemów wspierających procesy sprzedaży kredytów Samodzielne projektowanie i

    Hirdetés jelentése
  • Fullstack Developer Java + React

    DevsData Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Fullstack Developer (Java + React) 8.500-9.400 USD per month Fully remote, full-time ️ B2B contract We’re looking for a Fullstack Developer! Our client is an in

    Hirdetés jelentése
  • Programista React + NET

    Kaczmarski Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Kaczmarski Group jest polską spółką, która pod ponad 30 lat działa na rynku szeroko-pojętych finansów. Swoją główną siedzibę mamy we Wrocławiu ale na co dzień p

  • Młodszy Specjalista Młodsza Specjalistka ds Testów Automatyc

    Centralny OśrodekInformatyki Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Opis oferty Jako członek naszego zespołu będziesz brał udział w projektach opartych o rejestry rządowe oraz systemy tworzone i rozwijane przez COI, wytwarzane w

    Hirdetés jelentése
  • Fullstack Developer Java + Angular

    Consdata S.A. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi? Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramow

    Hirdetés jelentése
  • Senior Python Developer Remote

    Superdevs Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Does building awesome, innovative products that add up to something meaningful sound like a dream come true? Come join us and make that vision a reality! At Sup

    Hirdetés jelentése
  • Fullstack Python React Engineer

    Intellectsoft Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We are Intellectsoft. A digital transformation consultancy group and engineering company that delivers cutting-edge solutions for global organizations and techn

    Hirdetés jelentése
  • SAP BI Platform specialist

    ZEISS Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    SAP BI Platform specialist (m/f/x) BudapestThrive on innovation at a global technology leader. Develop exciting solutions in a diverse, stable work environment

    Hirdetés jelentése
  • Senior Python Developer Tech Lead

    Lingaro Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Tasks: Design, develop, and maintain the server-side logic of web applications. Implement scalable and efficient components and APIs. Work with relational and/o

    Hirdetés jelentése
  • Programista Programistka Java

    W COI nie mamy owocowych czwartków, za to zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i dbamy o dobrą atmosferę pracy. W dodatku robimy coś ważnego: budujemy systemy, k

    Hirdetés jelentése
  • Konsultant Aplikacyjny systemy medyczne weterynaryjne

    Marcel S.A. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +2 elhelyezkedések

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wsparcie merytoryczne użytkowników oprogramowania w laboratoriach weterynaryjnych i/lub medycznych. Będziesz odpowiadać za pomoc, bezpośredni

    Hirdetés jelentése
  • Hyperscaler Engineer

    NTT DATA Business Solutions Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    As an SAP full-service provider, we combine services of SAP-consulting, Software, Managed Cloud and Application Management for optimal solutions – delivered glo

    Hirdetés jelentése
  • Senior Net Developer

    SPEEDNET Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    SPEEDNET | We build software. Jesteśmy z Gdańska i… robimy software. Nasz zespół tworzy ponad 200 programistów specjalizujących się w aplikacjach webowych i mob

    Hirdetés jelentése
  • Python Developer

    DO OK Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    Your primary responsibilities beyond the will to change the world: Analyze requirements, cooperate with clients, and propose solutions Code core features Cover

    Hirdetés jelentése
  • Senior Plugin PHP Developer

    Bytamic Solutions Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Bytamic is an international IT-services and Consulting company with its headquarters in Vienna, Austria and subsidiary companies in Warsaw and Poznan. We work w

    Hirdetés jelentése
  • Senior Front-End Engineer

    Kordian Group sp zoo Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    About the Company Kordian Group and our sister company, Akord LLC, extend and complement IT for marquee brands across the world. We are building and operating e

    Hirdetés jelentése
  • Lead Python JS Engineer

    N-iX Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    (1576) N-IX is looking for a talented Python/JS Engineer to join the team who upgrades and supports the online photo editor and graphic design maker. Our client

    Hirdetés jelentése
  • Sap Abap on HANA for S 4HANA

    LTIMindtree Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    Role: SAP ABAP on HANA for S/4HANA Location: Warsaw, Poland (Remote) Employment Type: Contract OR Permanent Hybrid Work Model: Hybrid / Remote Language Proficie

    Hirdetés jelentése
  • Data Engineer with AWS

    Industry: Pharmaceuticals Assignment Type: B2B Project Length: 12 months (extendable) Start Date: ASAP/1 month Project Language: English Project: As a Data Engi

    Hirdetés jelentése
  • Data Quality Engineer

    Experis Manpower Group Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Responsibilities: Data Source Onboarding o Identify, assess and support owners with new data source onboarding into the data ecosystem o Develop and maintain ef

    Hirdetés jelentése
  • Senior Java Developer

    Channels Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    DESCRIPTION We are looking for an experienced developer who will be responsible for improving the Channels app and its new, shiny CPaaS (Communication Platform

    Hirdetés jelentése
  • Senior Java Developer Retail

    BlueSoft Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +3 elhelyezkedések

    BlueSoft to innowacyjny Software House należący do Grupy Orange. Mamy wewnętrzną filozofię – tworzenie prostych i skutecznych rozwiązań dla skomplikowanych prob

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: informatika távközlés borsod-abaúj-zemplén megye

« Előző 4 5 6 7 8 9 10 Következő »