Informatika / Távközlés munka ajánlat Bács-Kiskun megye területen

1-16 a(z) 16 állásból

Rendezés
Elhelyezkedés
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  6
  • Junior digital transformation data analyst (16-2768)

    Humanfield Kecskemét, Bács-Kiskun  +12 elhelyezkedések

    Junior digital transformation data analyst (16-2768) Feladatok A vállalatcsoport pénzügyi folyamatainak a fejlesztése digitális szempontból, Low code szoftverfe

    Hirdetés jelentése
  • ERP specialist (16-2799)

    Humanfield Kecskemét, Bács-Kiskun  +13 elhelyezkedések

    ERP specialist (16-2799) Feladatok Order to Cash fejlesztési projektek vezetése ERP oldalról; Új IT megoldások bevezetése a logisztikai folyamatokban; ERP proje

    Hirdetés jelentése
  • Windows/Linux rendszergazda

    Információs Hivatal Kecskemét, Bács-Kiskun  +14 elhelyezkedések

    Használd az informatikai képességeidet a Haza szolgálatában Magyarország 30 éve hatékonyan működő polgári hírszerzésénél! Kerülj be az ország titkosszolgálati k

    Hirdetés jelentése
  • PLC programozó

    új Szentkirályi Magyarország Bács-Kiskun, Bács-Kiskun

    Csatlakozz Magyarország legdinamikusabban fejlődő, piacvezető ásványvíz termelő és forgalmazó vállalatához! A Szentkirályi Magyarország Kft. Szentkirályi teleph
    1 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Industrial manufacturing engineer

    Schneider Electric Kunszentmiklós, Bács-Kiskun

    SCHNEIDER ELECTRIC is looking for a new colleague located in our Dunavecse smart factory for the position of: Industrial Manufacturing Engineer Schneider Electr

    Hirdetés jelentése
  • Házmester

    Kecskemét, Bács-Kiskun

    Feladatok: Kisebb hibák javítása pl. Irodabútorok Nyílászárók javítása, zárak cseréje Vészkijáratok és egyéb bejáratok funkcióinak ellenőrzése Menekülőútvonalak
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Electrical Design Engineer

    SCHNEIDER ELECTRIC is looking for a new colleague located in our Dunavecse smart factory for the position of: Electrical Design Engineer Schneider Electric is l

    Hirdetés jelentése
  • Robot programozó

    SMP Kecskemét, Bács-Kiskun

    Feladatok: Festőüzemi robotok programozása, programváltoztatások a hálózati számítógépekenA festőrobotok és perifériás berendezések (festékellátás) szakszerű ha
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Információs Hivatal Kecskemét, Bács-Kiskun  +18 elhelyezkedések

    18 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Projekt SQA

    Feladatok: Együttműködés új termék bevezetésében. PDIP „Product Development & Industrialization Process” mentén a beszerzéssel és a projekt menedzsmenttelVásáro

    Hirdetés jelentése
  • ERP Programozó

    Trenkwalder Magyarországon Kecskemét, Bács-Kiskun

    Kecskeméti, multinacionális gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, ERP Programozó pozícióba. ERP Programozó Amit kínálunk: Kiemelkedő bérezés és j

    Hirdetés jelentése
  • Master Database Specialist

    Dunavecse, Bács-Kiskun

    Promote the implementation of new SAP modules / principles into the unit activities. On-Site specialist to improve and establish consistent SAP operation. Organ

    Hirdetés jelentése
  • Robotprogramozó

    Bács-Kiskun megyei, folyamatosan és dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére robotprogramozó kollégát keresünk az alábbi feladatok ellátására: Robotprogram

    Hirdetés jelentése
  • SQL/webfejlesztő

    AUTOFLEX-KNOTT Kft. Kecskemét, Bács-Kiskun

    Cégünk 42 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. „Nincs utánfutó Knott nélkül. Ha még nem hallottál a cégünkről, akkor hasznos tudnivalók: Mind
    11 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Accountant

    Mobis Hungary Kft. Kecskemét, Bács-Kiskun

    The Headquarters of Hyundai Mobis is in South Korea(a consolidated basis, its total sales are within global top 10 in the auto parts industry. The company is no
    30+ nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Mechanical Design Engineer

    Collect all of necessary technical information from sales, production and customers in order to meet all actual requirements and standards in developing process

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: informatika távközlés bács-kiskun megye