Gyártás munka ajánlat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területen

51-75 a(z) 77 állásból

  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Részidős
  • Teljes idős  41
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  12
  • Múlt héten  21
  • Művezető (műszakvezető)

    Trenkwalder Magyarországon Sajóbábony, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei, folyamatosan és dinamikusan fejlődő vegyipari partnerünk részére művezető (műszakvezető) kollégát keresünk az alábbi feladatok

    Hirdetés jelentése
  • QA Tester

    EndySoft Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    EndySoft is a rapidly expanding company based in Central Europe, specializing in providing comprehensive IT resources and services. Our core offerings include b

    Hirdetés jelentése
  • Software QA Engineer

    SoftBlue Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    What will you be doing? .Ensuring high quality of our data platform by creating comprehensive tests. Preparing test cases which reflects business requirements.

    Hirdetés jelentése
  • Minőségbiztosítási technikus

    Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Új termékek gyári bevezetésének támogatása Első mintázások megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása Termelés napi szintű minőségügyi felügyelete Quality mana

    Hirdetés jelentése
  • Automation QA Engineer - Middle Senior

    NeoGames Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Project description: We are NeoGames, a technology-driven innovator and a global leader of iLottery solutions and services to the national and state-regulated l

    Hirdetés jelentése
  • QA Data Automation Tester

    Lite e-Commerce Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Jesteśmy polskim start-upem działającym w ramach Grupy Żabka od 2021 roku. Działamy w branży e-commerce, która jest jednym z najszybciej rozwijających się sekto

    Hirdetés jelentése
  • GCP Cloud Engineer

    RITS Professional Services Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Kim jesteśmy: Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm IT w Polsce, która świadczy usługi związane z zatrudnieniem specjalistów IT w elastycznych

    Hirdetés jelentése
  • Senior QA Automation Engineer

    ZEN.COM Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We are open to hire people from Ukraine We're inviting you to work together on a tool that will help customers from all over the world manage their money with z

    Hirdetés jelentése
  • Product Manager CMS

    Connectis Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Wspólnie z naszym Partnerem, międzynarodową branżą mediową, poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera. Nasz Partner to amerykańska wytwórnia filmowa zajm

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélgyártás-támogató technikus

    Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén

    HELL ENERGY Magyarország Kft. Üzemeinek támogatása technológiai és minőségügyi oldalról, folytonos gyártásmenet biztosítása Szerződött partnerek által végzett t

    Hirdetés jelentése
  • QA Manager

    FUN CRAFTERS SP. Z O O. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    As a QA Manager, you will play a key role in overseeing the quality assurance process for our games, from initial concept to final release. You will lead a team

    Hirdetés jelentése
  • Maintenance engineer

    Sanofi Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    A munkakör célja: Leendő munkatársunkként feladatod lesz a gyáregységet kiszolgáló és a gyártás megfelelő környezetét biztosító, szolgáltató hatáskörébe...

    Hirdetés jelentése
  • QA Consultant

    QualityMinds Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We are an agile organization with focus on delivering high quality in IT projects. Our greatest strength and value are our people. We believe that the best resu

    Hirdetés jelentése
  • Mobile QA Engineer

    DevsData Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Mobile QA Engineer Salary: 2000. 3000 EUR per month Fully remote work Full time ️ B2B Contract We are currently seeking a skilled Senior QA Engineer specializin

    Hirdetés jelentése
  • Senior Platform Engineer

    Ramp Network Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Join the Web3 revolution at Ramp! A few words about us At Ramp, we provide a powerful fiat crypto toolkit that enables anyone. From established brands to blockc

    Hirdetés jelentése
  • Minőségellenőr - MEO BIS0249/24

    Beérkező alapanyagok minőségi átvétele, műbizonylatok megfelelőségének ellenőrzése előgyártásban és helyszínen elkészült hegesztési varratok ellenőrzése kapcsol

    Hirdetés jelentése
  • Senior Manual QA Tester

    LiveKid Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We believe that kids should always be at the center of every daycare and school. LiveKid software handles administrative toil, paperwork, and simplifies communi

    Hirdetés jelentése
  • Senior C+ Software Engineer - QA

    Comernal Software Sp. z o.o. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Company Introduction We are part of Leica Geosystems part of Hexagon in Switzerland, a global leader in spatial measurement known for premium products and innov

    Hirdetés jelentése
  • Quality Assurance Engineer - Technical Lead

    DevBrother Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +4 elhelyezkedések

    About the project: We are seeking a skilled and experienced Lead QA Engineer with expertise in implementing "shift left testing" methodologies and automation to

    Hirdetés jelentése
  • Engineering Manager - Payouts

    MANGOPAY Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    At Mangopay, our mission is to power the payment infrastructure and payment operations of the world's biggest and most exciting marketplaces & platforms. We pro

    Hirdetés jelentése
  • Analytics QA Engineer with German

    DXC Technology Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Dxc technology (nyse: dxc) is the world’s leading independent, end-to-end IT services company, helping clients harness the power of innovation to thrive on chan

    Hirdetés jelentése
  • Alállomási szakszolgálati technikus

    Felsőzsolca, Borsod-Abaúj-Zemplén

    Alállomási és ipari környezetben jóváhagyott kiviteli tervek alapján szekunder felülvizsgálati feladatok. Védelmi készülékek konfigurálása, paraméterezése. Irán

    Hirdetés jelentése
  • Senior QA Engineer

    Brainhub Sp. z. o. o. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    TL; DR Playwright lub Cypress Automatyzacja testów end-to-end i API Tworzenie rozwiązań i procesów testowych od zera TestOps lub DevOps JavaScript / TypeScript

    Hirdetés jelentése
  • Senior Automation QA Engineer

    Ciklum Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    Salary range: B2B 30-38E/h + VAT C iklum is looking for a Senior Automation QA Engineer to join our team full-time in Poland. We are a custom product engineerin

    Hirdetés jelentése
  • Senior Test Automation Engineer

    mTab Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén  +5 elhelyezkedések

    We have an exciting opportunity for a Senior Test Automation Engineer. This is a key role that will allow you to have a big impact on the entire application. Yo

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: gyártás borsod-abaúj-zemplén megye

« Előző 1 2 3 4 Következő »