Fuvarszervező munka ajánlat Budapest megye területen

1-14 a(z) 14 állásból

Távolság
Szerződés típusa
  • Állandó
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős
  • Teljes idős  1
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • Fuvarszervező

    Manpower Budapest, Budapest

    Feladatok: Közúti szállítások (FTL/LTL) teljes körű megszervezése, lebonyolítása Szállítményok nyomon követése Részrakományok összehangolása Versenytársak nyomo
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Tengeri fuvarszervező

    ENLOYD Kft. Budapest, Budapest

    Nemzetközi szállítmányozó partnerünk bővül. Az alábbi pozícióba keressük új kollégájukat: Tengeri fuvarszervező Amit partnerünk kínál: Szakmai fejlődés...
    11 nap ideje a Talent.com közül

    Budapest, Budapest

    Nemzetközi közúti szállítmányozás, fuvarszervezés belföldi fuvar szervezés fuvarozási folyamatok nyomonkövetése, szükség esetén kapcsolattartás a gépjárművezető
    22 nap ideje a Profession közül

    Fuvarszervezés 40 tonnás szerelvények Gépjármű flottánk gazdaságos, eredményes működéséhez való hozzájárulás Alvállalkozók koordinálása, autók forgatása Kapcsol
    10 nap ideje a Profession közül

    Export/import fuvar feladatok optimalizálása Ajánlatok készítése, kiértékelése, számla ellenőrzés Gazdaságos rakományok összeválogatása, útvonal-optimalizálás K
    16 nap ideje a Profession közül

  • Nemzetközi fuvarszervező @ human priority kft

    Human Priority Kft. Budapest, Budapest

    Ügyfelünk egy szállítmányozási és raktározási vállalat mely különlegesen erős nemzetközi szállítási megoldásokban. Munkatársaik rendkívül motivált szakemberek.
    28 nap ideje a jobs.search közül

  • Fuvarszervező-logisztikus

    Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok szervezése saját, és alvállalkozói járművekkel, teljes nyomonkövetés, adminisztráció.
    9 nap ideje a Profession közül

  • Nemzetközi fuvarszervező

    ...eszközzel. Az irányítói csapat erősítésére keresünk NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ kollégát teljes munkaidőben. A pozícióval járó feladatok: beérkező megrendelések.
    15 nap ideje a Profession közül

  • Légi fuvarszervező

    Import szállítmányok szervezése együttműködés a külföldi freight forwarding irodákkal kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal szállítmányokhoz kapcsolód
    30+ nap ideje a Profession közül

    Nemzetközi fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése vállalatirányítási rendszerbe Megbízókkal és sofőrökkel való kapcsolattartás Árajánlatok és egyéb kalk
    28 nap ideje a Profession közül

    Közúti szállítások megszervezése belföld és nemzetközi egyaránt Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése Fuvarozó alvállalkozók munkájának koordinálása Folyam

  • Nemzetközi Szállítmányozási ügyintéző, Fuvarszervező

    A saját gépjárművek fuvarjainak szervezése, gépkocsivezetők koordinálása, járat terveinek összeállítása és optimalizálása Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés,
    14 nap ideje a Profession közül

  • Nemzetközi fuvarszervező, spediciós

    Nemzetközi szerződött megbízóink és eseti megbízóink és eseti megbízók fuvarigényének tovább értékesítése szerződött vagy eseti alvállalkozóknak. Szállítások ny
    19 nap ideje a Profession közül

  • Fuvarszervező logisztikus pénzügyes irodai ügyintéző

    Csepeli szállítmányozási és logisztikai céghez keresünk új kolléganőt/kollégát fuvarszervező vagy pénzügyes pozícióra.

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: fuvarszervező budapest megye

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising