Dizájner munka ajánlat Budapest megye területen

1-9 a(z) 9 állásból

Foglalkozás
Elhelyezkedés
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  0
  • IT senior folyamatmenedzser

    Budapest, Budapest

    A projektben megfogalmazott informatikai célok feltérképezésében, az üzleti követelmények meghatározásában való részvétel A felvett igények lefordítása a tervez

    Hirdetés jelentése
  • Project manager épület, irodaház

    Épületfejlesztéssel kapcsolatos projektek kidolgozása és annak folyamatos menedzselése A belső igények felmérése, egyeztetése és specifikációja magas fokú rende

    Hirdetés jelentése
  • Frissdiplomás napelemes kiserőmű tervezés

    Napelemes kiserőmű projektek műszaki és gazdasági előkészítése Külterületek, épületek és létesítmények villamos felmérésének elvégzése Termelés és fogyasztás sz

    Hirdetés jelentése
  • UX Designer

    UX Designer Gyártás / Műszaki Tervező. / fejlesztőmérnök Dizájner csapatunkba keressük újabb kollégánkat bővülés miatt! Ha szeretnél változatos projekteken...
    30+ nap ideje a Jobprofi közül

    Hirdetés jelentése
  • Junior Account Executive

    Precizitás Pontosság Stressztűrő képesség Terhelhetőség Önálló munkavégzés Angol nyelvtudás Amit ajánlunk Fejlődési lehetőség Rugalmas munkakörülmények Nemzetkö

    Hirdetés jelentése
  • Junior C+ developer

    Feladataid lesznek: Desktop-és szervez alkalmazások fejlesztése Unix és Windows környezetben Részvétel az end-to end fejlesztési folyamatban (tervezés, implemen
    26 nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • IT Solution Architect

    N&K Creatív Team Kft. Budapest, Budapest

    N&K Creatív Team Kft. IT Solution Architect munkatársat keres Global Shop Engine tervezéséhez / kivitelezésben való közreműködéshez AWS Cloud platform felhaszná
    30+ nap ideje a Workline közül

    Hirdetés jelentése
  • Rendszerszervező - Szolgáltatás tervezés és governance

    Megye: Budapest A pozíció leírása: A régió legnagyobb banki IT projektjéhez keresünk rendszerszervező munkatársakat. Feladatkör, felelősségek: Rendszerek között
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Rendszerszervező

    Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk extrém terhelésű rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keresünk most munkatársat
    18 nap ideje a topjob közül

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: dizájner budapest megye