Diszpécser munka ajánlat Pest megye területen

1-12 a(z) 12 állásból

Távolság
Szerződés típusa
  • Állandó
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  4
  • Múlt héten  6
  • Belföldi diszpécser

    Nagel Hungária Kft. Alsónémedi, Pest

    Belföldi diszpécser A Nagel Hungária Kft. Egy német tulajdonban lévő, hűtött élelmiszerek logisztikai tevékenységével foglalkozó nemzetközi vállalatcsoport...
    7 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése

    Nagel-Group Alsónémedi, Pest

    Leendő feladatokMegbízások rögzítése informatikai rendszerben Fuvarfeladatok költséghatékony tervezése, szervezése Fuvarfeladatok dokumentációjának elkészítése,

  • Biztonsági őr (Diszpécser)

    Auchan Retail Solymár, Pest  +5 elhelyezkedések

    Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelen
    11 nap ideje a Talent.com közül

    Auchan Retail Csömör, Pest  +5 elhelyezkedések

  • Diszpécser

    új Dunaharaszti, Pest

    Kapcsolattartás megbízóval raktári operáció. Kapcsolattartás gépjárművezetőkkel. Gépjárművek nyomon követése. Kimutatások készítése. Adminisztrációs feladatok e
    1 nap ideje a Profession közül

    Auchan Retail Fót, Pest  +5 elhelyezkedések

    14 nap ideje a Talent.com közül

  • Raktári diszpécser

    új Üllő, Pest

    Raktári dolgozók folyamatos munkájának biztosítása a raktárgazdálkodási rendszeren keresztül. Kollégákkal történő napi szintű kapcsolattartás szóban és írásban

  • Belföldi közúti fuvarszervező – diszpécser

    új Gyál, Pest

    Belföldi közúti, gyűjtős fuvarok szervezése Belföldi szállításokat végző alvállalkozói sofőrök irányítása Kapcsolattartás és együttműködés ügyfelekkel, fuvarozó

  • Belföldi fuvarszervező/ diszpécser

    új Vecsés, Pest

    Kapcsolattartás ügyfeleinkkel, partnereinkkel Közúti kiszállítások, kitárolások kezelése, rögzítése Szállítások nyomon követése, felmerülő problémák kezelése ka

  • Fuvarszervező diszpécser

    Gyál, Pest

    Elkészíted, szükség szerint módosítod vagy aktualizálod a napi járatterveket és az ahhoz kapcsolódó dokumentumokat folyamatosan tartod a kapcsolatot a sofőrökke
    30+ nap ideje a Profession közül

  • Diszpécser munkatárs

    Alsónémedi, Pest

    Főbb feladatok: ügyfélszolgálati feladatok ellátása: bejövő hívások fogadása, szolgáltatásokkal kapcsolatos tájékoztatás, megrendelések felvétele, panasz és pro

  • Biztonsági őr Diszpécser - Csömör

    Csömör, Pest

    Az Áruház üzemeltetésének és működésének felügyelete A vezetők tájékoztatása a rendellenességekről, beavatkozásokról Az Áruház működését biztosító rendszabályok

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: diszpécser pest megye

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising