Adminisztrátor munka ajánlat Győr, Győr-Moson-Sopron területen

1-13 a(z) 13 állásból

Rendezés
Város
  • Győr  13
Megye
  • Győr-Moson-Sopron  13
Távolság
Szerződés típusa
  • Állandó
  • Diplomás
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes
  • Önkéntes
  • Szabadúszó
  • Szerződés
Munkaidő
  • Részidős
  • Teljes idős  9
Tapasztalat
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  6
  • Szerviz adminisztrátor

    Best Hunters Tanácsadó Iroda Győr, Győr-Moson-Sopron

    Megbízónk részére munkatársat keresünk Szerviz adminisztrátor munkakörben a Győr telephelyünkre A következő feladatok várnak Rád: a gépek nyilvántartásával...
    2 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • SOA Developer Oracle

    Harvey Nash Technology Sp.z o.o. Győr, Győr-Moson-Sopron  +4 elhelyezkedések

    As a SOA Developer you will: Create and implement top-notch integrations utilizing Oracle SOA Suite components such as BPEL, OSB, and Mediator. Engage in every
    3 nap ideje a Talent.com közül

  • OCS Maintenance Specialist

    T-Mobile Polska S.A. Győr, Győr-Moson-Sopron  +2 elhelyezkedések

    Location: Warsaw, 12 Marynarska Street Form of employment: Employment contract / B2B Work mode: Hybrid / Remote Remote recruitment Job description: System monit
    7 nap ideje a Talent.com közül

  • Oracle SOA Developer

    ITLT Győr, Győr-Moson-Sopron  +4 elhelyezkedések

    W ITLT pomagamy naszym zaprzyjaźnionym firmom przekształcać ambitne pomysły w cyfrową rzeczywistość. Z nastawieniem na wyzwania, ciekawość technologii i zwinnoś
    6 nap ideje a Talent.com közül

  • Raktári adminisztrátor - Győr

    új Győr, Győr-Moson-Sopron

    Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása Adatrögzítés Napi jelentések, riportok készítése Vezető munkájának támogatása Egyéb napi szintű adminisztratív,
    13 ó 58 perc ideje a Profession közül

  • Senior Development DBA Oracle + SQL Server

    Islandsbanki Győr, Győr-Moson-Sopron  +4 elhelyezkedések

    Database Architect (Oracle + SQL Server) We are seeking a highly skilled and experienced Oracle and SQL Server Architect to join our team. This role is crucial

  • Oracle Database Administrator

    Raiffeisen Bank Győr, Győr-Moson-Sopron  +4 elhelyezkedések

    We are currently seeking Oracle Database Administrator to join our team in Poland. Our office is located in Warsaw, but you can work remotely from any other cit
    21 nap ideje a Talent.com közül

  • Mid Senior Frontend Developer with Electron

    Reply Polska Sp. z o. o. Győr, Győr-Moson-Sopron  +2 elhelyezkedések

    Responsibilities Collaborate closely with the development team to translate requirements into technical solutions. Design and develop desktop applications using
    8 nap ideje a Talent.com közül

  • Frontend Developer with Apache Cordova

    Reply Polska Sp. z o. o. Győr, Győr-Moson-Sopron  +3 elhelyezkedések

    Responsibilities Collaborate with the development team to translate requirements into technical solutions. Design and develop mobile and tablet applications usi

  • Consultant - Oracle HCM Application

    People More P.S.A. Győr, Győr-Moson-Sopron  +4 elhelyezkedések

    Hello, We are called People More because we treat our employees with respect, but also because the projects we work on are for people and should be easy and ple
    15 nap ideje a Talent.com közül

  • Logisztikai adminisztrátor

    Győr, Győr-Moson-Sopron

    A TE FELADATAID LESZNEK: Cégünk rendeléseinek kezelése leadás, visszaigazolás, teljes dokumentáció Fuvarszervezési feladatok ellátása főleg német, belga és kína
    17 nap ideje a Profession közül

  • Senior Software Engineer – Oracle Database

    DAC.digital Győr, Győr-Moson-Sopron  +3 elhelyezkedések

    At dac. Digital, we are constantly growing our business. By joining our company your primary role will be to support Cloud Deployment operations by designing an
    28 nap ideje a Talent.com közül

  • Műszaki asszisztens/Recepciós

    A műszaki csapat támogatása, asszisztensi feladatok ellátása. Beérkező telefonok, e-mailek fogadása Ügyfelek fogadása, közvetlen és közvetett kapcsolattartás ak
    19 nap ideje a Profession közül

X

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: adminisztrátor győr

x
Értesülj a legújabb álláshirdetésekről emailben

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising