Építőipar munka ajánlat Pest megye területen

1-25 a(z) 180 állásból

  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Részidős
  • Teljes idős  2
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  31
  • Karbantartó pozíció - villanyszerelő

    Bezula Kft. Tököl, Pest

    A létesítményt kiszolgáló berendezések üzemben tartása lakatos és műszerész karbantartóval csapatban dolgozvaaz üzemben használt elektromos berendezések önálló

    Hirdetés jelentése
  • CNC esztergályos

    GÉPÉSZ TUNING Kft. Nagytarcsa, Pest

    Forgácsolási műveletek elvégzéseönálló rajzolvasás alapján történő munkavégzésszerszámcsere, program kiválasztásamegmunkáló gépek és forgácsoló szerszámok beáll

    Hirdetés jelentése
  • Építésvezető (16-2771)

    Humanfield Érd, Pest  +19 elhelyezkedések

    Építésvezető (16-2771) Feladatok Az építkezés helyszínén a kivitelezési munkálatok koordinálása, Kivitelezési ütemterv készítése, betartatása, Kapcsolattartás a

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó /Villanyszerelő

    KLUDI SZERELVÉNYEK Kft. Diósd, Pest

    Gépek, berendezések napi és időszakos villamos karbantartása, javítása, két műszakos munkarendben. Egyéb általános villamos munkák elvégzése. Gépek, berendezése

    Hirdetés jelentése
  • Hegesztő, lakatos

    KARL ÉS TÁRSA Kft. Dunaharaszti, Pest

    Kis és közepes darabszámú alkatrészek hegesztéseGép alkatrészek összeállítása rajz alapjánRajzi és munkautasítások precíz betartásaÖsszeállított alkatrészek öne
    3 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Ács tetőfedő

    Nagykőrös, Pest

    Ács munkakörbe keresünk szakmunkást.
    30+ nap ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Létesítmény karbantartó (fűtés és csőhálózat szerelő)

    A létesítményt kiszolgáló berendezések üzemben tartása lakatos és villanyszerelő karbantartóval csapatban dolgozva délelőttös munkarendbena kazánok, fűtési rend

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő, duguláselhárító

    GREENPRO Környezetvédelmi Zrt. Százhalombatta, Pest

    A Greenpro Környezetvédelmi Zrt. Elkötelezett a fenntartható fejlődésért. Kollégáink folyamatosan segítik partnereinket a környezetvédelmi előírásokon túlmutató

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő

    MATE Egyetemi Szolgáltató Nonprofit Kft. Gödöllő, Pest

    Cégünk a Magyar Agrár. És Élettudományi Egyetem tulajdonában álló nonprofit üzemeltető kft, ami az egyetem különböző telephelyein látja el feladatait. Felelős a

    Hirdetés jelentése
  • Hegesztő-lakatos

    SUNG JIN Precision (SJP) Hungary Kft. Budaörs, Pest

    Mi egy leányvállalata vagyunk egy Koreai cégnek aminek a székhelye szintén Koreában található. A cég összesen 3 leányvállalattal rendelkezik amelyek megtalálhat

    HUNSTEEL Zrt. Csömör, Pest

    A Hunsteel Zrt. Acélszerkezetek, valamint híradástechnikai tornyok tervezésével, illetve gyártásával foglalkozó, 100%ban magyar tulajdonban álló családi vállalk
    10 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Ács, tetőfedő

    Pest

    Ács, tetőfedő csapatba keresünk kollégákat.

    Hirdetés jelentése
  • Telepi segédmunkás

    DESIGN Kft. Kerepes, Pest

    A Design Kft. Több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komp

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó

    TecHr Invest Műszaki és Humán Szolgáltató Törökbálint, Pest

    Amivel foglalkozunk: Épületüzemeltetések során villamos és gépész tevékenységek teljeskörű elvégzése, gyenge-, és erősáramú villanyszerelési munkák, 0,4 kV-os é

    Hirdetés jelentése
  • Klímaszerelő/szervizelő - karbantartó

    COM-KLIMA Kft. Budaörs, Pest

    Csatlakozz csapatunkhoz, gyere hozzánk klímaszerelőnek! Ha szeretnél elsajátítani egy életre szóló szakmát, van építőipari, gépészeti vagy klímaszerelői tapaszt

    Aranynektár Termékgyártó és Kereskedelmi Kft. Dunavarsány, Pest

    Cégünk egy több évtizede működő, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, mely mára már több, mint 100 embert foglalkoztat. Célunk a legkülönfélébb, kiváló minő

    Schwarzmüller Kft. Dunaharaszti, Pest

    A Schwarzmüller-csoport Európa egyik vezető vontatott haszongépjármű-szolgáltatója. Több mint 150 éves tapasztalattal rendelkező innovációs és technológiai veze
    15 nap ideje a IMunka Hu közül

    Százhalombatta, Pest

    Gépek, berendezések karbantartásához és épületvillamossági feladatok elvégzéséhez keresünk munkatársat.

    Hirdetés jelentése
  • Építésvezető - Épületvillamossági szakág (site manager)

    R3-stúdió Kft. Biatorbágy, Pest

    Az R3-stúdió Kft. Több, mint 15 éve valósítja meg az ipari épületek építésének nagyprojektjeit. Ebben a rendkívül összetett projektkörnyezetben kínáljuk a proje

    Hirdetés jelentése
  • Építőiparban jártas segédmunkás

    Állásportál Pécel, Pest

    Építőiparban jártas segédmunkást keresek Pécélre és környékére. 1 főt! Részletekért, keressen a megadott telefonszámon!

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó -Lakatos

    SZAKÁL-MET-AL Zrt. Budaörs, Pest

    Javítások illetve karbantartások elvégzése. A munka elvégzéséhez szükséges lakatos és hegesztési tudás megléte. Önállóan illetve csapatban is dolgozó képes koll

    Hirdetés jelentése
  • Hegesztő

    SZAKÁLFÉM Kft. Szigetszentmiklós, Pest

    A Szakálfém Kft. Gép.és vasúti járműalkatrészgyártó-üzeme 20 éve foglalkozik vasúti víz. És szennyvíztartályok gyártásával. Dinamikusan fejlődő cég. Tartály ele

    KNOTT-TECHNIK-FLEX Kft. Cegléd, Pest

    A KNOTT Technik-flex Kft. Közel 30 éves múltra tekint vissza. Cegléden, több, mint 20.000 m2-en elhelyezkedő, két telephelyen működő üzemmel rendelkezik, ahol k
    30+ nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő, és segéd

    Pest

    Kábeltálca építés, védőcsövek felhelyezése, kábelezések.

    Hirdetés jelentése
  • Épületkarbantartó, létesítmény karbantartó

    A létesítmény bővítésében, átépítésben való részvételegyszerűbb javítási, karbantartási munkák ellátásarakodási, anyagmozgatási munkák elvégzésetelephelyi hulla

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: építőipar pest megye

1 2 3 4 5 Következő »