Nincs találat a következőre:"ápoló"

Találatok mutatása a következőre: törökbálint, pest

Ápoló munka ajánlat Törökbálint, Pest területen

1-25 a(z) 76 állásból

Rendezés
Foglalkozás
Elhelyezkedés
Távolság
Cég
  • medicontur  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  2
  • Részidős
  • Teljes idős  3
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  15
  • Gépkarbantartó

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Törökbálint, Pest

    GÉPKARBANTARTÓ Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek: Szennyvíztechnikai gépek és berendezések javítása és felújítása; géptelepítések elvégzése, új és

    Hirdetés jelentése
  • Munkahelyvezető

    MUNKAHELYVEZETŐ Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek: Szennyvíztechnikai gépek és berendezések javítása és felújítása; géptelepítések elvégzése, új é

    Hirdetés jelentése
  • Fröccsöntő technikus

    Medicontur Törökbálint, Pest

    Műanyag fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések üzemeltetéseMűanyag fröccsöntő gépek és robotok gyártástechnológia szerinti beállításaSzerszámok cseréje, ti

    Hirdetés jelentése
  • ERP tanácsadó (pénzügyi terület)

    QLM Development Center Kft. Törökbálint, Pest

    A QLM Development Center Kft. A QLM cégcsoport tagjaként komplex ERP rendszer értékesítését és bevezetését végzi profi szakmai tanácsadással és ügyféltámogatáss

    Hirdetés jelentése
  • Szerviztechnikus és Raktáros

    Ammega HU Kft. Törökbálint, Pest

    Az AMMEGA a világ egyik vezető cége az ipari erőáttételi, meghajtási és szállítási megoldások területén. A törökbálinti értékesítési és logisztikai központunkba
    21 nap ideje a IMunka Hu közül

    Törökbálint, Pest

    Műanyag fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések üzemeltetése Műanyag fröccsöntő gépek és robotok gyártástechnológia szerinti beállítása Szerszámok cseréje,

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítési vezető

    Állásportál Törökbálint, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Értékesítési vezető Feladatok: Tanácsadók toborzása és kiválasztása; Tanácsadók szakmai fejlesztése; Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koor

    Szennyvíztechnikai gépek és berendezések javítása és felújítása; géptelepítések elvégzése, új és használt gépek üzembe helyezése, beállítása, tervszerű megelőző

    Hirdetés jelentése
  • Junior szervizmérnök

    QLM TechLog ID Kft. Törökbálint, Pest

    A QLM 100%-ban magyar tulajdonú cégcsoport, ami több mint 250 elkötelezett szakembert foglalkoztat. Vállalatunk a raktárlogisztika területének hazai szakértője,

    Hirdetés jelentése
  • Senior Compensation Specialist

    GRUNDFOS Törökbálint, Pest  +4 elhelyezkedések

    What is the job about? Grundfos is seeking an experienced Senior Compensation Specialist to join its Global Compensation team. The Senior Compensation Specialis

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó

    TecHr Invest Műszaki és Humán Szolgáltató Törökbálint, Pest

    Amivel foglalkozunk: Épületüzemeltetések során villamos és gépész tevékenységek teljeskörű elvégzése, gyenge-, és erősáramú villanyszerelési munkák, 0,4 kV-os é
    30+ nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Telefonos Értékesítő TeleSales

    Törökbálint, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Lakossági szolgáltatások ajánlása meglévő ügyfeleknek Adatbázis alapján proaktív, telefonon keresztül történő potenciális üzleti ügyfelek feltérképezése Telefon

  • Customer Success Consignment Specialist with German (m/f/d)

    Triumph International Törökbálint, Pest

    Triumph is one of the world’s largest intimate apparel companies. It enjoys a presence in over 80 countries with the core brands Triumph® and sloggi®. Globally,

    Hirdetés jelentése
  • Vásárlói kapcsolatokért felelős asszisztens

    Auchan Retail Törökbálint, Pest

    Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelen

    Hirdetés jelentése
  • Szerviz koordinátor FM Területre (Törökbálint)

    Eviron Systems Kft. Törökbálint, Pest

    Portfóliónk bővülése céljából új csapattagot keresünk! Ha kedvet érzel arra, hogy egy remek megrendelő állománnyal rendelkező szerviz építő tagja legyél, akkor
    14 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Szerelő/karbantartó (WHC071126)

    Budapest Törökbálint, Pest

    Gépipari tapasztalattal rendelkező karbantartó/szerelő nyugdíjasokat keresünk Törökbálinti partnerünkhöz. Feladatok: Targoncák felújítása/szerelése Emelőgépek f

    Hirdetés jelentése
  • Project manager, IND Europe

    GRUNDFOS Törökbálint, Pest

    What is the job about? The Project Manager primary responsibility is to support European Industry projects from negotation to final project completion, ensuring
    30+ nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • B2B Product Manager

    új Törökbálint, Pest

    A B2B azon belül elsősorban a nagyvállalati szegmenseket érintő meglévő és új, core és non-core termékek és szolgáltatások fejlesztése, menedzsmentje és életcik

    Hirdetés jelentése
  • Procurement Manager Eastern Europe

    Xylem Törökbálint, Pest

    Xylem |ˈzīləm| 1) The tissue in plants that brings water upward from the roots; 2) a leading global water technology company. Xylem, a leading global water tech

    Hirdetés jelentése
  • Targoncavezető raktáros

    WHC Törökbálint, Pest

    Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével Feladatok kézi és gépi anyagmozgatás 50-50% (3312,3313,3324) webshopos rendelések összekészítésekomissiózásüzletek szerint

    Hirdetés jelentése
  • Employee Experience Solutions Expert

    Xylem |ˈzīləm|1) The tissue in plants that brings water upward from the roots; 2) a leading global water technology company. Xylem, a leading global water techn

    Hirdetés jelentése
  • Pék (hipermarketben)

    Auchan Retail Törökbálint, Pest  +2 elhelyezkedések

    Hirdetés jelentése
  • Key Account Manager

    Manpower Törökbálint, Pest

    Feladatok: Újonnan bevezetett márka/ termékcsoport gondozása és képviselete Kapcsolatok kialakítása és fenntartása meglévő ügyfelekkel/partnerekkel és viszontel

    Hirdetés jelentése
  • Recepciós munkatárs heti min. 30 órában

    Munkatársaink, vendégek, futárok és postások fogadása Napi posta kezelése, kimenő és beérkező levelek iktatása Nagytételű rendelések koordinálása cégen belül Kü

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros diákmunka - Törökbálint

    Partnerünk Magyarország legnagyobb játék kis. És nagykereskedelmi áruházait szolgálja ki. Raktár épületébe keresünk nappali tagozatos diákokat a karácsonyi szez

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: törökbálint

1 2 3 4 Következő »