997 szakmunka állásajánlatok

1-25 a(z) 997 állásból

Rendezés
Cég
  • eastmen  5
  • semilab  1
  • veolia  1
  • Gyakorlat
  • Ideiglenes  1
  • Részidős
  • Teljes idős  3
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  51
  • Múlt héten  211
  • Gépbeállító/Karbantartó

    NIVEX P+P Kft. Nagytarcsa, Pest

    Nagytarcsai cég gépbeállítót/karbantartót keresGumi fröccsöntő üzembe keresünk gépbeállítói, karbantartó munkára munkaerőt. Munkaidő: napi 10 óra. Bérezés megeg
    4 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos

    új FER-VAS KFT. Békés, Békés

    Lakatosokat, hegesztőket felveszűnk csarnok szerelésre a munka végzés helye Mosonmagyaróvár és környéke. Hosszú távú folyamatos munka magasban is kell dolgozni
    1 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos

    HE-GO Steel kft. Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

    30 éve működő miskolci partnercégünk részére keresünk megbízható munkatársakat. Miskolci telephelyre. Műhely/ Hosszútávú munkalehetőségre várjuk jelentkezéseite
    2 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Aszalos szakmunkás

    új Tomosz Asztalosipari Bt. Szentendre, Pest

    A Tomosz Asztalosipari Bt. Közel 30 éve sikeresen működik. Szentendrei műhelyünk jól felszerelt, 5 fő dolgozik a cégben. Szentendrei műhelyünkbe keresünk tapasz

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító - Győr

    új Man at Work Győr, Győr-Moson-Sopron

    Három műszakos munkarendbe keresünk fröccsöntő gépbeállító munkatársakat győri Megbízónk részére!
    1 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Szakmunka / Betanított munka

    új Veszprém, Veszprém

    42 éves műanyag feldolgozó cég Felsőörsre autófényezőt, karosszéria lakatost, szélező-megmunkálót gyorsvágó, fúrógép magabiztos használata valamint betanított m
    10 ó 4 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • CNC forgácsoló

    új TARI-PROD Kft. Esztergom, Komárom-Esztergom

    Fémipari termékmegmunkálás. CNC eszterga. És marógépek üzemeltetése. Folyamatos gyártás biztosítása, felügyelete. Gyártás során felmerülő problémák elhárítása.

    Hirdetés jelentése
  • Asztalos

    Basic-Wood Baranya

    Cégünk vegyesen végez épület és bútorasztalosipari munkákat, egyedi megrendeléstől a sorozatgyártásig bel és külföldi piacra egyaránt. Bútor és épületasztalos m
    7 nap ideje a Talent.com közül

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő, Elektronikai műszerész

    GLOBVILL Kft. Vas

    2011 óta működő cégünk erős. És gyengeáramú kivitelezéssel foglalkozik. Munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó elektronikai műszerészt vagy villanyszerelőt f

    Hirdetés jelentése
  • Géplakatos

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Budapest, Budapest

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. Budapesti műhelyébe keres lakatos kollégát. Géplakatos Leendő kollégánk feladatai a következ

    Hirdetés jelentése
  • Hegesztőrobot gépkezelő

    Bognár és Társa Kft. Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok

    Szolnoki telephelyű fémszerkezeteket gyártó cég, Szolnoki telephelyű fémmegmunkáló cég gyakorlattal és érvényes tűzvédelmi vizsgával rendelkező hegesztőrobot gé
    7 nap ideje a IMunka Hu közül

    Hirdetés jelentése
  • Borászati pincemunkás betanított szakmunka

    Badacsonytomaj, Veszprém

    Szőlőfeldolgozási munkák elvégzése Borkészítés során felmerülő munkák elvégzése Borok palackozása, címkézése Üzemi gépek, berendezések kezelése Takarítás

    Hirdetés jelentése
  • Élhajlító munkatárs

    HND Metál Kft. Tata, Komárom-Esztergom

    Pontosan és precízen végzed a munkád? Akkor Téged keresünk! Jelentkezz Élhajlító munkakörre és légy profi szakmunkás csapatunk része, ahol időről-időre szükség

    Hirdetés jelentése
  • Hulladékudvar kezelő

    új Zempléni Z.H.K. Nonprofit Kft. Borsod-Abaúj-Zemplén

    Munkavégzés helye: Tiszalúc / Változó munkavégzési hely, Hulladékok típus, fajta szerinti átvétele, mérlegelése, adatrögzítése, gyűjtése, tárolásaA begyűjtött h

    Hirdetés jelentése
  • Fröccsöntő gépbeállító

    BUDVILL és TÁRSA Budapest, Budapest

    Cégünk műanyag feldolgozással foglalkozik. Fő tevékenységi körünk műanyag épületvillamossági termékek (dobozok, kábelcsatornák, csövek, kábelrögzítők) és egyéb

    Hirdetés jelentése
  • Gépbeállító (gépkezelő)

    Howmet-Köfém Kft. HFS Nemesvámos, Veszprém

    Szeretnél…szakmailag fejlődni és mozgásban tartani a világot? Munkáddal hozzájárulni repülőgépek építéséhez? Büszkének lenni, hogy a kezedből kikerülő termékek

    Hirdetés jelentése
  • Tisztító lakatos / Fémszerkezet pucoló

    MIAS Hungary Kft. Gyöngyös, Heves

    Feladatok leírása: Elkészült hegesztett acélszerkezetek tisztítása, csiszolása. Elvárások: Lehetőleg középfokú iskolai végzettség; Önálló munkavégzés. Előnyt je

    Hirdetés jelentése
  • Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

    új Pilisjászfalu, Pest

    Budapesti társasházi és közintézményi projekteken épületgépész szakmunka

    Hirdetés jelentése
  • Híddaru kezelő

    új Lábatlani Vasbetonipari Zrt. Lábatlan, Komárom-Esztergom

    Gyárunk több mint 75 éve gyárt vasbeton elemeket: vasúti betonaljakat, vasúti kitérő aljakat, vasúti útjáró elemeket, vasúti peronelemeket, pörgetett betonoszlo

    Hirdetés jelentése
  • Szerkezet lakatos

    HIDROT Kft. Pécs, Baranya

    Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás. Elsősorban különféle zöldfelület-karbantartó, útkarbantartó, h

    Hirdetés jelentése
  • Kővágógép kezelő/Betanított munkás

    Rocas Decor Hungary Kft. Üröm, Pest

    A természetes és gyönyörű kő iránti szenvedély miatt a Rocas Decor a márvány, gránit és travertin különleges fajtáit gyártja és importálja. Ezeket gondosan vála

    Hirdetés jelentése
  • Gépkezelő

    POLIGRAN Kft. Balatonfűzfő

    Papíripari vállalkozás, Balatonfűzfő-Gyártelepi telephelyen hosszú távú munkavégzésre munkatársakat keres. Pályakezdő jelentkezését is várjuk. Csomagolóanyag gy

    Hirdetés jelentése
  • Szerkezetlakatos

    DOBOZ- és ACÉLSZERKEZET Kft. Szigetszentmiklós, Pest

    Szigetszentmiklósi telephelyünkön nehéz acélszerkezet-gyártás a fő profilunk. Magyarország nagy beruházásain folyamatosan részt veszünk. Hosszútávú munkalehetős

    Hirdetés jelentése
  • Betanított gyári munkás Somogy megye

    Tab, Somogy

    -Csomagolás, válogatás, selejtezés, összeszerelés, dobozolás,

    Dunakeszi Járműjavító Dunakeszi, Pest

    A Dunakeszi Járműjavító Kft. Az alábbi pozícióba keres munkatársat: szerkezetlakatosA Dunakeszi Járműjavítóban kötött pályán közlekedő járműveket gyártunk, új v

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: szakmunka

1 2 3 4 5 Következő »

Új hirdetés értesítő

Süti Irányelvek

Személyes beállítások

Google Analytics

Google Advertising