Álláslehetőségek itt: Szentendre, Pest

Megye
  • Pest  15
Foglalkozás
  • Biztonsági őr  1
  • Bárpultos  1
  • Eladó  1
  • Gyakornok  1
  • Kontroller  1
  • Lakatos  1
  • Mérnök  1
  • Raktárkezelő  1
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  2
Munkaidő
  • Részidős  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  7
  • Banki tanácsadó kkv - szentendre

    Szentendre, Pest

    A Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálása ügyfélkapcsolatok kialakítása akvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belül befektetési, fedezetlen hitel

    Hirdetés jelentése
  • Fegyveres biztonsági őr gyakornok

    Fegyveres biztonsági őr képzésen való részvétel, majd sikeres vizsgát követően szolgálatellátás.

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi eladó

    új Szentendre, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése Vevőkkel kapcsolatos reklamáció kezelése Vevői igények felmérése, és továbbítása a tulajdonosi kör f

    Hirdetés jelentése
  • Csemege-pultos

    Szentendre, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Vevők udvarias kiszolgálása. Választék kihelyezése, karbantartása. Szavatossági idők ellenőrzése. Pénzkezelés, elszámolás. Munkakörnyezet higiéniás tisztántartá

    Hirdetés jelentése
  • Termelői munkatárs betontermékek gyártásához

    Betonüzemünkbe "Kézi Betontermék-gyártó" pozícióra keresünk hosszútávra jó fizikumú, minőség-centrikus munkaerőt! Feladata: Sablonba lapátolt földnedves betonbó
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Internal Control Supervisor - part time 4-6 hours/day

    Championing a strong control environment throughout European operations, by testing of controls and providing consultation to the European management at all lev

    Hirdetés jelentése
  • Finance Analyst-France Team

    Develop controlling related schedules and analysis Actuals, Forecast, Budget Reporting of actuals and forecast to corporate consolidation team Support the month

    Hirdetés jelentése
  • Autóápoló

    Szerviz által megjavított autók, új, használt, bizományos, demó autók takarítása, átadásra való felkészítése Szalonos autók tisztán tartása: portalanítása, áttö

    Hirdetés jelentése
  • Bankfióki gyakornok Szentendrei Fiók

    Bankfióki munkatársak munkájának aktív támogatása Adatrögzítés, adatbázisok és dokumentumok kezelése Napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellá

    Hirdetés jelentése
  • Internal Control Analyst

    Developing and maintaining professional relationships with all levels of management and cross functional teams. Meeting regularly with Senior Management to alig

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartót keresünk betonüzemhez

    Feladatok: A telep és az üzem teljeskörű karbantartási feladatai Szakmai elvárások: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Hegesztési ismeretek, Villanyszerel

    Hirdetés jelentése
  • Szerkezeti lakatos

    Szerkezeti lakatos munkatársat keresünk szentendrei műhelyünkbe.

    Hirdetés jelentése
  • Raktárkezelő

    Az áruk ki.bemozgatásának végzése, komissiózása, szállításra való előkészítése, szükség esetén összeszerelése Rendelésfelvétel, az érkező áruk fizikai raktározá

    Hirdetés jelentése
  • Mérnök építőipar

    Beérkező építőipari termékekkel kapcsolatos vizsgálati tárgyak átvétele, kezelése; A különböző vizsgálati tervek elkészítése; Vizsgálatok szervezése, elvégzése,

    Hirdetés jelentése
  • Szakeladó Zöldség-gyümölcs osztály Szentendre

    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése Reklámanyagok szakszerű

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: szentendre