Álláslehetőségek itt: Szentendre, Pest

1-16 a(z) 16 állásból

Rendezés
Város
  • Szentendre  16
Megye
  • Pest  16
Foglalkozás
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  2
  • Kontroller  1
  • Kőműves  1
  • Műszerész  1
  • Szerződéskötési menedzser  1
  • Technikus  1
  • Értékesítő  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  3
  • Autóápoló

    új Szentendre, Pest

    Szerviz által megjavított autók, új, használt, bizományos, demó autók takarítása, átadásra való felkészítése, Szalonos autók tisztántartása: portalanítása, áttö

    Hirdetés jelentése
  • Logisztikai ügyintéző

    Szentendre, Pest

    Szeretnél diákként a nyári szünetben dolgozni? Akkor ez a lehetőség rád vár! Szentendrei székhelyű egészségügyi kellékekkel, tesztekkel foglalkozó cég keresi a

    Hirdetés jelentése
  • Szakeladó Zöldség-gyümölcs osztály Szentendre

    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltéseFeltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyeléseReklámanyagok szakszerű ke

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki vezető

    Vállaltunk műszaki jellegű tevékenységeinek irányítása, összefogása és koordinálása. A gyártási folyamatok és a késztermékek minőségének biztosításával, kapcsol

    Hirdetés jelentése
  • Autóalkatrész értékesítő munkatársat keresünk

    Autóalkatrész értékesítő munkatársat keresünk a Jap-ker autóalkatrész kereskedésbe.
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Banki tanácsadó kkv

    Szentendre, Pest  +10 elhelyezkedések

    A Bank KKV ügyfeleinek teljes körű kiszolgálásaügyfélkapcsolatok kialakításaakvizíció, proaktív értékesítés KKV szegmensen belülbefektetési, fedezetlen hitel és

    Hirdetés jelentése
  • Aftersales Expense Analyst

    In a newly forming team you will support UK and Ireland markets by updating and constantly refining various reports, taking into consideration the business part

    Hirdetés jelentése
  • Banki tanácsadó jelzáloghitel

    Szentendre, Pest  +1 Elhelyezkedés

    Ingatlanfedezet mellett nyújtott hiteltermékek értékesítése meglévő, és új ügyfelek részérelakossági banki tranzakciók lebonyolításalakossági termékek keresztér

    Hirdetés jelentése
  • Kőműves és segédmunkás

    Munkatársakat keresünk segédmunkás és kőműves poziciókba. Brigádok jelentkezését is várjuk. Igény esetén szállás lehetősége megoldható. Munkavégzés helyszíne: S

    Hirdetés jelentése
  • Communications Specialist

    Coordinate monthly CRM campaigns: briefing the agency, set up the campaign with central team, monitoring the campaign performanceSupport the localization of cen

    Hirdetés jelentése
  • Termelői munkatárs betontermékek gyártásához

    Betonüzemünkbe "Kézi Betontermék-gyártó" pozícióra keresünk hosszútávra jó fizikumú, minőség-centrikus munkaerőt! Feladata: Sablonba lapátolt földnedves betonbó

    Hirdetés jelentése
  • Junior kontroller

    Aktív részvétel havi/negyedéves/éves riportok összeállításában, közreműködés az üzleti tervezésben, havi terv-tény elemzések készítése, hatékonysági vizsgálatok

    Hirdetés jelentése
  • Anyagvizsgáló technikus

    Szabványok értelmezése és alkalmazása; Laboratóriumi és helyszíni vizsgálatok végzése; Mintavétel, mintaelőkészítés; Vizsgálati eredmények rögzítése; Vizsgáló é

    Hirdetés jelentése
  • Serviceability & Ergonomics Specialist

    The Service Evaluation & Repair Process'SERP' Team C3P Serviceability & Ergonomics Specialist will be a member of the SERP Team and support the Ford Customer Se

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartót keresünk betonüzemhez

    Feladatok: A telep és az üzem teljeskörű karbantartási feladatai Szakmai elvárások: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Hegesztési ismeretek, Villanyszerel

    Hirdetés jelentése
  • Orvostechnikai műszerész

    Az A.M.I. International Kft egy sikeres ipari és technológiai csapat, mely évek óta az orvosbiológiai ágazatban tevékenykedik, precíz orvostechnikai gépeket, kö

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: szentendre