Álláslehetőségek itt: Salgótarján, Nógrád

1-13 a(z) 13 állásból

Rendezés
Város
  • Salgótarján  13
Megye
  • Nógrád  13
Foglalkozás
  • Ügyfélszolgálati tanácsadó  3
  • Autószerelő  1
  • Eladó  1
  • Gépjárműszerelő  1
  • Raktáros  1
  • Rendezvényszervező  1
  • Szerződéskötési menedzser  1
  • Vagyonőr  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  4
  • Univerzális tanácsadó

    Salgótarján, Nógrád  +4 elhelyezkedések

    Hogyan fog telni egy napod? Univerzális tanácsadóként felismered és megérted a lakossági valamint a kis. És középvállalkozói ügyfeleink igényeit és megtalálod a

    Hirdetés jelentése
  • Jelzáloghitel specialista - Salgótarján

    Salgótarján, Nógrád

    Bank lakossági, ill. Célcsoportos kisvállalati termékeinek és szolgáltatásaink teljes körű proaktív értékesítése betéti. És befektetési termékek, hiteltermékek,

    Hirdetés jelentése
  • Univerzális tanácsadó - Salgótarján

    Lakossági termékek és mikroszámla proaktív értékesítése meglévő és új ügyfeleknek szerződések és az ehhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése és kezelése meglé

    Hirdetés jelentése
  • Személy és Vagyonőr

    Portaszolgálati, vagyonőri tevékenység ellátása intézményben Kormányhivatal. Heti 60 órás munkarend. Ügyfélforgalom szabályozása. Épület. Biztonságtechnikai ber

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő - Salgótarján

    Munkatársat keresünk az alábbi pozícióban. Autószerelő Személy és kis teher járművek átvizsgálása, karbantartása, javítása, műszeres diagnosztikára. Elvárás: au
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Gépjárműszerelő

    Az állás: Gépjárműszerelő Tapasztalat: 2 év felett 5 évig Munkakör kiegészítése: Műszaki vizsgabiztos végzettség Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 230 000.
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Rendezvényszervező

    REMEK munkatársat keresünk! Precíz Dinamikus Önálló munkavégzésre is képes csapatjátékos vagy? Akkor ITT a helyed!

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros/Szállító

    TE is legyél fiatalos csapatunk tagja és csatlakozz dinamikusan fejlődő, stabilan működő vállalatunkhoz, mely cégellátással foglalkozik. Ami a feladatod lesz: B

    Hirdetés jelentése
  • Eladó - raktáros - Salgótarján

    Vásárlók fogadása, kiszolgálása és szakmai segítségnyújtás termékek kihelyezése az áruházlánc szabályainak megfelelően magabiztos, gyors pénztári munka üzlettér

    Hirdetés jelentése
  • Kisvállalati tanácsadó specialista - Salgótarján

    Ügyfelekkel való önálló kapcsolattartás, tanácsadás a bank kis. És középvállalati ügyfelei részére, a bank termékeinek értékesítése, a potenciális KKV ügyfelek

    Hirdetés jelentése
  • Építőipari munkatárs

    Munkakör: Egyéb egyszerű építőipari foglalkozású Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 167 400. 280 000 Állománycsoport: betanított munkás Fo

    Hirdetés jelentése
  • Ügyintéző

    Az állás: Egyéb ügyintéző Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 219 000. 0 Állománycsoport: ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvé

    Hirdetés jelentése
  • Bolti dolgozó - Salgótarján 8 órás munkavégzés

    Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása árukészlet feltöltése, áru rendezése, üzlet takarítása, pékáru sütése gyors, precíz pénztármunka áru forg

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: salgótarján