Álláslehetőségek itt: Pápa, Veszprém

1-13 a(z) 13 állásból

Rendezés
Város
  • Pápa  13
Megye
  • Veszprém  13
Foglalkozás
  • Lakatos  2
  • Eladó  1
  • Műszerész  1
  • Sofőr  1
  • Szakács  1
  • Targoncavezető  1
  • Villanyszerelő  1
  • Értékesítési munkatárs  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  1
  • Múlt héten  5
  • Hűtőgépész

    Pápa, Veszprém  +1 Elhelyezkedés

    Ammóniás hűtési rendszer felügyelete. A hűtőgépház és kapcsolódó berendezései, hűtés csőrendszer és szelepcsoportjai, automatikái, hűtött terek beltéri hűtőbere

    Hirdetés jelentése
  • Villanyszerelő

    Pápa, Veszprém

    Általános épületvillamossági szerelés Világítás javítás, kapcsoló és dugaszoló aljzat cserék, kábelszerelés Villamos elosztó szekrények karbantartása Villamos ü

    Hirdetés jelentése
  • Mezőgazdasági Gépszerelő

    A garanciális-, és garancián túli szervizelés elvégzése Hibaelhárítás, a hiba okának pontos felderítése, ennek dokumentálása Érkező munka. És erőgépek átvétele,

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos

    Gépek, berendezések, épülettartozékok, belső szállítóeszközök ellenőrzése, javítása, karbantartása.

    Hirdetés jelentése
  • Lakatos (Pápa környéke) álláshirdetés Veszprém megye

    pannonwork Pápa, Veszprém

    Feladatok Meghatározott alkatrészek legyártása és megmunkálási feladatok elvégzése A feladatok ellátásához szükséges gépek, szerszámok és eszközök szakszerű has
    30+ nap ideje a Workline közül

    Hirdetés jelentése
  • Telephelykarbantartó és sofőr munkatárs

    Karbantartó-és sofőr munkatársat keresünk újonnan nyílt pápai telephelyünkre! Főbb feladatok munkák: Telephely rendezése, karbantartása. Mezőgazdasági gépek sze
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Szakács

    új Pápa, Veszprém

    Feladatok: Különböző ételek elkészítése, tálalása, tárolása és adagolása A konyhai tevékenység irányítása és ellenőrzése A meglévő készletek, készételek felméré

    Hirdetés jelentése
  • Áruátvevő targonca jogosítvánnyal Pápa

    Áruforgalomhoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, visszáruk intézése Raktári rend megtartása Áruk szakszerű tárolása, göngyölegkezelés Áruátvételek végrehajtás

    Hirdetés jelentése
  • Hús szakeladó Pápa

    A rábízott szakterület pult, polc folyamatos felügyelete, ellenőrzése a polctükör betartása mellett Áru-, és árkihelyezés A feltüntetett árak határidőre történő

    Hirdetés jelentése
  • Shop eladó és kútkezelő

    Pápa Jókai úti körforgalomban lévő MOL Töltőállomásra 8 órás munkarendbe keresünk munkavállalókat "töltőállomás-kezelő" és "shop eladó" feladatok ellátására. Am

    Hirdetés jelentése
  • Műszerész biztosítóberendezési területre

    Pápa, Veszprém  +30 elhelyezkedések

    A vasút területén üzemelő jelző. És biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálata, karbantartása alkatrészek, tartozékok állapotfelmérése és javítása kapc

    Hirdetés jelentése
  • Szakeladó Csemege osztály Pápa

    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltése Feltüntetett árak határidőre történő aktualizálása, a szavatossági idők figyelése Reklámanyagok szakszerű

    Hirdetés jelentése
  • Bolti Eladó - Mobiltelefon szaküzlet, Pápa

    Értékesítő. Mobiltelefon szaküzlet. Pápa Tesco Szeretnél egy fiatalos, jó hangulatú csapat tagja lenni? Szeretsz emberekkel foglalkozni? Szeretnél előre tervezh

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: pápa