Álláslehetőségek itt: Nagytarcsa, Pest

Megye
  • Pest  19
Foglalkozás
  • Raktáros  2
  • Asszisztens  1
  • Dizájner  1
  • Elektrotechnikus  1
  • Gyakornok  1
  • Kereskedelmi ügyintéző  1
  • Mérnök  1
  • Műszaki rajzoló  1
  • Raktárvezető  1
  • Szerelő  1
  • Diplomás
  • Gyakorlat  1
  • Részidős
  • Teljes idős  1
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  2
  • Múlt héten  7
  • Kereskedelmi munkatárs/ Vevőszolgálati munkatárs

    új Nagytarcsa, Pest

    Bejövő rendelések kezelése, feldolgozásaadminisztratív teendők ellátása, dokumentumkezelésszámlázáskapcsolattartás a vevőkkela cég honlapjához kapcsolódó kommun

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros

    Nagytarcsa, Pest

    Beérkező áru le – és felpakolásaÁru rendezett, megfelelő raktározásaÁru összekészítése kiszedési lista alapjánÁru csomagolásaÁru fel és lehelyezése szortírozó g

    Hirdetés jelentése
  • Flottakezelési munkatárs

    Gépkocsik műszaki állapotának ellenőrzése, szervízelés bonyolítása, flotta riportok készítése, üzemanyag kártya nyílvántartások kezelése, biztosítási károk ügyi
    9 ó 58 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Hegesztőrobot és hegesztőgép szervizes

    Cloos és márkafüggetlen hegesztőgépek karbantartása, javítása, validálásaCloos hegesztőrobot rendszerek telepítése, karbantartása, hibaelhárításokElvégzett munk

    Hirdetés jelentése
  • Takarító

    PRS Plusz Kft. Nagytarcsa, Pest

    Takarító Irodai és bemutatótermi helyiségek tisztán tartására, takarítására keresünk állandó munkára munkatársat, hosszú távra Főbb feladatok: Iroda és szociáli
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi ügyintéző

    Az állás: Kereskedelmi ügyintéző Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 230 000. 340 000 Állománycsoport: ügyintéző Foglalkoztatási jogviszony
    9 nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Elektrotechnikus / Villamosmérnök

    Automatizálási rendszerek programozásaMeglévő programok optimalizálása, továbbfejlesztéseIpari robotok programozása és kezeléseSzerkezeti dokumentációk kivitele

    Hirdetés jelentése
  • Ajtóbeszerelő

    A vezető szerelő munkájának segítése, megkönnyítéseBiztonsági ajtók összeszerelésében és beszerelésében való közreműkődésAjtók címre szállítása szervízautóvalMu

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki manager

    Műszaki-szolgáltatási terület kézbentartása, tervezés, szervezés, kontrollhegesztő-, füstelszívó berendezések szervizhátterének biztosítása hegesztőrobot projek
    9 ó 55 perc ideje a Profession közül

    Hirdetés jelentése
  • Kereskedelmi asszisztens azonnali munkakezdéssel

    Telefonon, e-mailben beérkező rendelések számítógépes rendszerben való feldolgozása. Áru összekészítő Kollégákkal való kapcsolattartás. Cégünk üzletkötőivel, Pa

    Hirdetés jelentése
  • Építési, szerelési munkatárs

    Munkakör: Egyéb építési, szerelési foglalkozású Elvárt gyakorlati idő: 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése: napelem szerelés Felajánlott havi bruttó kerese
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Ajánlatadó mérnök

    Ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek egyeztetése, méretezések ellenőrzéseAjánlatadást megelőző ártükrök, ill. Kiértékelések készítéseAjánlatok készítése,

    Hirdetés jelentése
  • Ügyfélkapcsolati Munkatárs

    Bejövő hívások és e-mailek kezelése. Vevőkhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése. Ajánlatok készítése, megrendelések rögzítése. Üzletkötők munkájának segítése.

    Hirdetés jelentése
  • Fényező, lakatos gyakornok

    Nagytarcsai telephelyünkre, biztonságiajtó gyártó üzemünkbe keresünk gyakornoki pozícióra munkatársakat.

    Hirdetés jelentése
  • Készletgazdálkodó

    Árukészlet nyilvántartása, allokálása 7 ország üzleteireEltérések ellenőrzése, egyeztetés társosztályokkalKészlet elemzésBevételezésKapcsolattartás bel. És külf

    Hirdetés jelentése
  • Raktárvezető

    Raktáros, áruösszekészítő, árukiszállító Kollégák munkájának irányítása. Raktári folyamatok szervezése és felügyelete. Megrendelések alapján termékösszekészítés

    Hirdetés jelentése
  • Műszaki rajzoló

    Műszaki rajzok / kiviteli. És gyártmánytervek elkészítése a projektvezető utasításai alapján3D modelek elkészítése Inventor, AutoPlant 3DAnyagspecifikációk, sze

    Hirdetés jelentése
  • Targoncavezető

    Élelmiszer nagykereskedelmi cég teljes munkaidőben csomagoló üzembe targoncás képesítéssel, jó műszaki érzékkel rendelkező munkatársat keres elsősorban Nagytarc

    Hirdetés jelentése
  • Raktáros

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: nagytarcsa