Álláslehetőségek itt: Nagykanizsa, Zala

Város
  • Nagykanizsa  13
Megye
  • Zala  13
Foglalkozás
  • Értékesítési munkatárs  2
  • Autószerelő  1
  • Előadó  1
  • Gépbeállító  1
  • Kiskereskedelmi üzletvezető  1
  • Mérnök  1
  • Műszakvezető  1
  • Szakács  1
  • Szerződéskötési menedzser  1
  • Ács  1
  • Részidős
  • Teljes idős  1
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  2
  • Múlt héten  6
  • Fröccsöntő gépbeállító

    Nagykanizsa, Zala  +1 Elhelyezkedés

    A fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése Szerszámcserék szakszerű végrehajtása Meghibásodások regisztrálása Termelés optimalizálása A termék minős

    Hirdetés jelentése
  • Bolti eladó

    új Nagykanizsa, Zala  +2 elhelyezkedések

    Vásárlók fogadása, kiszolgálása. Beérkező rendelések feldolgozása. Kapcsolattartás az ügyfelekkel. Szakmai tanácsadás. Munkaidő: hétfőtől péntekig 7-18 óráig el

    Hirdetés jelentése
  • Üzemvezető Fémipar

    Nagykanizsa, Zala

    A termelési terület operatív irányítása, munkaszervezés, műszakok és a műszakrend megtervezése; Üzemi rend és fegyelem betartatása, jól szervezett üzemmenet elé

    Hirdetés jelentése
  • Autószerelő

    Tehergépjárművek-, autóbuszok. És pótkocsik minőségi szervizelése műszaki állapotfelmérés ügyfél igényeken alapuló teljesítés

    Hirdetés jelentése
  • Szakács

    Konyhaüzemeltetési Kft. Nagykanizsa, Zala

    Országosan szolgáltató cég főzőkonyhákra (2500 adag) közétkeztetésben (óvodai, iskolai, felnőtt, szociális étkeztetés) tapasztalattal rendelkező Szakácsokat ker
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Dolgozz velünk ács

    Bekisting Team Kft. Társasága munkájára igényes önállóan dolgozni tudó, józan életvitelű, ácsot keres azonnali kezdéssel, Nagykanizsa és környékbeli munkavégzés
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Élelmiszerbiztonsági-mendezser közétkeztetés

    A főző. És tálalókonyhák élelmiszer-biztonsági és higiéniai állapotának felmérése, az ahhoz kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése és aktualizálása, meghatározott

    Hirdetés jelentése
  • Műszakvezető

    új Nagykanizsa, Zala

    A hozzá tartozó műszak dolgozóinak irányítása, koordinálása, segítése, ellenőrzése, értékelése; Az üzemben található gépek és berendezések munka, ellenőrzési és

    Az állás: Bolti eladó Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése: Bolti eladó Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állománycsoport: szakmunkás

    Hirdetés jelentése
  • Üzletvezető - Nagykanizsa

    Igényfelmérés, tanácsadás, vásárlók kiszolgálása árajánlatok készítése üzlet napiszintű feladatainak az ellátása: pénztárgépkezelés, számlaírás, raktárkezelés

    Hirdetés jelentése
  • Egyszerű ipari munkatárs

    A pozíció: Egyszerű ipari foglalkozású Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Munkakör kiegészítése: betanított munkás Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állom
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Logisztikai ügyintéző

    Munkakör: Logisztikai ügyintéző Tapasztalat: 1 év felett 2 évig Munkakör kiegészítése: Logisztikai ügyintéző Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állomány

    Hirdetés jelentése
  • Mérnök munkatárs gyártás

    -Creation, management, maintenance of material codes, parts lists and production cycles for products. Tuning production technologies in a corporate governance s

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: nagykanizsa