Álláslehetőségek itt: Nógrád megye

1-25 a(z) 69 állásból

Foglalkozás
  • Gépkezelő  4
  • Technikus  4
  • Folyamatmérnök  3
  • Értékesítő  3
  • Karbantartó  2
  • Karbantartó mérnök  2
  • Villamosmérnök  2
  • Asszisztens  1
  • Beszerzési specialista  1
  • Beszerző  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  9
  • Karbantartó villamosmérnök ZJ-3751

    Nógrád

    A gépek állapotának napi felmérése, az információk alapján havi karbantartási terv készítése; A már jóváhagyott karbantartási tevékenységek tervezése és ütemezé

    Hirdetés jelentése
  • Pénzkezelési ügyintéző - Balassagyarmat

    Balassagyarmat, Nógrád

    A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező bankjának egy általad preferált budapesti fiókjában megismerni az értékesítés

    Hirdetés jelentése
  • Gyártás technológus

    Új és meglevő termékek gyártástechológiájának meghatározása, karbantartása, előírt technológia betartatása a termelésben művezetőkön keresztül Új termék esetén

    Hirdetés jelentése
  • Karbantartó mérnök / Maintenance Engineer ZJ-1822

    A karbantartási munkák, folyamatok műszaki támogatása, hatékonyságának tervszerű növelése, a termelőgépek megbízhatóságának folyamatos javítása, műszaki projekt

    Hirdetés jelentése
  • Balassagyarmat pénztáros diákmunka. 18-25éves korig

    Információk Diákmunka iskola mellett!
    3 nap ideje a Tutimunkak közül

    Hirdetés jelentése
  • Általános irodai adminisztrátor

    A pozíció: Általános irodai adminisztrátor Szükséges gyakorlat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 180 500. 200 000 Állománycsoport: szakmunkás Foglalk
    6 nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Erősáramú villamosmérnök ZJ-8116

    Vizsgálati terv készítése a szabványok és vevő specifikus követelmények alapján; közreműködés mérési technológiák fejlesztésében; vizsgálóberendezések, vizsgáló

    Hirdetés jelentése
  • Minőségügyi asszisztens

    Rétság, Nógrád

    Minőségügyi osztály feladatainak támogatása Napi kapcsolattartás a német technikai központunkkal Kiemelt német vevőinkkel napi kapcsolattartás Adminisztratív fe

    Hirdetés jelentése
  • Gazdasági vezető Nógrád megye

    Nógrád

    Szoros együttműködés a gyárigazgatóval A gazdasági, pénzügy-számviteli osztály teljes körű irányítása Pénzügyi beszámolók összeállítása Pénzügyi, üzleti tervek

    Hirdetés jelentése
  • Junior HR Business Partner

    Mátranovák, Nógrád

    Tanácsadó szerepével támogatja a vezetőket a következő területeken: Munkaerőfelvétel toborzási projektek vezetése Teljesítmény menedzsment Karrier. És utódláste

    Hirdetés jelentése
  • Npd projekt mérnök

    A világ vezető fém fröccsöntő multinacionális vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: NPD PROJEKT MÉRNÖK Az álláshoz tartozó elváráso
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Építőipari segédmunkás

    Salgótarján, Nógrád

    Az állás: Építőipari segédmunkás Tapasztalat: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 149 000. 0 Állománycsoport: segédmunkás Foglalkoztatási jogviszony: Mu
    10 nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Dializáló ápoló teljes vagy részmunkaidő

    Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása Csúcstechnológiával, európai szintű eszközökkel, gépekkel a lehető legmagasabb szintű dialízisell

    Hirdetés jelentése
  • Kenőanyag szervízmunkatárs Balassagyarmat

    Magyarországon a Fluid Management szolgáltatás terén piacvezető szerepet betöltő Ecool Kft, szervizmunkatársakat keres, autóipari alkatrészgyártó Partnercége te

    Hirdetés jelentése
  • Raktárvezető-helyettes

    Raktári feladatok koordinálása, irányítása, raktár felkészítése az auditokra, cégvezetés felé történő jelentés, vállalati rendszer használata, beosztottak munká

    Hirdetés jelentése
  • Manager/in Technologie m/w

    Bátonyterenye, Nógrád

    Leitung der technischen Abteilung mit 5 Mitarbeitern Arbeitsvorbereitung Kundenangebote technische Auslegung und kaufm. Bewertung Konstruktion von Fertigungszei

    Hirdetés jelentése
  • Kábelipari gépkezelő (balassagyarmat)

    PRYSMIAN Magyar Kábelművek Kft. Balassagyarmat, Nógrád

    PRYSMIAN Magyar Kábelművek Kft. A PRYSMIAN Magyar Kábelművek az alábbi munkakörbe keres sikerorientált jelentkezőket KÁBELIPARI GÉPKEZELŐ Balassagyarmati gyáreg
    30+ nap ideje a Workline közül

    Hirdetés jelentése
  • Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr

    Munkakör: Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr Elvárt gyakorlati idő: nincs Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 220 000. 0 Állománycsoport: betanított munkás Fog
    18 nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Projekt Leader Gyártás

    Projektek vezetése, irányítása, pénzügyi felügyelete. A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése. Rajzolvasás, összetettebb, magasabb szintű problémák kezel

    Hirdetés jelentése
  • Methods & Lean Manager

    Lead the process engineering and improvement team, technology team, JIG design and JIG maintenance team Focus on production process standardization and successf

    Hirdetés jelentése
  • Gasztronómiai szaktanácsadó - Nógrád és Pest megye

    Nógrád

    Az Unilever Food Solutions termékei disztribúciójának elérése a gasztronómiai felhasználóknál az intézményi és a kereskedelmi szektorban A szektor vevőkörének l

    Hirdetés jelentése
  • Folyamatmérnök / Process engineer ZJ-4515

    Participating in NPI processes, supporting the investments Participating in scrap reduction improvement processes, initiating and participating in capacity impr

    Hirdetés jelentése
  • Beszerző

    Nógrád, Nógrád

    Beszerző Műanyagipar – Nógrád megye Az Ön új cége Beszerző pozíció nyitott jól ismert, nemzetközi, műanyagipari partnerünk csapatában Nógrád megyében. Az Ön új
    30+ nap ideje a Jobshop közül

    Hirdetés jelentése
  • Hentes és mészáros

    Palotás, Nógrád

    A pozíció: Hentes és mészáros Elvárt gyakorlati idő: 0 év felett 1 évig Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állománycsoport: szakmunkás Foglalkoztatási j
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Számlavezető munkatárs, Pásztó

    Pásztó, Nógrád

    Számlák fölötti rendelkezések állandó és eseti megbízások, felhatalmazások; nyilvántartása, igazolások kiadása; Számlaforgalom kezelése, lekötött betétek, követ

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: nógrád megye

1 2 3 Következő »