Álláslehetőségek itt: Kapuvár, Győr-Moson-Sopron

Rendezés
Város
  • Kapuvár  14
Megye
  • Győr-Moson-Sopron  14
Foglalkozás
  • Építőipari segédmunkás  2
  • Értékesítési munkatárs  2
  • Eladó  1
  • Gondozó  1
  • Gyógymasszőr  1
  • Minőségbiztosítási mérnök  1
  • Mérnök  1
  • Részlegvezető  1
  • Villanyszerelő  1
  • Értékesítési pénzügyi menedzser  1
  • Teljes idős
Tapasztalat
  • 5+
Fizetés
Feltöltés dátuma
  • Ma  0
  • Múlt héten  1
  • Hálózati villanyszerelő Kapuvár

    Kapuvár, Győr-Moson-Sopron

    Villamos hálózatok karbantartásaáramhálózati kapcsolások és feszültségmentesítéseklakosság bejelentések alapján egyedi és csoportos hibaelhárításfeszültség alat

    Hirdetés jelentése
  • Hálózat üzemeltető mérnök Kapuvár

    A kis. És középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete A partnerektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása Normatív karbantartás

    Hirdetés jelentése
  • Eladó-pénztáros Kapuvár

    A pult folyamatos ellenőrzése, áruval való feltöltésePénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzéseFeltüntetett árak határidőre történő aktualizálása,

    Hirdetés jelentése
  • Bolti részlegvezető Kapuvár

    Szakterülethez tartozó áruk rendelése, szortiment tartás, készletgazdálkodásHatékony munka megszervezésePolctükörnek, SPAR előírásoknak és szavatossági időnek m

    Hirdetés jelentése
  • Építőipari segédmunkás

    Munkakör: Építőipari segédmunkás Szükséges gyakorlat: nincs Munkakör kiegészítése: építőipari segédmunkás Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állománycso
    30+ nap ideje a Allandoallasok közül

    Hirdetés jelentése
  • Rehabilitációs tevékenység terapeuta

    Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet - Kapuvár Lumniczer Sándor Utca 10., Kapuvár, Győr-Moson-Sopron

    Rehabilitációs tevékenység terapeuta Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet. Kapuvár a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. Évi xxxiii. Törvény 20/A. Alapj
    12 nap ideje a kozszolga közül

    Hirdetés jelentése
  • Üzletkötő

    KS Partner Kft. Kapuvár, Győr-Moson-Sopron  +1 Elhelyezkedés

    KS Partner Kft. Született értékesítő vagy? Szívesen tárgyalsz ügyfelekkel? Jobban szeretsz úton lenni, mint egész nap az irodában ülni? Ha magadra ismertél, köz
    30+ nap ideje a Workline közül

    Hirdetés jelentése
  • Egészségügyi szakápoló

    Egészségügyi szakápoló Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet. Kapuvár a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. Évi xxxiii. Törvény 20/A. Alapján pályázatot

    A pozíció: Építőipari segédmunkás Elvárt gyakorlati idő: nincs Munkakör kiegészítése: építőipari segédmunkás Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 0. 0 Állomány
    30+ nap ideje a Allashajsza közül

    Hirdetés jelentése
  • Értékesítési munkatárs

    KS Partner Kft. Kapuvár, Győr-Moson-Sopron

    KS Partner Kft. Ha szívesen foglalkozol emberekkel, jól kommunikálsz, és közel áll hozzád az értékesítés, jelentkezz hozzánk! A Vidanet hivatalos partnereként É

    Hirdetés jelentése
  • Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - Kapuvár

    A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Beszállítói minőségbiztosítási mérnök munkatársat keres Partnere számára. Feladatok: Új termék töme
    30+ nap ideje a topjob közül

    Hirdetés jelentése
  • Ingatlan tanácsadó (Kapuvár)

    Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata két fő Ingatlan tanácsadó munkatársat keres KÖZPONTI GYŐRI irodájába. Az OTP Ingatlanpont Kft. Hazánk egyik piacvezető

    Hirdetés jelentése
  • Gyógymasszőr

    Gyógymasszőr Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet. Kapuvár a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. Évi xxxiii. Törvény 20/A. Alapján pályázatot hirdet Lum

    Hirdetés jelentése
  • Bolti eladó

    A pozíció: Bolti eladó Tapasztalat: 0 év felett 1 évig Felajánlott havi bruttó kereset (Ft): 210 600. 0 Állománycsoport: szakmunkás Foglalkoztatási jogviszony:

Értesítést kérek, ha új hirdetés kerül fel az oldalra ebben a kategóriában: kapuvár